2013.08.29

Bankowość internetowa

  • Nowe technologie

   2014.06.27

   Jak nie wpaść w sieć „phishingu”?

   Co roku oszustwa internetowe nazywane phishingiem narażają na straty miliony internautów. Nie oznacza to jednak, że od razu należy rezygnować z transakcji internetowych. Wystarczy pamiętać o kilku ważnych zasadach.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.06.27

   Kolejny krok w kierunku wspólnego standardu płacenia telefonem

   Sześć polskich banków uzyskało zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na wspólne utworzenie standardu płatności mobilnych. To kolejny krok w kierunku stworzenia platformy technologicznej, dzięki której Polacy będą mogli płacić telefonem wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.06.20

   Skorzystaj z promocji i dowiedz się więcej o IKO

   Użytkownicy IKO korzystają z aplikacji w telefonie najczęściej, gdy chcą sprawdzić saldo i historię rachunku. Coraz częściej też wypłacają gotówkę z bankomatu bez użycia karty oraz płacą w sklepach internetowych. Biorą też udział w specjalnie dla nich stworzonych promocjach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Jak jeszcze można wykorzystać fakt, że dzięki IKO nasz telefon staje się centrum finansów?

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.05.28

   Bankowość mobilna - jak z niej korzystać?

   Pewnie korzystasz już z dostępu do swojego rachunku bankowego przez internet. Dzięki logowaniu do serwisu bankowości internetowej możesz zawsze sprawdzić stan konta, masz więc swoje finanse pod kontrolą.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.05.26

   Drukarki 3D – technologie warte miliony

   Wyobraźcie sobie, że możecie z jednego kawałka tworzywa „wyrzeźbić” niemalże dowolny przedmiot: części zamienne do samochodu, zabawki, buty, naczynia… Takie możliwości już teraz daje drukowanie przestrzenne (druk 3D), pozwalające na produkcję trójwymiarowych, fizycznych obiektów na podstawie cyfrowego modelu, opracowanego na komputerze.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.05.23

   Bitcoin - waluta przyszłości?

   Bitcoin to wirtualna waluta, w przypadku której nie ma centralnego emitenta. Można nią płacić w sklepach, restauracjach, punktach usługowych, a lista takich miejsc wciąż rośnie.

   więcej
  Pokaż więcej