2013.08.29

Bankowość internetowa

  • Nowe technologie

   2014.04.24

   Jak wybrać dobry czytnik e-booków?

   Przeświadczenie o tym, że dobrą książkę znajdziemy tylko w druku bezpowrotnie odchodzi do lamusa. Ważna jest przede wszystkim treść, a nie forma. Dlatego też mniejsi i więksi bibliofile stopniowo odnajdują się w świecie e-booków, które nie tylko są oknem do świata wartościowej literatury, ale i niezwykle wygodnym sposobem jej konsumpcji. Wszak posiadanie kilkuset książek w aktówce czy torebce to bardzo kusząca perspektywa.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.04.22

   Aplikacja zmieniająca nasze podejście do zakupów

   Zakupy XXI wieku ciągle się rozwijają. Szukamy oszczędności i ułatwień. Coraz chętniej sięgamy po aplikacje mobilne - korzystamy z listy zakupów w telefonie, porównujemy ceny produktów, szukamy opinii, płacimy wygodnie np. za pomocą IKO. Co czeka nas w przyszłości?

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.04.16

   Podpis elektroniczny - na razie wygoda, wkrótce obowiązek?

   Ustawa o podpisie elektronicznym została uchwalona już w 2001 roku. Mimo to z tej opcji wciąż korzystają nieliczni. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się tradycyjny podpis na papierze. Wkrótce może to się jednak zmienić.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.04.10

   Smartfony za 50 dolarów

   Początek 2014 roku przyniósł nadzieję na coś nowego w świecie smartfonów. Mowa o tanich telefonach z Androidem.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.04.04

   PKO Bank Polski najbardziej "internetowy"!

   6,1 mln klientów PKO Banku Polskiego na koniec 2013 roku miało dostęp do konta przez internet, z czego co najmniej połowa korzystała z bankowości elektronicznej przynajmniej raz w miesiącu. To o ponad milion więcej niż rok wcześniej. Jak pokazuje zestawienie przygotowane przez portal prnews.pl, PKO jest liderem rynku w tym zakresie. Coraz więcej osób sięga również po bank w telefonie, co doceniają gremia ekspertów rynkowych.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.03.27

   Nagrody od IKO dla kreatywnych

   "Płać mobilnie, żyj wygodnie" - to hasło promujące płatności mobilne i temat przewodni nowego konkursu na profilu Moje Inteligo na Facebooku. Na autorów najciekawszych prac graficznych o płaceniu telefonem czekają klawiatury laserowe, ładowarki podróżne oraz głośniki bezprzewodowe.

   więcej
  Pokaż więcej