2013.08.29

Bankowość internetowa

  • Nowe technologie

   2014.11.24

   Autoryzacja operacji bankowych: zdrapka, kody SMS czy token?

   Klienci PKO Banku Polskiego mają do wyboru kilka narzędzi do autoryzacji swoich transakcji. Coraz częściej korzystają z kodów SMS przesyłanych na wskazany nr telefonu, stosują również losowo wybrane hasła ze zdrapki lub token. Wszystkie te narzędzia zapewniają pełne bezpieczeństwo operacji bankowych. Trzeba jedynie pamiętać o podstawowych zasadach ich użytkowania.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.11.13

   System płatności mobilnych BLIK coraz bliżej!

   Spółka Polski Standard Płatności otrzymała zgodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego na prowadzenie systemu płatności mobilnych pod nazwą BLIK. Wkrótce miliony użytkowników telefonów będą mogli dokonywać płatności telefonem w sklepach stacjonarnych, wypłacać gotówkę bez użycia karty w bankomatach, dokonywać płatności mobilnych w internecie, jak również wzajemne się rozliczać za pomocą przelewów na numer telefonu. System BLIK jest budowany na bazie aplikacji IKO PKO Banku Polskiego.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.11.07

   Kredyty przez internet coraz popularniejsze

   W sieci najchętniej kupujemy elektronikę i odzież, ale też coraz więcej produktów finansowych - przede wszystkim kredytów konsumpcyjnych i ubezpieczeń. Sprawdź, jakie jeszcze wnioski płyną z badania przeprowadzonego przez firmę EY.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.11.04

   Przelew za granicę - przekonaj się, jakie to proste!

   W PKO Bank Polskim możesz wykonywać nie tylko przelewy w złotych, na inne rachunki w bankach krajowych, ale także walutowe - kierowane do banków zagranicznych. Tego typu operacje są prostsze niż mogłoby się wydawać!

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.10.23

   Nowe iPKO dostępne dla wszystkich

   W nowym serwisie transakcyjnym iPKO zyskujesz nie tylko bardziej przejrzysty wygląd ale i udogodnienia w codziennym korzystaniu z bankowości internetowej. Już dziś możesz przekonać się o tym w praktyce. Czego możemy się spodziewać?

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.10.22

   Zakupy przez internet coraz popularniejsze

   Co dziesiąty z nas robi zakupy w internecie raz w tygodniu lub częściej. Co trzeci deklaruje, że kilka razy w miesiącu. Aż połowa z nas wydaje w ciągu pół roku na ten cel od 500 zł do 2 000 zł. To obraz wyłaniający się z badania, które przeprowadziła firma Millward Brown na zlecenie PayU.

   więcej
  Pokaż więcej