2013.08.29

Bankowość internetowa

  • Nowe technologie

   2014.10.22

   Nowe iPKO dostępne dla wszystkich

   W nowym serwisie transakcyjnym iPKO zyskujesz nie tylko bardziej przejrzysty wygląd ale i udogodnienia w codziennym korzystaniu z bankowości internetowej. Już dziś możesz przekonać się o tym w praktyce. Czego możemy się spodziewać?

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.10.22

   Zakupy przez internet coraz popularniejsze

   Co dziesiąty z nas robi zakupy w internecie raz w tygodniu lub częściej. Co trzeci deklaruje, że kilka razy w miesiącu. Aż połowa z nas wydaje w ciągu pół roku na ten cel od 500 zł do 2 000 zł. To obraz wyłaniający się z badania, które przeprowadziła firma Millward Brown na zlecenie PayU.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.10.20

   Nowe iPKO - realizacja przelewu

   Zlecenie przelewu to operacja najczęściej realizowana przez klientów w każdym serwisie bankowości internetowej. W nowym iPKO złożenie zlecenia jest wyjątkowo proste.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.10.16

   iPKO się zmienia - rachunki i historia

   Już wkrótce wszyscy użytkownicy bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego będą mogli skorzystać z nowego iPKO. Sprawdźcie, jakie są jego możliwości i przekonajcie się, jak przejrzyste i szybkie może być zarządzanie swoimi rachunkami.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.10.14

   200 tysięcy użytkowników IKO i transakcja co 20 sekund

   Liczba osób, które aktywowały aplikację IKO na swoich telefonach, przekroczyła 200 tysięcy. Użytkownicy dokonali już 1,2 miliona transakcji, z których ponad połowa to płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz przelewy. IKO działa na niemal wszystkich telefonach dostępnych na krajowym rynku, a w sierpniu Bank udostępnił klientom nową, znacznie szybszą i wzbogaconą o nowe funkcje wersję aplikacji.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.10.13

   IKO będzie rozbudowywane

   Rozmowa, z Jakubem Grzechnikiem, dyrektorem Centrum Bankowości Mobilnej i Internetowej PKO BP o przyszłości płatności mobilnych.

   więcej
  Pokaż więcej