2013.08.29

Bankowość internetowa

  • Nowe technologie

   2014.09.17

   Nowe technologie w bankowości

   Wzrost znaczenia płatności mobilnych, coraz większa rola mediów społecznościowych czy rosnąca potrzeba spersonalizowanej oferty – nowe technologie będą decydować o kształcie i dynamice rozwoju usług bankowych w najbliższym czasie.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.08.21

   IKO przyspiesza

   Użytkownicy IKO mogą już korzystać z nowej wersji aplikacji, która nie tylko jest znacznie szybsza, ale została też wzbogacona o nowe, wygodne funkcje.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.08.04

   Co zrobić, aby nie paść ofiarą ataku phishingowego?

   Phishing polega na podszywaniu się oszustów pod znaną firmę lub instytucję, po to by pozyskać od nas prywatne dane. Najczęściej cyberprzestępcy tworzą strony internetowe, SMS-y i wiadomości e-mail, które szatą graficzną, formą i treścią przypominają wiadomości przesyłane przez np. PKO Bank Polski.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.06.27

   Jak nie wpaść w sieć „phishingu”?

   Co roku oszustwa internetowe nazywane phishingiem narażają na straty miliony internautów. Nie oznacza to jednak, że od razu należy rezygnować z transakcji internetowych. Wystarczy pamiętać o kilku ważnych zasadach.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.06.27

   Kolejny krok w kierunku wspólnego standardu płacenia telefonem

   Sześć polskich banków uzyskało zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na wspólne utworzenie standardu płatności mobilnych. To kolejny krok w kierunku stworzenia platformy technologicznej, dzięki której Polacy będą mogli płacić telefonem wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.

   więcej
  • Nowe technologie

   2014.06.20

   Skorzystaj z promocji i dowiedz się więcej o IKO

   Użytkownicy IKO korzystają z aplikacji w telefonie najczęściej, gdy chcą sprawdzić saldo i historię rachunku. Coraz częściej też wypłacają gotówkę z bankomatu bez użycia karty oraz płacą w sklepach internetowych. Biorą też udział w specjalnie dla nich stworzonych promocjach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Jak jeszcze można wykorzystać fakt, że dzięki IKO nasz telefon staje się centrum finansów?

   więcej
  Pokaż więcej