2018.06.01

Dzień Dziecka – święto nie tylko małych dzieci

Wszystkim Dzieciom – tym małym i dużym – z okazji Dnia Dziecka życzymy uśmiechu i radości na każdy dzień oraz spełnienia wszystkich, nie tylko dziecięcych marzeń.

Z tej okazji życzymy również wszystkim dorosłym, aby nie zapominali, że to właśnie Dzieci wyznaczają kierunki naszego życia i uśmiechem rozjaśniają najpochmurniejszy dzień.

Pamiętajmy o tym, że warto inwestować w przyszłość swojego dziecka, nie tylko od święta. PKO Bank Polski to Bank nie tylko dla dorosłych – w swojej ofercie posiadamy wiele innowacyjnych produktów dla dzieci:

  • dla tych najmłodszych – PKO Konto Dziecka (oprocentowanie zmienne – 2,5% w skali roku do 2500 zł oraz 0,5% w skali roku od nadwyżki ponad 2500 zł) z nowoczesnym serwisem internetowym PKO Junior i aplikacją mobilną PKO Junior,
  • dla nastolatków – PKO Konto Pierwsze (oprocentowanie zmienne – 0% w skali roku) z możliwością korzystania z intuicyjnego serwisu www.iPKO.pl oraz najlepszej bankowej aplikacji mobilnej IKO (wg Retail Banker International, marzec 2018 r.),
  • dla oszczędzających – Pierwsze Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem zmiennym 2% w skali roku do kwoty 10 000 zł oraz 1,6% w skali roku od nadwyżki ponad 10 000 zł.

Szczegółowe informacje, w tym Taryfa opłat i prowizji, znajdują się na stronie www.pkobp.pl.