2016.12.08

Zmiany w logowaniu do serwisów SKO i PKO Junior

Od 10 grudnia 2016 r. logowanie do serwisów SKO i PKO Junior odbywać się będzie w dwóch prostych krokach. W pierwszym należy podać swój login, a w drugim – hasło.

Adresy serwisów, dane do logowania (login i hasło) i działania, które dziecko może wykonać na platformach, nie zmieniają się. Zmiana zostanie wprowadzona automatycznie – nie będzie wymagać od nauczyciela-Opiekuna SKO w szkole, ani rodzica lub dziecka żadnych dodatkowych czynności.

Nowe logowanie do serwisu SKO:

1. Login

SKO 1

2. Hasło

SKO 2

Nowe logowanie do serwisu PKO Junior:

1. Login

PKO Junior

2. Hasło

PKO Junior 2

Zapoznaj się z wersjami demo serwisów internetowych SKO i PKO Junior.

Martyna Lewicka
specjalista w PKO Banku Polskim

 • PKO Bank Polski, jako jeden z nielicznych na rynku, posiada w swojej ofercie produkty bankowe dedykowane dzieciom do 13. roku życia.

  Uczniowie szkół podstawowych (5-13 lat) mogą uczestniczyć w programie edukacyjnym Szkolnych Kas Oszczędności (SKO). Co zyskują?

  • Możliwość oszczędzania pieniędzy na atrakcyjnie oprocentowanym koncie
  • Dostęp do serwisu internetowego SKO
  • Materiały edukacyjne
  • Możliwość współtworzenia bloga na platformie Szkolne Blogi.pl
  • Szanse na nagrody (indywidualne oraz dla szkół) w konkursach SKO

  Bank prowadzi również rachunki dla szkół oraz rad rodziców.

Zobacz, jak korzystać  z SKO

 • Te dzieci, które nie należą do SKO (np. są za małe lub ich szkoła nie uczestniczy w programie) mogą skorzystać z oferty PKO Junior, w skład której wchodzą:

  • Oprocentowane konto dla dzieci od urodzenia do 13. roku życia
  • Serwis internetowy z możliwością m.in. inicjowania przelewów i doładowań telefonu (konieczna akceptacja rodzica)
  • Aplikacja mobilna
  • Materiały edukacyjne dla dzieci i rodziców
  • Karta płatnicza

Dzieci o kartach PKO Junior

Więcej na temat produktów bankowych dla dzieci znajdziesz na stronie internetowej PKO Banku Polskiego.

 

Czytaj także:

Za co lubimy Juniora?

Monika o przydatnych funkcjach PKO Junior

Pliki do pobrania

  • Bankodzieci

   02018.06.01

   Dzień Dziecka – święto nie tylko małych dzieci

   Wszystkim Dzieciom – tym małym i dużym – z okazji Dnia Dziecka życzymy uśmiechu i radości na każdy dzień oraz spełnienia wszystkich, nie tylko dziecięcych marzeń.

   więcej
  • Bankodzieci

   02018.05.30

   W prezencie na Dzień Dziecka – konto lub na konto!

   1 czerwca, Dzień Dziecka, odwiedziny babci. Od progu słychać: – Wszystkiego najlepszego Wnusiu! Proszę drobny pieniążek, kup sobie coś na Dnia Dziecka. To scenariusz z dzieciństwa, który wielu z nas doskonale pamięta. Przenieśmy go w realia XXI wieku: – Wszystkiego najlepszego Wnusiu! [Klik] Przelałam Ci na konto pieniążki, dołóż do deskorolki, o której marzysz.

   więcej
  • Bankodzieci

   02018.05.30

   5 udanych lat PKO Junior

   Oferta PKO Junior dla dzieci poniżej 13. roku życia kończy właśnie 5 lat. W tym czasie PKO Bank Polski osiągnął poziom 10 proc. ubankowienia rynku w tej grupie wiekowej i nadal jest jedyną instytucją finansową, która oferuje tak kompleksowy pakiet rozwiązań wspierających praktyczną edukację finansową dzieci. Najmłodsi klienci Banku uczą się przy wsparciu rodziców zarządzania swoim budżetem oraz systematycznego oszczędzania – w skarbonkach w serwisie internetowym PKO Junior zbierają pieniądze głównie na wakacje, telefon, tablet i rower, ale także na prezent dla mamy czy taty.

   więcej
  • Bankodzieci

   02018.05.23

   Gdzie podziały się pieniądze z komunii? Trafiły na bezpieczne konto lub lokatę dla dziecka!

   Dla niektórych „pieniądze z komunii” to widok niemal tak mityczny, jak jednorożce i smoki. Każdy pamięta, że je dostał, ale trudno przypomnieć sobie, gdzie się podziały. Jest na to sposób.

   więcej
  • Bankodzieci

   02018.05.21

   Sprzedając origami udowodnili, że są prawdziwymi młodymi rekinami biznesu

   Zarabianie i oszczędzanie to w rzeczywistości nic trudnego. Wystarczy jedynie odpowiednio wcześnie wyrobić określone nawyki. Jeżeli oszczędzanie stanie się częścią codziennego życia, będzie tak samo naturalne, jak wydawanie pieniędzy. Dzięki tej umiejętności łatwiej później inwestować i świadomie zarządzać swoimi finansami. Kiedy zacząć naukę? Już od najmłodszych lat, zwłaszcza, że można ją potraktować jak dobrą zabawę.

   więcej
  • Bankodzieci

   02018.03.09

   Nigdy więcej kieszonkowego!

   Kieszonkowe odchodzi do lamusa. Dziecięce pieniądze powinniśmy zacząć określać mianem „kontowych”. Dlaczego? Skoro dorośli bez przerwy wysyłają przelewy, płacą kartą i coraz rzadziej operują gotówką, to w przypadku dzieci może być podobnie!

   więcej
  Pokaż więcej