2017.10.09

Zarabianie poprzez polecanie – program partnerski PKO Banku Polskiego

Ideą działania banków jest dbanie o finanse klientów. Nowoczesna instytucja finansowa, jaką jest PKO Bank Polski, pozwala swoim klientom nie tylko pomnażać gotówkę, ale również… dorabiać. Jeśli posiadacie konto, wystarczy zarejestrować się w programie partnerskim „Mam PKO”. Zasada działania jest prosta: polecacie konto PKO Banku Polskiego i zarabiacie na tym konkretne pieniądze.

Każdy posiadacz rachunku w PKO Banku Polskim może stać się członkiem zespołu odpowiedzialnego za pozyskiwanie nowych klientów i zarobić na tym nawet kilka tysięcy złotych. Wystarczy jedynie polecać założenie konta bliższym i dalszym znajomym, a nawet obcym – od was tylko będzie zależeć, kogo zechcecie przekonać.

Jak wziąć udział w bankowym programie "Mam PKO"?

Podczas trwającej obecnie VII Edycji Programu (do 30 października) należy zarejestrować się w programie „Mam PKO” na stronie mam.pkobp.pl. Trzeba pamiętać, aby podczas rejestracji wskazać ten sam numer telefonu, który znajduje się w danych kontaktowych podanych do wiadomości Banku. Numer ten to unikatowy kod polecenia.

Jeśli nie macie pewności, jaki numer podaliście do wiadomości Banku, możecie to sprawdzić: logując się do serwisu iPKO i wybierając odpowiednio Ustawienia àDane osobowe lub
dzwoniąc do konsultanta pod numer 800 302 302 albo +48 81 535 65 65 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Jak działa program? Ile można zyskać? 

Gratyfikacja przewidziana za skuteczne polecenie konta wynosi 50 zł. Dwa razy tyle, czyli 100 zł, otrzyma osoba, która otworzy konto i spełni warunki określone w Regulaminie Programu oraz Zasadach VII edycji.

Polecać konta PKO Banku Polskiego można w dowolny, najwygodniejszy dla każdego sposób: ustnie, telefonicznie, mailowo, przez portale społecznościowe lub komunikatory. Pamiętać należy jedynie o podaniu znajomemu kodu polecenia. Aby polecenie zostało uznane za skuteczne, znajomy musi otworzyć jedno z kont wskazanych na stronie mam.pkobp.pl i spełnić warunki określone w Regulaminie Programu oraz Zasadach VII Edycji Programu „Mam PKO”.

Nagrody w wysokości 5000 zł, 3000 zł i 1000 zł czekają na osoby, z polecenia których otwartych zostanie najwięcej kont PKO Banku Polskiego. Zatem im więcej kont polecicie, tym więcej możecie zarobić.

A jeśli nie jesteś klientem?

Jeśli nie jesteś klientem PKO Banku Polskiego, ale znajomy polecił Ci ten bank, warto poznać szczegóły rachunków PKO Banku Polskiego i wybrać konto najlepsze dla siebie.

Otwierając konto w ramach programu „Mam PKO” można otrzymać 100 zł. Warunkiem jest m.in. podanie kodu polecenia otrzymanego od osoby, która zaproponowała otwarcie rachunku w PKO Banku Polskim. Należy pamiętać, że wniosek o konto trzeba złożyć na stronie programu mam.pkobp.pl, bo tylko tam znajdują się wnioski z polem na wpisanie kodu.

Następnie w ofercie Banku wybiera się jedno z kont osobistych, które można otworzyć w ramach programu „Mam PKO”:

PKO KONTO DLA MŁODYCH

PKO Konto dla Młodych to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

PKO KONTO ZA ZERO

Konto i karta za 0 zł przy aktywnym korzystaniu. A do tego szeroka sieć bezprowizyjnych bankomatów PKO Banku Polskiego oraz bankowość elektroniczna iPKO.

PKO KONTO ZA ZERO DLA RODZINY 500+

PKO Konto za Zero na specjalnych warunkach cenowych dla uczestników rządowego programu Rodzina 500+.

PKO KONTO BEZ GRANIC

W ramach jednej opłaty pobieranej przez Bank korzystasz z wypłat z bankomatów, krajowych przelewów internetowych, zleceń stałych oraz karty do konta.

Masz stronę www?

Na osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną internetową czeka również Program Partnerski PKO Banku Polskiego.

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego i w nim zarabiać?

Krok 1: Należy zarejestrować się w sieci Zanox (https://marketplace.zanox.com/publisher-signup ), prowadzącej Program PKO Banku Polskiego. Trzeba pamiętać, by po rejestracji dokonać weryfikacji swojej strony internetowej w zakładce Profil – Moje powierzchnie reklamowe.

Krok 2: Należy przejść do zakładki Programy, wybrać sekcję Zgłoś się do programów i za pomocą wyszukiwarki znajdującej się po lewej stronie wyszukać PKO Bank Polski. Na liście pojawi się Program Partnerski PKO Banku Polskiego. Wystarczy dołączyć do Programu poprzez kliknięcie w zielony przycisk po prawej stronie.

Krok 3: Rozpoczyna się oczekiwanie na weryfikację zgłoszenia przez sieć Zanox. Po pomyślnej weryfikacji uzyskuje się możliwość pobrania materiałów reklamowych do emisji na swojej witrynie.

Krok 4: Czas zacząć zarabiać na skutecznym promowaniu produktów PKO Banku Polskiego! Teraz wystarczy tylko wybrać odpowiadające materiały reklamowe dostępne w koncie Zanox i kliknąć na link „Kod”. Wygenerowany w ten sposób kod HTML wkleja się w swoją dostępną powierzchnię reklamową i gotowe!

Dzięki pełnym statystykom dostępnym na koncie w Programie Partnerskim można na bieżąco monitorować i analizować zyski. W ramach tych statystyk można uzyskać większą wiedzę na temat konwersji. Dowiemy się, które materiały reklamowe przynoszą nam największe zyski, i zoptymalizujemy kampanie, żeby zarabiać jeszcze więcej.

A jakie produkty zyskają promocję?

Mini Ratka na dowolny cel

Konto Inteligo

PKO Konto za Zero

PKO Konto bez Granic

PKO Konto dla Młodych

Kredyt Własny Kąt Hipoteczny

Program partnerski

To narzędzie marketingu internetowego. Używa skryptu (rodzaj programu komputerowego) połączonego z bazą zamówień banku. I to właśnie bank jako organizator oferuje – poprzez zamieszczony na stronie „partnera” skrypt – produkty lub usługi. Partnerami programu są więc osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną www. Partner za umieszczenie na swojej stronie odnośników do banku otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.

Marcel Hopper

  • Z Banku

   02018.02.23

   PKO Bank Polski najcenniejszą marką finansową

   PKO Bank Polski jest najdroższą marką krajowego sektora finansowego. Marka polskiego lidera sektora bankowego w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017 dziennika „Rzeczpospolita” wyceniona została na 2,7 mld złotych. Jest też trzecim najbardziej wartościowym brandem w kraju.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.02.20

   Wakacje dwa razy w roku. Pozwól sobie to zaplanować

   Uczniowie i studenci dwa razy do roku mają szasnę odetchnąć od nauki i wytężonej pracy, bo w ich kalendarz na stałe wpisane są ferie zimowe i wakacje. A Ty? Też pozwalasz sobie na odpoczynek dwa razy do roku? Psychologowie są zgodni, że by nabrać właściwego dystansu do pracy i zrelaksować się naprawdę, należy zmienić otoczenie. Wyjazd bywa najlepszym rozwiązaniem. Często jednak nie możesz sobie na to pozwolić. Musisz wybierać – narty zimą lub kurort latem. Podpowiemy Ci, co zrobić, abyś mógł pozwolić sobie na jedno i drugie.

   więcej
  • Z Banku

   02018.02.20

   „Możesz wszystko, ale nie musisz” – nowa kampania Konta dla Młodych w PKO Banku Polskim

   Ruszyła kampania internetowa PKO Banku Polskiego „Możesz wszystko, ale nie musisz” z udziałem Macieja Musiała, jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Motywem przewodnim kampanii jest akcentowanie poprzez humorystyczne sceny z udziałem Musiała atutów PKO Konta dla Młodych – wygody, mobilności i szybkości. Za otwarcie PKO Konta dla Młodych można otrzymać 100 zł do wydania na Allegro.

   więcej
  • Z Banku

   02018.02.15

   Rewitalizacja Rotundy PKO Banku Polskiego. Budowa części naziemnej

   PKO Bank Polski realizuje trzeci etapu prac związanych z rewitalizacją Rotundy – Oddziału 3 Banku. Obecnie montowane są elementy konstrukcyjne antresoli – kondygnacji 1 piętra. Na szkielet Rotundy złożą się: 21-tonowy słup o wysokości ponad 13,5 m, 13 podziemnych słupów obwodowych o wysokości 3,5-4 m oraz 48 słupów naziemnych, których wysokość wyniesie 11-13 m.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.02.14

   Panna młoda tuż za progiem, czyli jak sfinansować koszty ślubu i wesela

   Piękna suknia, szykowny garnitur, marsz Mendelsona i luksusowa limuzyna. Kwiaty, łzy wzruszenia, życzenia, a później zabawa do białego ranaByś mogła/mógł po latach stwierdzić, że były jak z bajki, jej scenariusz napisz już dziś i przygotuj się finansowo.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.02.13

   Ekonomia na bank. II edycja projektu edukacji ekonomicznej PKO Banku Polskiego i Uniwersytetu Śląskiego

   Zarządzanie własnym budżetem, prowadzenie biznesu czy ubezpieczenia – wiedza z zakresu edukacji ekonomicznej, bez której trudno dziś sobie poradzić, jest szczególnie potrzebna młodym ludziom wchodzącym w dorosłe życie. Dlatego istotne, by przekazywali ją praktycy, jakimi są doświadczeni pracownicy banku. Rozpoczęła się II edycja projektu edukacyjnego Ekonomia na bank realizowanego przez PKO Bank Polski oraz Uniwersytet Śląski.

   więcej
  Pokaż więcej