2017.10.09

Zarabianie poprzez polecanie – program partnerski PKO Banku Polskiego

Ideą działania banków jest dbanie o finanse klientów. Nowoczesna instytucja finansowa, jaką jest PKO Bank Polski, pozwala swoim klientom nie tylko pomnażać gotówkę, ale również… dorabiać. Jeśli posiadacie konto, wystarczy zarejestrować się w programie partnerskim „Mam PKO”. Zasada działania jest prosta: polecacie konto PKO Banku Polskiego i zarabiacie na tym konkretne pieniądze.

Każdy posiadacz rachunku w PKO Banku Polskim może stać się członkiem zespołu odpowiedzialnego za pozyskiwanie nowych klientów i zarobić na tym nawet kilka tysięcy złotych. Wystarczy jedynie polecać założenie konta bliższym i dalszym znajomym, a nawet obcym – od was tylko będzie zależeć, kogo zechcecie przekonać.

Jak wziąć udział w bankowym programie "Mam PKO"?

Podczas trwającej obecnie VII Edycji Programu (do 30 października) należy zarejestrować się w programie „Mam PKO” na stronie mam.pkobp.pl. Trzeba pamiętać, aby podczas rejestracji wskazać ten sam numer telefonu, który znajduje się w danych kontaktowych podanych do wiadomości Banku. Numer ten to unikatowy kod polecenia.

Jeśli nie macie pewności, jaki numer podaliście do wiadomości Banku, możecie to sprawdzić: logując się do serwisu iPKO i wybierając odpowiednio Ustawienia àDane osobowe lub
dzwoniąc do konsultanta pod numer 800 302 302 albo +48 81 535 65 65 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Jak działa program? Ile można zyskać? 

Gratyfikacja przewidziana za skuteczne polecenie konta wynosi 50 zł. Dwa razy tyle, czyli 100 zł, otrzyma osoba, która otworzy konto i spełni warunki określone w Regulaminie Programu oraz Zasadach VII edycji.

Polecać konta PKO Banku Polskiego można w dowolny, najwygodniejszy dla każdego sposób: ustnie, telefonicznie, mailowo, przez portale społecznościowe lub komunikatory. Pamiętać należy jedynie o podaniu znajomemu kodu polecenia. Aby polecenie zostało uznane za skuteczne, znajomy musi otworzyć jedno z kont wskazanych na stronie mam.pkobp.pl i spełnić warunki określone w Regulaminie Programu oraz Zasadach VII Edycji Programu „Mam PKO”.

Nagrody w wysokości 5000 zł, 3000 zł i 1000 zł czekają na osoby, z polecenia których otwartych zostanie najwięcej kont PKO Banku Polskiego. Zatem im więcej kont polecicie, tym więcej możecie zarobić.

A jeśli nie jesteś klientem?

Jeśli nie jesteś klientem PKO Banku Polskiego, ale znajomy polecił Ci ten bank, warto poznać szczegóły rachunków PKO Banku Polskiego i wybrać konto najlepsze dla siebie.

Otwierając konto w ramach programu „Mam PKO” można otrzymać 100 zł. Warunkiem jest m.in. podanie kodu polecenia otrzymanego od osoby, która zaproponowała otwarcie rachunku w PKO Banku Polskim. Należy pamiętać, że wniosek o konto trzeba złożyć na stronie programu mam.pkobp.pl, bo tylko tam znajdują się wnioski z polem na wpisanie kodu.

Następnie w ofercie Banku wybiera się jedno z kont osobistych, które można otworzyć w ramach programu „Mam PKO”:

PKO KONTO DLA MŁODYCH

PKO Konto dla Młodych to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

PKO KONTO ZA ZERO

Konto i karta za 0 zł przy aktywnym korzystaniu. A do tego szeroka sieć bezprowizyjnych bankomatów PKO Banku Polskiego oraz bankowość elektroniczna iPKO.

PKO KONTO ZA ZERO DLA RODZINY 500+

PKO Konto za Zero na specjalnych warunkach cenowych dla uczestników rządowego programu Rodzina 500+.

PKO KONTO BEZ GRANIC

W ramach jednej opłaty pobieranej przez Bank korzystasz z wypłat z bankomatów, krajowych przelewów internetowych, zleceń stałych oraz karty do konta.

Masz stronę www?

Na osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną internetową czeka również Program Partnerski PKO Banku Polskiego.

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego i w nim zarabiać?

Krok 1: Należy zarejestrować się w sieci Zanox (https://marketplace.zanox.com/publisher-signup ), prowadzącej Program PKO Banku Polskiego. Trzeba pamiętać, by po rejestracji dokonać weryfikacji swojej strony internetowej w zakładce Profil – Moje powierzchnie reklamowe.

Krok 2: Należy przejść do zakładki Programy, wybrać sekcję Zgłoś się do programów i za pomocą wyszukiwarki znajdującej się po lewej stronie wyszukać PKO Bank Polski. Na liście pojawi się Program Partnerski PKO Banku Polskiego. Wystarczy dołączyć do Programu poprzez kliknięcie w zielony przycisk po prawej stronie.

Krok 3: Rozpoczyna się oczekiwanie na weryfikację zgłoszenia przez sieć Zanox. Po pomyślnej weryfikacji uzyskuje się możliwość pobrania materiałów reklamowych do emisji na swojej witrynie.

Krok 4: Czas zacząć zarabiać na skutecznym promowaniu produktów PKO Banku Polskiego! Teraz wystarczy tylko wybrać odpowiadające materiały reklamowe dostępne w koncie Zanox i kliknąć na link „Kod”. Wygenerowany w ten sposób kod HTML wkleja się w swoją dostępną powierzchnię reklamową i gotowe!

Dzięki pełnym statystykom dostępnym na koncie w Programie Partnerskim można na bieżąco monitorować i analizować zyski. W ramach tych statystyk można uzyskać większą wiedzę na temat konwersji. Dowiemy się, które materiały reklamowe przynoszą nam największe zyski, i zoptymalizujemy kampanie, żeby zarabiać jeszcze więcej.

A jakie produkty zyskają promocję?

Mini Ratka na dowolny cel

Konto Inteligo

PKO Konto za Zero

PKO Konto bez Granic

PKO Konto dla Młodych

Kredyt Własny Kąt Hipoteczny

Program partnerski

To narzędzie marketingu internetowego. Używa skryptu (rodzaj programu komputerowego) połączonego z bazą zamówień banku. I to właśnie bank jako organizator oferuje – poprzez zamieszczony na stronie „partnera” skrypt – produkty lub usługi. Partnerami programu są więc osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną www. Partner za umieszczenie na swojej stronie odnośników do banku otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.

Marcel Hopper

  • Z Banku

   02018.09.24

   PKO Bank Polski w gronie dużych spółek indeksu FTSE Russell

   PKO Bank Polski wszedł do grupy dużych spółek indeksu rynków rozwiniętych FTSE Russell. Stało się to po wrześniowej reklasyfikacji naszego rynku do statusu rozwiniętego. PKO Bank Polski jest jedyną spośród 37 polskich firm, która trafiła do tej grupy. To wyraz uznania zarówno dla siły polskiej gospodarki i stopnia zaawansowania rozwoju rodzimego rynku kapitałowego, jak i dla wiodącej pozycji największego polskiego banku, jego dotychczasowych sukcesów oraz strategicznego potencjału do dalszego rozwoju.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.09.24

   Akademik, własny pokój czy kawalerka? Dylemat studenta po wakacjach

   Wakacje powoli kończą się również dla studentów. To najwyższy czas, by znaleźć zakwaterowanie na kolejny rok nauki. Do wyboru jest kilka opcji: akademik, kawalerka lub większe mieszkanie, bądź pokój do wynajęcia – każda dostosowana do indywidualnych preferencji i zasobności portfela. Niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku akademickiego sprawdzamy, co rynek nieruchomości ma do zaoferowania studentom i ile każe sobie za to płacić.

   więcej
  • Z Banku

   02018.09.21

   PKO Bank Polski wśród najatrakcyjniejszych pracodawców

   W rankingu Universum Poland po raz kolejny PKO Bank Polski znalazł się w gronie Top 10 najatrakcyjniejszych pracodawców. Innowacje technologiczne, bogaty pakiet świadczeń dla pracowników i działania zgodne z etyką to główne atrybuty Banku, na które studenci szczególnie zwracają uwagę.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.09.21

   Biometria, czyli bankowość za dotknięciem palca. Zapomnij o hasłach!

   Płatności zbliżeniowe, identyfikacja biometryczna, funkcjonalne aplikacje mobilne i ekspresowe przelewy to przykłady innowacji, o których jeszcze kilka lat temu nam się nie śniło, a dziś z coraz większym trudem wyobrażamy sobie zarządzanie finansami bez nich. Eksperci PKO Banku Polskiego na bieżąco śledzą światowe trendy. Jakie nowinki ze świata bankowości i zaawansowanych technologii upowszechnią się w najbliższym czasie?

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.09.20

   Profil godny zaufania

   Gdy nie masz czasu załatwiać formalności w urzędzie, możesz skorzystać z Profilu Zaufanego dostępnego w serwisie iPKO oraz Inteligo. Tak robi już prawie 300 tys. klientów PKO Banku Polskiego. W ten sposób wiele spraw urzędowych załatwisz bez wychodzenia z domu, a do tego szybko i bezpiecznie.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.09.18

   PKO Bank Polski udomowił technologię blockchain

   Po kilku miesiącach intensywnych prac nad zastosowaniem technologii blockchain do potwierdzania autentyczności i niezmienności dokumentów wysyłanych przez bank drogą elektroniczną, PKO Bank Polski dokonał pełnego wdrożenia rozwiązania i rozpoczyna historyczną cyfrową wysyłkę do klientów.

   więcej
  Pokaż więcej