2016.05.16

Ucz się inwestować z DM PKO Banku Polskiego!

Dom Maklerski PKO BP po raz kolejny zaprasza na bezpłatne szkolenia z inwestowania. Pierwsze z cyklu organizowanego we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych odbędzie się 18 maja w Warszawie.

dom maklerski pko bp

Czas poświęcony na udział w konferencji z pewnością zaprocentuje. Uczestnicy zdobędą i wzbogacą swoją wiedzę  o informacje, które będą mogli wykorzystać we własnych, przemyślanych inwestycjach giełdowych – Andrzej Zajko, zastępca dyrektora ds. Klientów Indywidualnych Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

Cykl bezpłatnych szkoleń będzie dotyczył instrumentów notowanych na GPW. Wśród tematów znajdą się ryzyka i powiązanie oczekiwanej stopy zwrotu z poziomem ryzyka, analiza wsteczna trzech trendów panujących ostatnio na rynkach oraz prezentacja produktów GPW, za pomocą których inwestorzy mogli zarabiać na powyższych trendach, a także analiza bieżącej sytuacji rynkowej (na przykładach wybranych spółek notowanych na GPW, wskazanych przez uczestników spotkania oraz przykładowych zagranicznych).

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 18 maja na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ul. Książęca 4). Początek o godz. 18.00, zakończenie przewidywane jest na ok. 20.20.

Uczestnicy konferencji otrzymają dyplom potwierdzający udział w szkoleniu. Będą też mogli skorzystać ze specjalnej oferty współpracy dla osób, które nie mają jeszcze rachunku inwestycyjnego!

Na szkolenie można zapisać się poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.dm.pkobp.pl.

Kolejne spotkania odbędą się w Szczecinie (7 czerwca), Poznaniu (8 czerwca), Rzeszowie (14 czerwca), Lublinie (15 czerwca).

Będzie to już kolejny cykl bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez ekspertów DM PKO BP, podczas których uczestnicy poznają tajniki inwestowania, analizy rynków finansowych mogą też liczyć na cenne uwagi praktyczne. W cyklu „Na Giełdę w 3 krokach” (2015), który realizowany był w 14 miastach w Polsce, we współpracy z GPW, udział wzięło ponad 1600 osób. Była  to kontynuacja działań edukacyjnych pod nazwą „Kontrakty terminowe bez tajemnic” z 2014 roku, w których uczestniczyło 1400 osób. DM PKO BP organizuje też webinaria i jest partnerem w największych konferencjach rynku kapitałowego w Polsce, tj.: Wall Street oraz Profesjonalny Inwestor.

Lidia Sosnowska
Ekspert PKO Banku Polskiego

Czytaj także:

Pierwsze kroki w stronę inwestowania – jak zostać rekinem giełdowym?

Na giełdę, gotowi, start!

loaderek.gifoverlay.png