2019.03.20

PKO Bank Polski na targach pracy w Polsce

Targi pracy to idealne miejsce, gdzie studenci i absolwenci mogą porozmawiać z pracodawcą twarzą w twarz. Podczas tegorocznych edycji największych wydarzeń rekrutacyjnych nie zabraknie PKO Banku Polskiego.

Studenci i absolwenci szukaja pracy

Obecnie bardzo popularne jest szukanie pracy przez internet. Codzienny dostęp do ogłoszeń oraz możliwość śledzenia ofert interesujących nas firm i branż jest bardzo wygodna. Nic jednak nie zastąpi spotkania na żywo. Doskonałą okazją dotarcia do przyszłego pracodawcy są targi pracy. Chcąc zwiększyć swoją szansę na znalezienie wymarzonego stanowiska, warto skorzystać także z tej możliwości. Daje to okazję zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy czy praktyk oraz oczekiwaniami firmy wobec kandydatów – i to bezpośrednio u źródła.

Eksperci PKO Banku Polskiego są obecni na targach pracy w całej Polsce. Odwiedzą największe ośrodki akademickie, w tym m.in. Warszawę, Kraków, Toruń.

– Informacje uzyskane bezpośrednio od naszych pracowników podczas targów pracy są wartością samą w sobie  odzwierciedlają nie tylko zakres realizowanych projektów, ale też atmosferę w zespołach i kulturę organizacyjną. Serdecznie zapraszamy na stoisko Banku, gdzie nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania kandydatów – mówi Katarzyna Świątek, menedżerka Zespołu Doświadczeń Kandydata w PKO Banku Polskim.

Praca w PKO Banku Polskim – największym i wielokrotnie nagradzanym pracodawcy w Polsce – stwarza wyjątkowe możliwości rozwoju studentom i absolwentom, w szczególności kierunków matematycznych i informatycznych.

Podczas targów będzie również można bezpośredniego aplikować na konkretne staże. A jest o co walczyć! W ofercie Banku znajduje się szereg płatnych programów stażowych, dostępnych w oddziałach w całej Polsce. Warto zwrócić uwagę na Akademię Analityka Danych oraz program stażowy w Biurze Transformacji Cyfrowej.

Eksperci PKO Banku Polskiego uczestniczą w największych tragach pracy w całej Polsce od marca do czerwca:

 • 19.03 – Kraków, Absolvent Talent Days
 • 21.03 – Toruń, Dni Kariery AIESEC
 • 26-27.03 – Warszawskie Dni Informatyki
 • 27.03 – Szczecin, Targi Pracy Szczecin
 • 27.03 – Warszawa, Warsaw Java Meetup #3
 • 28.03 – Katowice, Absolvent Talent Days
 • 04.04 – Poznań, Dni Kariery AIESEC
 • 11.04 – Warszawa, SGH Tydzień z doradcami kariery
 • 08.06 – Wrocław Nomad-IX Niezależne Ogólnopolskie Mistrzostwa w Analizie Danych

Jarosław Melon 

Czytaj także:

Dzień dobry w pracy! Wiosenne spotkania z kandydatami na imprezach targowych

Nowa wystawa w Banku – prace artystów z zespołem Downa

Czemu silne hasła są takie ważne?

  • Bankofinanse

   02019.04.24

   Zakupy 7/24, czyli niedziela handlowa przez cały rok

   Zakaz handlu w niedzielę w sklepach stacjonarnych to duża szansa dla branży e-commerce. Zakupy przez internet oszczędzają czas i są wygodne. Pozwalają spokojnie poszukać tego, co nas interesuje, porównać ceny i przeczytać opinie. A potem zapłacić online. Co istotne, sklepy internetowe działają także w niedzielę.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Cenna przesyłka, czyli bankomat w roli wpłatomatu

   Mamy gotówkę i chcemy zasilić nią konto? Nie trzeba w tym celu odwiedzać oddziału – wystarczy skorzystać z wpłatomatu lub bankomatu z funkcją wpłacania pieniędzy. Obecnie PKO Bank Polski posiada 1000 urządzeń zdolnych do realizowania takich zadać, a liczba ta wciąż rośnie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   PKO Leasing ogłosił kolejne wezwanie na akcje PCM

   PKO Leasing, lider rynku leasingu w Polsce, ogłosił kolejne wezwanie na 100 proc. akcji Prime Car Management. Cena jaką oferuje PKO Leasing za każdą akcję PCM wynosi 23,75 zł. To o 0,5 zł więcej niż cena oferowana w konkurencyjnym wezwaniu, która została oceniona przez zarząd Prime Car Management jako odzwierciedlająca wartość godziwą spółki. Zapisy na akcje PCM będą odbywały się w dwóch etapach. Pierwszy potrwa od 13 maja do 22 maja 2019 r., a drugi od 23 maja do 11 czerwca 2019 r. Jedynym warunkiem wezwania jest objęcie zapisami co najmniej 66 proc. ogólnej liczby akcji.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego Wizjonerem Finansów

   Podczas Wielkiej Gali „Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń” Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, otrzymał nagrodę w kategorii Wizjoner Finansów. Kapituła przyznała ją za realizację ambitnej idei przemiany branży bankowej i kreowanie innowacji, które służą sektorowi, krajowej gospodarce, przedsiębiorczości oraz społeczeństwu.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   100-lecie Banku. Nasze placówki – Oddział 1 w Głownie

   Początki Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Głownie nie były typowe – pracownice pozyskiwały klientów odwiedzając ich w domach i rozmawiając z nimi na ulicy. O pracy w oddziale opowiada jego dyrektor – Ewa Rygiel.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.17

   Sztuka świętowania, czyli jak zorganizować Wielkanoc

   Przygotowania do Wielkanocy bywają nerwowe. Ale tylko wtedy, gdy nie zaplanujemy ich wcześniej. Ponieważ w roku 2019 Święta Wielkanocne wypadają 21 kwietnia, połączymy je zapewne z wiosennymi porządkami i pracami w ogrodzie. Wszystko w jednym czasie. Musimy sobie postawić priorytety i pomyśleć jak sobie poradzić z wydatkami.

   więcej
  Pokaż więcej