2018.10.30

Spotkaj się z ekspertami PKO Banku Polskiego na targach pracy w Krakowie!

Planujesz karierę w finansach? Poszukujesz pracodawcy, który zapewnia ciekawy program stażowy? Przyjdź we wtorek 6 listopada na Absolvent Talent Days w Krakowie i odwiedź stoisko PKO Banku Polskiego.

Absolvent Talent Days to cykliczna impreza targowa, podczas której studenci i absolwenci mogą spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami największych i najlepszych pracodawców w Polsce. 6 listopada w ICE Kraków (International Conferences and Entertainment) przy ul. Marii Konopnickiej 17 na pytania młodych ludzi planujących karierę w finansach odpowiadać będą także eksperci PKO Banku Polskiego.

– To będzie doskonała okazja, aby bezpośrednio porozmawiać o warunkach udziału w naszej Akademii Stażowe, czy możliwościach rozwoju zawodowego. Zapraszamy nie tylko studentów i absolwentów kierunków finansowych. Oferujemy też ciekawe możliwości rozwoju zawodowego informatykom oraz młodym ludziom zainteresowanym analityką baz danych – mówi Dawid Pawłowski, specjalista w Zespole Doświadczeń Kandydata PKO Banku Polskiego. – Można zdobyć nowe umiejętności, poznać największy w Polsce bank i przekonać się, że innowacyjne technologie są wykorzystywane w bankowości – dodaje.

Na stoisko PKO Banku Polskiego zapraszamy w godzinach 10.00-17.00. Poza możliwością rozmowy z bankowymi ekspertami, nasi goście będą mogli wziąć udział w grze, dzięki której (z przymrużeniem oka) sprawdzą, w jakim stopniu odnaleźliby się w strukturach bankowych. Przygotowaliśmy też strefę odpoczynku z dostępem do ładowarek telefonicznych oraz wiele bankowych gadżetów.

Tej jesieni spotkaliśmy się już ze studentami i absolwentami podczas targów pracy w Katowicach, Poznaniu i Warszawie.

Będziemy jeszcze: 

 • 14 listopada – w Szczecinie, Targi Pracy na      Uniwersytecie Szczecińskim
 • 15 listopada – w Warszawie, warsztat na SGH      „Adekwatność kapitałowa, efektywność operacyjna w PKO Banku Polskim”
 • 24-25 listopada – w Warszawie, Hack Yeah

Sprawdźcie, kogo szukamy na www.pkobp.pl/kariera

 

Lidia Sosnowska

Ekspert PKO Banku Polskiego

Czytaj także:

Zaplanuj swoją karierę w Banku!

#dziendobrykariero – Jesienne wydarzenia targowe z PKO Bankiem Polskim

Akademik, własny pokój czy kawalerka? Dylemat studenta po wakacjach

 

 

 

 

  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Zakupy 7/24, czyli niedziela handlowa przez cały rok

   Zakaz handlu w niedzielę w sklepach stacjonarnych to duża szansa dla branży e-commerce. Zakupy przez internet oszczędzają czas i są wygodne. Pozwalają spokojnie poszukać tego, co nas interesuje, porównać ceny i przeczytać opinie. A potem zapłacić online. Co istotne, sklepy internetowe działają także w niedzielę.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Cenna przesyłka, czyli bankomat w roli wpłatomatu

   Mamy gotówkę i chcemy zasilić nią konto? Nie trzeba w tym celu odwiedzać oddziału – wystarczy skorzystać z wpłatomatu lub bankomatu z funkcją wpłacania pieniędzy. Obecnie PKO Bank Polski posiada 1000 urządzeń zdolnych do realizowania takich zadać, a liczba ta wciąż rośnie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   PKO Leasing ogłosił kolejne wezwanie na akcje PCM

   PKO Leasing, lider rynku leasingu w Polsce, ogłosił kolejne wezwanie na 100 proc. akcji Prime Car Management. Cena jaką oferuje PKO Leasing za każdą akcję PCM wynosi 23,75 zł. To o 0,5 zł więcej niż cena oferowana w konkurencyjnym wezwaniu, która została oceniona przez zarząd Prime Car Management jako odzwierciedlająca wartość godziwą spółki. Zapisy na akcje PCM będą odbywały się w dwóch etapach. Pierwszy potrwa od 13 maja do 22 maja 2019 r., a drugi od 23 maja do 11 czerwca 2019 r. Jedynym warunkiem wezwania jest objęcie zapisami co najmniej 66 proc. ogólnej liczby akcji.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego Wizjonerem Finansów

   Podczas Wielkiej Gali „Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń” Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, otrzymał nagrodę w kategorii Wizjoner Finansów. Kapituła przyznała ją za realizację ambitnej idei przemiany branży bankowej i kreowanie innowacji, które służą sektorowi, krajowej gospodarce, przedsiębiorczości oraz społeczeństwu.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   100-lecie Banku. Nasze placówki – Oddział 1 w Głownie

   Początki Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Głownie nie były typowe – pracownice pozyskiwały klientów odwiedzając ich w domach i rozmawiając z nimi na ulicy. O pracy w oddziale opowiada jego dyrektor – Ewa Rygiel.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.17

   Sztuka świętowania, czyli jak zorganizować Wielkanoc

   Przygotowania do Wielkanocy bywają nerwowe. Ale tylko wtedy, gdy nie zaplanujemy ich wcześniej. Ponieważ w roku 2019 Święta Wielkanocne wypadają 21 kwietnia, połączymy je zapewne z wiosennymi porządkami i pracami w ogrodzie. Wszystko w jednym czasie. Musimy sobie postawić priorytety i pomyśleć jak sobie poradzić z wydatkami.

   więcej
  Pokaż więcej