2018.10.30

Spotkaj się z ekspertami PKO Banku Polskiego na targach pracy w Krakowie!

Planujesz karierę w finansach? Poszukujesz pracodawcy, który zapewnia ciekawy program stażowy? Przyjdź we wtorek 6 listopada na Absolvent Talent Days w Krakowie i odwiedź stoisko PKO Banku Polskiego.

Absolvent Talent Days to cykliczna impreza targowa, podczas której studenci i absolwenci mogą spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami największych i najlepszych pracodawców w Polsce. 6 listopada w ICE Kraków (International Conferences and Entertainment) przy ul. Marii Konopnickiej 17 na pytania młodych ludzi planujących karierę w finansach odpowiadać będą także eksperci PKO Banku Polskiego.

– To będzie doskonała okazja, aby bezpośrednio porozmawiać o warunkach udziału w naszej Akademii Stażowe, czy możliwościach rozwoju zawodowego. Zapraszamy nie tylko studentów i absolwentów kierunków finansowych. Oferujemy też ciekawe możliwości rozwoju zawodowego informatykom oraz młodym ludziom zainteresowanym analityką baz danych – mówi Dawid Pawłowski, specjalista w Zespole Doświadczeń Kandydata PKO Banku Polskiego. – Można zdobyć nowe umiejętności, poznać największy w Polsce bank i przekonać się, że innowacyjne technologie są wykorzystywane w bankowości – dodaje.

Na stoisko PKO Banku Polskiego zapraszamy w godzinach 10.00-17.00. Poza możliwością rozmowy z bankowymi ekspertami, nasi goście będą mogli wziąć udział w grze, dzięki której (z przymrużeniem oka) sprawdzą, w jakim stopniu odnaleźliby się w strukturach bankowych. Przygotowaliśmy też strefę odpoczynku z dostępem do ładowarek telefonicznych oraz wiele bankowych gadżetów.

Tej jesieni spotkaliśmy się już ze studentami i absolwentami podczas targów pracy w Katowicach, Poznaniu i Warszawie.

Będziemy jeszcze: 

  • 14 listopada – w Szczecinie, Targi Pracy na      Uniwersytecie Szczecińskim
  • 15 listopada – w Warszawie, warsztat na SGH      „Adekwatność kapitałowa, efektywność operacyjna w PKO Banku Polskim”
  • 24-25 listopada – w Warszawie, Hack Yeah

Sprawdźcie, kogo szukamy na www.pkobp.pl/kariera

 

Lidia Sosnowska

Ekspert PKO Banku Polskiego

Czytaj także:

Zaplanuj swoją karierę w Banku!

#dziendobrykariero – Jesienne wydarzenia targowe z PKO Bankiem Polskim

Akademik, własny pokój czy kawalerka? Dylemat studenta po wakacjach