2016.12.07

#1milionIKO – mobilni wygrywają!

Mobilnie, czyli aktywnie, pozytywnie i nowocześnie – tak żyją nasi klienci. Za nami milion aktywacji IKO, a przed nami… konkurs! Aby wygrać nowoczesnego smartfona Huawei Honor 8 wystarczy zrobić zdjęcie pokazujące co to znaczy żyć mobilnie z IKO

Mobilni wygrywają

Zasady konkursu są proste jak korzystanie z aplikacji:

 • Pokaż jak wygląda Twój mobilny styl życia - wrzuć zdjęcie na Facebooka, Twittera lub Instagrama
 • Oznacz profil PKO Banku Polskiego i dodaj #1milionIKO
 • Wygraj ….! :)

Co można wygrać?

W konkursie przyznanych zostanie dziewięć nagród:

 1. Nagroda I stopnia: smartfon Huawei Honor 8
 2. Nagroda II stopnia: smartfon myPhone Hammer Energy
 3. 7 Nagród III stopnia: Powerbank Aluminium Bolt


Wszystkie prace konkursowe będzie można obejrzeć dzięki dedykowanej zakładce na profilu PKO Banku Polskiego na Facebooku.

Jak jeszcze świętujemy #1milionIKO? Oferujemy naszym klientom nowe i wyczekiwane przez nich funkcje aplikacji. Od teraz możliwe jest także:

 • dokonywanie wpłat gotówki w ponad 800 wpłatomatach PKO Banku Polskiego z użyciem kodu BLIK z aplikacji IKO, także na numer telefonu innego użytkownika IKO!
 • logowanie się odciskiem palca w aplikacji na Androida
 • realizowanie płatności i przelewów QR kodami, a także generowanie i udostępnianie własnych

Na prace konkursowe czekamy do 21. grudnia 2016 roku. Nagrodzimy najbardziej pomysłowe zdjęcia. Jeśli nie masz jeszcze aktywnej aplikacji koniecznie kliknij TUTAJ i poznaj zalety mobilnej bankowości.

Powodzenia!

Olga Rasińska
starszy specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

Milion aktywacji aplikacji IKO osiągnięty! #1milionIKO

  • Bankokonkursy

   02017.09.14

   Rozstrzygniecie konkursu „Koszulka kibica"

   – Nie tylko ja i Kasia jesteśmy świetnymi kibicami! – wykrzyknął Kuba przeglądając prace dzieci przesłane na konkurs „Koszulka kibica”. – Doping jest ważny w sporcie, nauce, dążeniu do realizacji marzeń – powiedziała mama. – Ja czuję się znacznie silniejsza przed Biegiem Charytatywnym wiedząc, że będziecie mi kibicować – dodała.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.08.23

   Szukamy osób z pasją

   Masz pasję, jesteś klientem PKO Banku Polskiego i chcesz zostać bohaterem naszego kalendarza na 2018 rok. Prześlij swoje zdjęcie z krótki opisem pasji i weź udział w konkursie „Casting”.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.06.14

   Stwórz nadruk na koszulkę kibica i wygraj nagrody!

   Przedłużamy nasz konkurs! Nadal masz czas, by pokazać, jak dopingujesz swoich przyjaciół lub ulubionych sportowców. Weź udział w zabawie i wygraj aparat fotograficzny!

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.06.05

   Sportowe wspomnienia z Mamą – wyniki konkursu

   Zobacz, kto przesłał nam najciekawsze wspomnienia oraz zdjęcia z Mamą i wygrał bilety na wspólne wyjście do kina. Przedstawiamy wyniki konkursu z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.05.26

   Konkurs – sportowe wspomnienia z Mamą

   Dziś świętujemy Dzień Matki, a niebawem Dzień Dziecka. Z tej okazji zapraszamy do konkursu! Opisz swoje sportowe wspomnienie z Mamą z lat dzieciństwa i dołącz Wasze zdjęcie. Na autorów najlepszych prac czekają bilety na wspólne wyjście do kina

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.04.28

   Zaprojektuj grafikę na T-shirt

   Dopingowanie to wspaniała rzecz – pomaga w osiąganiu lepszych wyników i tworzy wspaniałą atmosferę na zawodach. Mama Kasi i Kuby przygotowuje się do startu w PKO Biegu Charytatywnym. Rodzeństwo postanowiło wspierać ją na treningach. A ty? Jak dopingujesz swoich przyjaciół? Weź udział w konkursie i wygraj aparat fotograficzny!

   więcej
  Pokaż więcej