2016.12.07

#1milionIKO – mobilni wygrywają!

Mobilnie, czyli aktywnie, pozytywnie i nowocześnie – tak żyją nasi klienci. Za nami milion aktywacji IKO, a przed nami… konkurs! Aby wygrać nowoczesnego smartfona Huawei Honor 8 wystarczy zrobić zdjęcie pokazujące co to znaczy żyć mobilnie z IKO

Mobilni wygrywają

Zasady konkursu są proste jak korzystanie z aplikacji:

 • Pokaż jak wygląda Twój mobilny styl życia - wrzuć zdjęcie na Facebooka, Twittera lub Instagrama
 • Oznacz profil PKO Banku Polskiego i dodaj #1milionIKO
 • Wygraj ….! :)

Co można wygrać?

W konkursie przyznanych zostanie dziewięć nagród:

 1. Nagroda I stopnia: smartfon Huawei Honor 8
 2. Nagroda II stopnia: smartfon myPhone Hammer Energy
 3. 7 Nagród III stopnia: Powerbank Aluminium Bolt


Wszystkie prace konkursowe będzie można obejrzeć dzięki dedykowanej zakładce na profilu PKO Banku Polskiego na Facebooku.

Jak jeszcze świętujemy #1milionIKO? Oferujemy naszym klientom nowe i wyczekiwane przez nich funkcje aplikacji. Od teraz możliwe jest także:

 • dokonywanie wpłat gotówki w ponad 800 wpłatomatach PKO Banku Polskiego z użyciem kodu BLIK z aplikacji IKO, także na numer telefonu innego użytkownika IKO!
 • logowanie się odciskiem palca w aplikacji na Androida
 • realizowanie płatności i przelewów QR kodami, a także generowanie i udostępnianie własnych

Na prace konkursowe czekamy do 21. grudnia 2016 roku. Nagrodzimy najbardziej pomysłowe zdjęcia. Jeśli nie masz jeszcze aktywnej aplikacji koniecznie kliknij TUTAJ i poznaj zalety mobilnej bankowości.

Powodzenia!

Olga Rasińska
starszy specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

Milion aktywacji aplikacji IKO osiągnięty! #1milionIKO

  • Bankokonkursy

   02017.05.26

   Konkurs – sportowe wspomnienia z Mamą

   Dziś świętujemy Dzień Matki, a niebawem Dzień Dziecka. Z tej okazji zapraszamy do konkursu! Opisz swoje sportowe wspomnienie z Mamą z lat dzieciństwa i dołącz Wasze zdjęcie. Na autorów najlepszych prac czekają bilety na wspólne wyjście do kina

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.04.28

   Zaprojektuj grafikę na T-shirt

   Dopingowanie to wspaniała rzecz – pomaga w osiąganiu lepszych wyników i tworzy wspaniałą atmosferę na zawodach. Mama Kasi i Kuby przygotowuje się do startu w PKO Biegu Charytatywnym. Rodzeństwo postanowiło wspierać ją na treningach. A ty? Jak dopingujesz swoich przyjaciół? Weź udział w konkursie i wygraj aparat fotograficzny!

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.04.21

   Rozwiązanie konkursu - W czym i dlaczego lubisz zera?

   W konkursie „W czym i dlaczego lubisz zera?” towarzyszącym głosowaniu w Złotym Bankierze udział wzięło ponad 850 osób. Znamy laureatów. Dodatkowo wyróżniliśmy 30 odpowiedzi. Dzięki waszym głosom zajęliśmy drugie miejsce w trzech kategoriach: spot reklamowy, media społecznościowe, CSR. Zwycięzcom gratulujemy!

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.04.10

   Nowy Poczet władców Polski: rozwiązanie konkursu

   Kolekcja obrazów autorstwa Waldemara Świerzego „Nowy poczet władców Polski” to nie tylko sztuka, ale też źródło wiedzy. My zaproponowaliśmy jeszcze zabawę, zachęcając do gry polegającej na dopasowaniu odpowiedniego wizerunku do nazwiska lub przydomka danego władcy. Znamy zwycięzców!

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.03.29

   Zagłosuj na projekty PKO i wygraj tablet!

   PKO Bank Polski walczy o statuetkę Złotego Bankiera w trzech kategoriach. Oddaj głos na projekty Banku i sam wygraj tablet.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02017.03.06

   Pseudonim kontra nick! Wyniki quizu

   Ogłoszony na portalu bankomania.pkobp.pl quiz wiedzy o żołnierzach wyklętych spotkał się z nadzwyczajnym zainteresowaniem. Dziękujemy! 6 prostych pytań testowych oraz 1 opisowe nie sprawiły uczestnikom kłopotu. Czas na wyniki! Kto dostrzegł i najciekawiej zdefiniował różnicę między pseudonimem a nickiem?

   więcej
  Pokaż więcej