2019.01.29

Konkurs Cavaliada Lublin rozstrzygnięty!

Znamy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były zaproszenia na lubelską odsłonę Cavaliady odbywającą się w dniach 31 stycznia – 3 lutego. Nagrody otrzymuje 11 osób.

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia przesłane zarówno na skrzynkę portalu Bankomania, jak i profile facebookowe PKO Banku Polskiego. Z Waszych odpowiedzi wynika, że sportowe emocje najlepiej przeżywać w towarzystwie i dzielić się nimi z najbliższymi.

Nagrody, czyli podwójne zaproszenia na poszczególne dni Cavaliady w Lublinie, otrzymują: Anna Deręgowska, Aneta Seremak, Anna Cegłowska, Rafał Gontarczyk, Eryka Kozioł, Paulina Jekiełek, Paulina Samczuk, Arkadiusz Chęciński, Anna Ucińska, Kornelia Jankowska-Pluta, Dorota Rudzik.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy niezapomnianych wrażeń!

Cavaliada 2019, której partnerem głównym jest PKO Bank Polski, odbywa się w czterech miastach w Polsce. Pierwsza odsłona imprezy, miała miejsce pod koniec ubiegłego roku w Poznaniu, jutro wystartuje lubelska edycja, a przed nami jeszcze zawody w Krakowie (28.02 – 3.03.2019) oraz w Warszawie (7.03 – 10.03.2019).

Zapraszamy! 

Agnieszka Skalska
specjalista w PKO Banku Polskim