2017.05.26

Konkurs – sportowe wspomnienia z Mamą

Dziś świętujemy Dzień Matki, a niebawem Dzień Dziecka. Z tej okazji zapraszamy do konkursu! Opisz swoje sportowe wspomnienie z Mamą z lat dzieciństwa i dołącz Wasze zdjęcie. Na autorów najlepszych prac czekają bilety na wspólne wyjście do kina.

Konkurs – sportowe wspomnienia z Mamą

Twoja Mama sprawiła, że sport kochasz już od dziecka? A może zaszczepiła w Tobie pasję do biegania? Opisz swoje sportowe wspomnienie z Mamą z lat dzieciństwa i dołącz do tego Wasze zdjęcie. 10 najlepszych prac nagrodzimy biletami do kina – jednym dla Ciebie i drugim dla Twojej Mamy! Konkurs rozpoczynamy w Dzień Matki, a kończymy w Dzień Dziecka. 

Aby wziąć udział w konkursie, wyślij opis swojego wspomnienia oraz jedno zdjęcie Ciebie z Mamą na adres: biegajmy.razem@pkobp.pl. W tytule maila wpisz „Sportowe wspomnienia z Mamą”. Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca 2017 r. do końca dnia.

Autorzy 10 najbardziej kreatywnych prac wybranych przez komisję konkursową otrzymają po 2 bilety do kina (do wyboru sieć kin Cinema City lub Helios – przy wysyłaniu prac prosimy o wskazanie sieci kin).
Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursów na Bankomanii

Joanna Kornaga
Ekspert PKO Banku Polskiego