2016.03.03

#płacęzIKO i wygrywam!

Spontanicznie, dynamicznie i przede wszystkim bezpiecznie! Pokaż nam, jak bankujesz z IKO i weź udział w najnowszym konkursie fotograficznym PKO Banku Polskiego. Zdjęcie z hashtagiem #płacęzIKO zamieść na swoim profilu na Twitterze, Facebooku lub Instagramie i wygraj smartfon lub smartwatch!

płacęzIKO

Jakie są zasady konkursu?

To proste, pokaż nam, jak wykorzystujesz zalety mobilnej bankowości. Nagrodzimy najciekawsze i najbardziej zaskakujące fotografie. Możesz uwiecznić swoje zakupy, wyjście do kawiarni czy uśmiech sprzedawcy przyjmującego płatność IKO. Aby zdjęcie wzięło udział w konkursie, oznacz je #płacęzIKO i umieść na swoim profilu w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter lub Instagram), gdzie powinno być dostępne do końca marca.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do udziału w zabawie zapraszamy wszystkich wielbicieli bankowości mobilnej. Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie aktywnego dostępu do aplikacji IKO. Wszystkie fotografie biorące udział w konkursie można obejrzeć poprzez specjalną zakładkę na FB PKO Banku Polskiego.

Jakie są nagrody?

W konkursie przyznanych zostanie 9 nagród:

 • Nagroda I stopnia: smartfon Sony Xperia Z3
 • Nagroda II stopnia: urządzenie Sony Smart Watch 2 SW2
 • 7 (siedem) Nagród III stopnia: urządzenie BOLT ALUMINIUM Powerbank

Dlaczego warto korzystać z bankowości mobilnej?

Bankowość mobilna to przede wszystkim wygoda i możliwość zarządzania budżetem bezpośrednio ze swojego smartfonu. Aplikacja IKO umożliwia łatwy podgląd właściwości Twoich rachunków, kart, lokat i kredytów w PKO Banku Polskim oraz raz szybki zakup wybranych produktów z oferty banku. Dotyczy to na przykład pożyczki gotówkowej.

Czas trwania Konkursu – od 03.03.2016 r. od godz. 08.00 do 23.03.2016 r. do godz. 23.59.59.

Regulamin konkursu

Magdalena Lejman
Ekspert PKO Banku Polskiego

  • Bankokonkursy

   02019.02.14

   Wygraj bilety na Cavaliadę w Krakowie!

   Cavaliada w Krakowie ruszy #zkopyta 28 lutego. Będzie to trzecia z czterech imprez w tej edycji Cavaliada Tour – jedynych w Polsce jeździeckich zawodów halowych autoryzowanych przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie. Pytanie jest proste: dlaczego jesteś fanem Cavaliady? Autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami na to niezwykłe wydarzenie.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02019.01.29

   Konkurs Cavaliada Lublin rozstrzygnięty!

   Znamy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były zaproszenia na lubelską odsłonę Cavaliady odbywającą się w dniach 31 stycznia – 3 lutego. Nagrody otrzymuje 11 osób.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02019.01.15

   Wygraj bilety na Cavaliadę w Lublinie!

   Cavaliada w Lublinie ruszy #zkopyta 31 stycznia. Będzie to druga z czterech imprez w tej edycji Cavaliada Tour – jedynych w Polsce jeździeckich zawodów halowych autoryzowanych przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie. Napisz kogo chciałbyś zabrać na Cavaliadę do Lublina i dlaczego. Autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami na to niezwykłe wydarzenie.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02018.12.31

   #KIBICOWSKIESWIETAPKOBP

   W konkursie ogłoszonym z okazji Świąt Bożego Narodzenia prosiliśmy o pokazanie kibicowskich akcentów świątecznego wystroju w Waszych domach.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02018.12.22

   #KIBICOWSKIESWIETAPKOBP

   W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was konkurs! Ekstraklasowe piłki trafią do autorów najlepszych zdjęć pokazujących kibicowskie akcenty świątecznego wystroju w Waszym domu.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02018.12.13

   #SWIATOWYDZIENFUTBOLUPKOBP – wyniki konkursu

   W konkursie ogłoszonym z okazji Światowego Dnia Futbolu pytaliśmy: za co kochasz futbol? Znamy już zwycięzców, którzy nadesłali najciekawsze odpowiedzi.

   więcej
  Pokaż więcej