2016.03.03

#płacęzIKO i wygrywam!

Spontanicznie, dynamicznie i przede wszystkim bezpiecznie! Pokaż nam, jak bankujesz z IKO i weź udział w najnowszym konkursie fotograficznym PKO Banku Polskiego. Zdjęcie z hashtagiem #płacęzIKO zamieść na swoim profilu na Twitterze, Facebooku lub Instagramie i wygraj smartfon lub smartwatch!

płacęzIKO

Jakie są zasady konkursu?

To proste, pokaż nam, jak wykorzystujesz zalety mobilnej bankowości. Nagrodzimy najciekawsze i najbardziej zaskakujące fotografie. Możesz uwiecznić swoje zakupy, wyjście do kawiarni czy uśmiech sprzedawcy przyjmującego płatność IKO. Aby zdjęcie wzięło udział w konkursie, oznacz je #płacęzIKO i umieść na swoim profilu w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter lub Instagram), gdzie powinno być dostępne do końca marca.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do udziału w zabawie zapraszamy wszystkich wielbicieli bankowości mobilnej. Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie aktywnego dostępu do aplikacji IKO. Wszystkie fotografie biorące udział w konkursie można obejrzeć poprzez specjalną zakładkę na FB PKO Banku Polskiego.

Jakie są nagrody?

W konkursie przyznanych zostanie 9 nagród:

  • Nagroda I stopnia: smartfon Sony Xperia Z3
  • Nagroda II stopnia: urządzenie Sony Smart Watch 2 SW2
  • 7 (siedem) Nagród III stopnia: urządzenie BOLT ALUMINIUM Powerbank

Dlaczego warto korzystać z bankowości mobilnej?

Bankowość mobilna to przede wszystkim wygoda i możliwość zarządzania budżetem bezpośrednio ze swojego smartfonu. Aplikacja IKO umożliwia łatwy podgląd właściwości Twoich rachunków, kart, lokat i kredytów w PKO Banku Polskim oraz raz szybki zakup wybranych produktów z oferty banku. Dotyczy to na przykład pożyczki gotówkowej.

Czas trwania Konkursu – od 03.03.2016 r. od godz. 08.00 do 23.03.2016 r. do godz. 23.59.59.

Regulamin konkursu

Magdalena Lejman
Ekspert PKO Banku Polskiego

loaderek.gifoverlay.png