2017.04.28

Zaprojektuj grafikę na T-shirt

Dopingowanie to wspaniała rzecz – pomaga w osiąganiu lepszych wyników i tworzy wspaniałą atmosferę na zawodach. Mama Kasi i Kuby przygotowuje się do startu w PKO Biegu Charytatywnym. Rodzeństwo postanowiło wspierać ją na treningach. A ty? Jak dopingujesz swoich przyjaciół? Weź udział w konkursie i wygraj aparat fotograficzny!

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie. Pokażcie, jak zagrzewacie do walki swoich najbliższych, kolegów czy ulubionych sportowców. Możecie, tak jak Kasia i Kuba, zaprojektować plakat z fajnym hasłem, stworzyć kolaż zdjęć lub... cokolwiek, co mogłoby się znaleźć na koszulce kibica. Najciekawsze prace nagrodzimy i wydrukujemy na koszulkach!


 • Swoje propozycje przesyłajcie do 14 czerwca 2017 r. na adres:

  PKO Bank Polski,
  Departament Komunikacji Korporacyjnej
  ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa

  lub e-mail: brawo.bank@pkobp.pl z dopiskiem: „Koszulka kibica”.

Regulamin konkursu

Karolina Gorczyca, aktorka:

Zawód aktorki bez widzów i fanów nie miałby sensu. To dla nich występuję i to im zawdzięczam motywację, aby być jeszcze lepszą na scenie i ekranie. Tak samo w sporcie doping kibiców jest dla mnie bardzo ważny. Jestem ambasadorką programu biegowego PKO Bank Polski Biegajmy Razem oraz amatorką triathlonu. Wiele razy na długich dystansach czy to maratonu czy 1/2 Ironamana chciałam się zatrzymać i zejść z trasy, ale siła energii, którą dawali mi kibice była tak wielka, że jeszcze nigdy od 4 lat nie poddałam się w trakcie startu i zawsze dobiegałam do mety z uśmiechem. W wielu dziedzinach życia często potrzebujemy wsparcia. Jednym z najważniejszych jest wsparcie mentalne – obecność, owacje, dobre słowo. Dlatego zachęcam wszystkich do kibicowania. To nic nie kosztuje, a jest nieocenioną pomocą dla tych, którzy podejmują wysiłek zmierzenia się z biegowymi dystansami lub innymi dyscyplinami sportowymi na wielu polskich trasach.

Sebastian Chmara, wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, były lekkoatleta specjalizujący się w wielobojach:

Myślę, że każdy sportowiec startuje i walczy dla kibiców, bo to oni są dla nas sportowców największą motywacją. Sprawiają, że wiara w sukces jest mocniejsza, potrafią dodać skrzydeł wtedy, kiedy już każda część naszego ciała odmawia nam posłuszeństwa. To właśnie kibice są najważniejszym elementem wielkiej układanki pod nazwą SPORT.

  • Bankokonkursy

   02019.02.14

   Wygraj bilety na Cavaliadę w Krakowie!

   Cavaliada w Krakowie ruszy #zkopyta 28 lutego. Będzie to trzecia z czterech imprez w tej edycji Cavaliada Tour – jedynych w Polsce jeździeckich zawodów halowych autoryzowanych przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie. Pytanie jest proste: dlaczego jesteś fanem Cavaliady? Autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami na to niezwykłe wydarzenie.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02019.01.29

   Konkurs Cavaliada Lublin rozstrzygnięty!

   Znamy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były zaproszenia na lubelską odsłonę Cavaliady odbywającą się w dniach 31 stycznia – 3 lutego. Nagrody otrzymuje 11 osób.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02019.01.15

   Wygraj bilety na Cavaliadę w Lublinie!

   Cavaliada w Lublinie ruszy #zkopyta 31 stycznia. Będzie to druga z czterech imprez w tej edycji Cavaliada Tour – jedynych w Polsce jeździeckich zawodów halowych autoryzowanych przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie. Napisz kogo chciałbyś zabrać na Cavaliadę do Lublina i dlaczego. Autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami na to niezwykłe wydarzenie.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02018.12.31

   #KIBICOWSKIESWIETAPKOBP

   W konkursie ogłoszonym z okazji Świąt Bożego Narodzenia prosiliśmy o pokazanie kibicowskich akcentów świątecznego wystroju w Waszych domach.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02018.12.22

   #KIBICOWSKIESWIETAPKOBP

   W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was konkurs! Ekstraklasowe piłki trafią do autorów najlepszych zdjęć pokazujących kibicowskie akcenty świątecznego wystroju w Waszym domu.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02018.12.13

   #SWIATOWYDZIENFUTBOLUPKOBP – wyniki konkursu

   W konkursie ogłoszonym z okazji Światowego Dnia Futbolu pytaliśmy: za co kochasz futbol? Znamy już zwycięzców, którzy nadesłali najciekawsze odpowiedzi.

   więcej
  Pokaż więcej