2016.10.25

Zdobywaj wiedzę i nagrody z aplikacją PKO Banku Polskiego

Od zawsze wiesz, co w trawie piszczy? Interesujesz się zarówno współczesnym światem jak i historią? Sprawdź się w jednym z najtrudniejszych quizów dostępnych w sieci i wygraj atrakcyjne nagrody: bony do sieci salonów Empik oraz kamery GoPro Hero. Możesz też zdobyć nowoczesny telewizor Samsung UE55… dla szkoły, którą lubisz! W tym roku rozdamy aż 90 nagród indywidualnych oraz 6 nagród dla szkół.

Olimpiada Wiedzy

300 sekund

Jak działa aplikacja „Przygotuj się do Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym”? Po wejściu do zakładki konkursowej należy wybrać odpowiedni tryb rozgrywki. Oddzielnie oceniani są uczniowie i pozostali uczestnicy rywalizacji. Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch trzytygodniowych etapach. Zwycięzcy wybrani zostaną na koniec każdego z nich.  Aby wygrać, należy odpowiedzieć poprawnie na jak najwięcej pytań zadanych w ciągu 300 sekund. Dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się efektywniejsza, a rozgrywka bardziej emocjonująca. W przeciwieństwie do tradycyjnej Olimpiady, w konkursie organizowanym przez PKO Bank Polski wziąć udział mogą wszyscy, którzy pragną sprawdzić swoją wiedzę w teście akademickim na najwyższym poziomie.

Nagrody za wiedzę

Aby wzmocnić efekt rywalizacji, codziennie publikowane będą rankingi najlepszych wyników. Ich właściciele otrzymają Nagrody Dzienne – bony o wartości 50 zł do sieci sklepów Empik. Na uczniów czekają również nagrody tygodniowe – kamery GoPro HERO. Podobnie jak w ubiegłym roku, wszyscy gracze będą mogli dodatkowo wskazać w aplikacji zaprzyjaźnioną szkołę, na rzecz której będą zdobywali punkty. Placówka Oświatowa, która zgromadzi ich w ten sposób najwięcej otrzyma Nagrodę Szkolną Pierwszego Stopnia, czyli nowoczesny telewizor Samsung UE55. W oparciu o ten sam ranking przyznane zostaną także dwie Szkolne Nagrody Pocieszenia, czyli bony do sieci sklepów Empik o wartości 500 zł każdy.

- Edukacja była zawsze jednym z filarów naszej działalności społecznej. Wspieramy studentów kierunków ścisłych i dbamy o edukację ekonomiczną najmłodszych, ale nie zapominamy też o humanistach. W poprzednich edycjach naszego konkursu nagrodziliśmy setki młodych ludzi, dla których ważne są zarówno historia jak i teraźniejsze zrozumienie otaczającego świata. Dzięki współpracy z Uniwersytetem Warszawskim wspieramy ich pasję do nauki – mówi Agnieszka Kielichowska, dyrektor Biura Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej PKO Banku Polskiego.
 
CZAS START!

Olga Rasińska
starszy specjalista PKO Banku Polskiego

  • Bankokonkursy

   02019.02.14

   Wygraj bilety na Cavaliadę w Krakowie!

   Cavaliada w Krakowie ruszy #zkopyta 28 lutego. Będzie to trzecia z czterech imprez w tej edycji Cavaliada Tour – jedynych w Polsce jeździeckich zawodów halowych autoryzowanych przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie. Pytanie jest proste: dlaczego jesteś fanem Cavaliady? Autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami na to niezwykłe wydarzenie.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02019.01.29

   Konkurs Cavaliada Lublin rozstrzygnięty!

   Znamy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były zaproszenia na lubelską odsłonę Cavaliady odbywającą się w dniach 31 stycznia – 3 lutego. Nagrody otrzymuje 11 osób.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02019.01.15

   Wygraj bilety na Cavaliadę w Lublinie!

   Cavaliada w Lublinie ruszy #zkopyta 31 stycznia. Będzie to druga z czterech imprez w tej edycji Cavaliada Tour – jedynych w Polsce jeździeckich zawodów halowych autoryzowanych przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie. Napisz kogo chciałbyś zabrać na Cavaliadę do Lublina i dlaczego. Autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami na to niezwykłe wydarzenie.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02018.12.31

   #KIBICOWSKIESWIETAPKOBP

   W konkursie ogłoszonym z okazji Świąt Bożego Narodzenia prosiliśmy o pokazanie kibicowskich akcentów świątecznego wystroju w Waszych domach.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02018.12.22

   #KIBICOWSKIESWIETAPKOBP

   W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was konkurs! Ekstraklasowe piłki trafią do autorów najlepszych zdjęć pokazujących kibicowskie akcenty świątecznego wystroju w Waszym domu.

   więcej
  • Bankokonkursy

   02018.12.13

   #SWIATOWYDZIENFUTBOLUPKOBP – wyniki konkursu

   W konkursie ogłoszonym z okazji Światowego Dnia Futbolu pytaliśmy: za co kochasz futbol? Znamy już zwycięzców, którzy nadesłali najciekawsze odpowiedzi.

   więcej
  Pokaż więcej