2019.03.25

#KandydatNaGwiazde – odc.3

Zapraszamy na najnowszy odcinek naszego cyklu wideo #KandydatNaGwiazde.

Młodzieżowiec Miesiąca PKO Banku Polskiego to wyróżnienie, które jest  przyznawane od września. Do końca obecnego sezonu zdobywca nagrody będzie wybierany spośród piłkarzy polskiego pochodzenia urodzonych po 1 stycznia 1997 roku.

Trzeci odcinek cyklu #KandydatNaGwiazde poświęcony jest bramkarzowi Legii Warszawa: Radosławowi Majeckiemu! Poznajcie bliżej golkipera stołecznej drużyny, który za swoje grudniowe występy otrzymał tytuł #MlodziezowiecMiesiaca PKO Bank Polski

Kto zostanie gwiazdą piłki nożnej

8 czystych kont w pierwszych 15 meczach - tak z kibicami Mistrza Polski przywitał się Radosław Majecki. Choć między słupkami warszawskiej Legii debiutował w listopadzie, to już w grudniu został Młodzieżowcem Miesiąca PKO Banku Polskiego. W opinii piłkarskich ekspertów to kolejny, po Arturze Borucu czy Łukaszu Fabiańskim, bramkarski talent ze stołecznej kuźni. Czy rozbłyśnie podczas mundialu reprezentacji U-20, który już na przełomie maja i czerwca zostanie rozegrany w naszym kraju? Poznajmy go bliżej w najnowszym odcinku cyklu #KandydatNaGwiazde!

Zapraszamy na YouTube

Aleksandra Kalinowska
starszy specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

Jubileuszowe XX zawody w sportach zimowych – mnóstwo pozytywnych emocji

Niezwykły cykl filmowy i konkurs!

Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, wyróżniony nagrodą specjalną Byki i Niedźwiedzie