2019.02.18

#KandydatNaGwiazde – odcinek 2

Zapraszamy na najnowszy odcinek naszego cyklu wideo #KandydatNaGwiazde.

Młodzieżowiec Miesiąca PKO Banku Polskiego to wyróżnienie, które jest przyznawane od września. Do końca obecnego sezonu zdobywca nagrody będzie wybierany spośród piłkarzy polskiego pochodzenia urodzonych po 1 stycznia 1997 r.

Drugi odcinek cyklu #KandydatNaGwiazde poświęcony jest najlepiej asystującemu młodzieżowcowi i wiceliderowi młodzieżowej klasyfikacji kanadyjskiej tego sezonu LOTTO Ekstraklasy: Sebastianowi Kowalczykowi! Poznajcie bliżej pomocnika Pogoni Szczecin, który za swoje październikowe występy otrzymał tytuł #MlodziezowiecMiesiaca PKO Bank Polski

 

W październiku 2018 r. 20-latek zdobył swojego pierwszego gola na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Zeszłoroczną część obecnego sezonu zakończył z 13 meczami w Ekstraklasie na koncie, z których 10 rozpoczynał w wyjściowym składzie. Ze względu na zagraniczny transfer Karola Świderskiego, do pierwszego spotkania 2019 r. przystępował jako lider klasyfikacji kanadyjskiej ekstraklasowych młodzieżowców.

Aleksandra Kalinowska
starszy specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

#KandydatNaGwiazde – odcinek 1

Wygraj bilety na Cavaliadę w Krakowie!

Biegajmy mądrze #9: Na czym polega biegowy savoir vivre?

  • Bankopasje

   02019.03.25

   #KandydatNaGwiazde – odc.3

   Zapraszamy na najnowszy odcinek naszego cyklu wideo #KandydatNaGwiazde.

   więcej
  • Bankopasje

   02019.03.20

   „Na bank je lubicie!”

   Znane i lubiane w znakomitej jakości! Przez cały rok w łódzkim kinie Kinematograf prezentowane będą polskie filmy w zrekonstruowanych wersjach. Cykl składa się z 10 projekcji. Partnerem projektu jest PKO Bank Polski – mecenas digitalizacji wielu polskich filmów.

   więcej
  • Bankopasje

   02019.03.20

   Po prostu… Filharmonia! Jutro wielki finał projektu!

   Trwa kolejna odsłona organizowanego przez Filharmonię Narodową cyklu „Po prostu… Filharmonia!”. W ramach jego piątej edycji, czyli w sezonie artystycznym 2018/2019 odbyły się cztery projekty koncertowe. Koncert finałowy ostatniego odbędzie się w najbliższy czwartek.

   więcej
  • Bankopasje

   02019.03.15

   Nowa wystawa w Banku – prace artystów z zespołem Downa

   W centrali PKO Banku Polskiego swoje prace zaprezentują podopieczni szkoły specjalnej w Warszawie oraz stowarzyszenia osób z zespołem Downa. Zapraszamy w czwartek, 21 marca.

   więcej
  • Bankopasje

   02019.03.14

   Bankowy wojennik – Michał Sorbet

   Jest youtuberem i doskonale porusza się w mediach społecznościowych. Interesuje się batalistyką zwłaszcza historią II wojny światowej. Uwielbia planszówki, w które gra, ale też prezentuje je innym. Wszystkie te pasje łączy prowadząc kanał z grami wojennymi na YouTube – Wojennik TV . Michał Sorbet jest pracownikiem PKO Banku Polskiego w Centrum Obsługi Operacji PKO Banku Polskiego w Lublinie.

   więcej
  • Bankopasje

   02019.03.14

   #zkopyta do Goteborga. Kolejna edycja Cavaliady za nami

   To był wspaniały finał rywalizacji w stolicy. Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni wygrał Grand Prix Warszawy o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego. Zawodnik, podobnie jak ubiegłoroczny zwycięzca Jarosław Skrzyczyński, ma przed sobą szansę startu w finale Pucharu Świata w Goteborgu na początku kwietnia.

   więcej
  Pokaż więcej