2017.11.20

Wygraj zaproszenie na Cavaliadę w Poznaniu

Rusza z kopyta kolejna edycja Cavaliady! Weź udział w konkursie, w którym możesz wygrać podwójne zaproszenie na zawody w Poznaniu. Napisz z czym kojarzy Ci się hasło #zkopyta i zobacz widowiskowe pokazy jazdy konnej na żywo!

W dniach 30 listopada - 3 grudnia 2017 r. Międzynarodowe Targi Poznańskie wypełnią sportowe emocje. Przed nami między innymi Eliminacje Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, rozgrywki jeździeckie młodych koni, przejazdy zaprzęgów, rywalizacja dzieci na kucach. Najlepsi zawodnicy jeździeckiej ligi, zapierające dech w piersiach przejazdy, szałowe pokazy, bezcenny smak zwycięstwa oraz mnóstwo atrakcji (nie tylko jeździeckich) dla małych i dużych.

Wygraj zaproszenie na Cavaliadę! Do zdobycia są podwójne zaproszenia (trzy na każdy dzień) na rozgrywki w piątek (1.12), w sobotę (2.12) i w niedzielę (3.12). Jedna osoba może wygrać podwójne zaproszenie tylko na jeden dzień.

Zadanie konkursowe: Napisz z czym kojarzy Ci się hasło #zkopyta.

Odpowiedzi należy przesłać do niedzieli 26.11.2017 r. do końca dnia na adres: bankomania@pkobp.pl (w tytule maila prosimy o wpisanie „Cavaliada Poznań” oraz preferowanego dnia zawodów). Komisja Konkursowa nagrodzi najbardziej kreatywne prace. Powodzenia!

Regulamin konkursu

Cavaliada Tour to jedyny w Polsce cykl zawodów jeździeckich autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI) i największe w naszej części Europy święto jeździectwa. Od kilku lat rozgrywa się ono kolejno w trzech miastach kraju: Poznaniu i Lublinie i Warszawie.

Jest to wydarzenie nie tylko dla kibiców czy pasjonatów hippiki, ale też dla rodzin z dziećmi. Na najmłodszych czekają specjalne atrakcje, wśród nich nauka jazdy na koniu czy kucyku pod okiem profesjonalnych instruktorów, a w strefie dla dzieci, mnóstwo edukacyjnych gier, zabaw oraz zajęć z animatorami. Cavaliadzie jak zawsze będą towarzyszyły Targi Sprzętu Jeździeckiego, na których wystawcy zaprezentują swoją oferty sprzętu i akcesoriów.

Sponsorem głównym imprezy jest PKO Bank Polski. W tym roku Bank patronuje także odbywającej się po raz pierwszy Horse & Business Academy: http://hbacademy.pl/. To wydarzenie szkoleniowe, które porusza zagadnienia z zakresu marketingu oraz handlu, a także weterynarii i pielęgnacji koni.

Program zawodów dostępny jest na stronie www.cavaliada.pl.

Joanna Kornaga
Ekspert PKO Banku Polskiego

loaderek.gifoverlay.png