2015.04.28

Biegniemy razem 3 maja

"Spotykamy się 3 maja w Warszawie. Obecność obowiązkowa!" - tak do udziału w imprezie zaprasza Robert Korzeniowski. Pierwszy bieg z cyklu "Zabiegaj o pamięć" już w najbliższą niedzielę. Zobacz, dlaczego warto być tam z nami.

Bieg na 5 km rozpocznie się 3 maja o godz. 11.00. Trasa będzie prowadziła ul. Łazienkowską, Czerniakowską, Szwoleżerów, Agrykola, Al. Ujazdowskimi, Górnośląską, Honene-Wrońskiego.

Impreza będzie okazją do uczczenia 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w niecodzienny sposób.

Uczestnicy pobiegną nie tylko dla upamiętnienia ważnych wydarzeń historycznych, własnej satysfakcji czy dobrego wyniku, ale także aby wziąć udział w akcji "biegnę dla…" i tym samym komuś pomóc. Jeżeli do akcji charytatywnej organizowanej przez Bank podczas biegu włączy się co najmniej 200 osób, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże środki finansowe na operację 3,5-letniej Emilki, która urodziła się z poważną wadą serca HLHS (brak lewej komory). Biegacze zainteresowani udziałem w akcji mogą odebrać kartki na koszulki z napisem "biegnę dla Emilki" w dniach 29-30 kwietnia od 14.00 do 18.00 w biurze zawodów SCSAW przy ul. Rozbrat 26 oraz w dniu biegu w godzinach 9.30-11.00 w namiocie PKO Banku Polskiego na Agrykoli.

Impreza jest elementem Warszawskiej Triady Biegowej pod hasłem "Zabiegaj o pamięć", w skład której wchodzą jeszcze Bieg Powstania Warszawskiego oraz Bieg Niepodległości. PKO Bank Polski jest partnerem strategicznym całego cyklu.

Na XXV Bieg Konstytucji 3 Maja zaprasza Robert Korzeniowski, lekkoatleta, chodziarz, menadżer programu Medycyna dla Sportu i Aktywnych w Grupie LUX MED:

Joanna Kornaga
Ekspert PKO Banku Polskiego

Czytaj także:

Zapraszamy do udziału w XXV Biegu Konstytucji 3 Maja

Biegamy, pomagamy!

loaderek.gifoverlay.png