2014.09.24

Wystartuj z trenerem Jerzym Skarżyńskim w „Biegnij Warszawo z PKO Bankiem Polskim”

Jerzy Skarżyński to znakomity polski maratończyk i trener. Autorytet dla wielu biegaczy – amatorów i profesjonalistów. PKO Bank Polski zaprasza do konkursu, w którym do wygrania jest wspólny start z trenerem w „Biegnij Warszawo z PKO Bankiem Polskim” 5 października br.

Jerzy SkarżyńskiTo niezwykła okazja dla wszystkich biegaczy, aby spotkać się z wybitnym lekkoatletą. Przeprowadzi on rozgrzewkę, przekaże cenne wskazówki i poprowadzi przez 10-kilometrową trasę ulicami Warszawy. Zwycięzca otrzyma również pakiet startowy na bieg oraz książkę „Biegiem przez życie. Skarb Biegacza” z autografem autora.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wystartować razem z trenerem Jerzym Skarżyńskim?”, wypełniając formularz w specjalnej aplikacji na profilu „PKO Bank Polski Biegajmy razem” na Facebooku.

Fani mogą zgłaszać swoje kandydatury wraz z uzasadnieniem udziału w projekcie do 28 września br. Do 30 września br. Komisja Konkursowa wyłoni jednego zwycięzcę, który wspólnie z trenerem oraz pracownikiem Banku – wyłonionym w wewnętrznym bankowym konkursie – wystartuje w biegu.

„Biegnij Warszawo z PKO Bankiem Polskim” to impreza sportowa z wielkimi tradycjami. Jest to największy polski bieg masowy. W 2009 roku bieg została uznana za najlepsze wydarzenie sportowe w Warszawie. Najważniejszym celem „Biegnij Warszawo z PKO Bankiem Polskim” jest promocja biegania jako najprostszej formy ruchu, a także zachęcenie mieszkańców Warszawy oraz całej Polski do aktywnego spędzania wolnego czasu.

  • Więcej informacji o biegu znajdziecie tutaj.

Dominika Bień
specjalista PKO Banku Polskiego

Czytaj także:

Bieganie to wielka frajda!

Upalny Bieg Powstania Warszawskiego

loaderek.gifoverlay.png