Wygraj laptopa i startuj z firmą

Każdemu właścicielowi firmy przyda się nowy laptop. W świecie online to narzędzie, bez którego nie uda się nam prowadzić firmy. Teraz możemy go wygrać w konkursie ,,PKO Konto firmowe z laptopem”. Mamy czas do 30 kwietnia 2021 r.
około min czytania

W środę 17 marca ruszył konkurs, w którym każdy, kto otworzy w PKO Banku Polskim konto firmowe w kanałach zdalnych, ma szansę zostać posiadaczem przenośnego komputera – 1 z 10 laptopów Dell Inspiron 5406 2in1. To świetny wybór dla osób szukających wydajnego procesora, który sprawdzi się zarówno w typowej pracy biznesowej, jak i do obsługi multimediów. Doskonały na start do prowadzenia własnej firmy.

Aby spełnić wszystkie wymagania regulaminu mamy czas aż do końca kwietnia. Co trzeba zrobić? 

  • W czasie trwania konkursu złożyć wniosek i otworzyć online PKO Konto Firmowe lub PKO Konto Firmowe Premium na www.pkobp.pl, w serwisie iPKO lub aplikacji IKO
  • Zarejestrować się w konkursie.
  • Odpowiedzieć na pytanie konkursowe „W jaki sposób aplikacja mobilna IKO może pomóc w prowadzeniu twojej firmy?” (maks. 1 tys. znaków ze spacjami)
  • Prowadzić konto nadal, minimum do dnia wydania nagrody oraz posiadać wszystkie aktualne zgody marketingowe

W czasie trwania konkursu możemy wysłać tylko jeden formularz zgłoszeniowy, czyli jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę bez względu na to, ile kont otworzy. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wynikach konkursu do końca maja, a w ciągu miesiąca od tej chwili otrzymają swoje nagrody przesyłką kurierską. 

Szczegóły konkursu znajdziesz na stronie: https://www.pkobp.pl/lpk/konto-zlaptopem/.

Regulamin do pobrania poniżej.