Wiedza dla przedsiębiorców – Dzień Dobry Biznes online!

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach cyklu Dzień Dobry Biznes – otwartych webinarów przeznaczonych dla przedsiębiorców, którzy szukają rzetelnej wiedzy na temat prowadzenia biznesu. Najbliższe, pod hasłem „RODO 2020 – doświadczenia, które ułatwiają działalność w ramach przepisów”, już 17 listopada.
około min czytania

Spotkania przeznaczone są dla wszystkich, którzy zajmują się działalnością gospodarczą – nie tylko dla klientów PKO Banku Polskiego. Wiedza oraz wskazówki przekazywane podczas webinarów mają pomóc dostosować biznes do rynku w zmieniającej się sytuacji gospodarczej.

Tematem pierwszego spotkania online „Złote czasy dla MŚP w e-Marketingu i e-Sprzedaży” były sprawdzone metody pozyskiwania klientów i sprzedaży w internecie dla firm różnej wielkości. Zaproszony ekspert – Jacek Klukowski, wieloletni dyrektor marketingu w branży motoryzacyjnej, właściciel agencji marketingowej – wyjaśniał na przykładach, jak budować dobrą opinię o firmie w sieci (w tym poprzez właściwe zagospodarowanie procesu obsługi klienta) oraz jak wykorzystać social media w komunikacji marketingowej oraz handlowej MSP. Wskazywał też najlepsze sposoby sprzedaży produktów za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jacek Klukowski odpowiadał ponadto na pytania, które stawiają sobie przedsiębiorcy, w tym dotyczące kosztów związanych z rozpoczęciem sprzedaży w internecie, planowaniem celów, „mapą drogową” działań dotyczących e-Marketingu i e-Sprzedaży czy zakresu działań, które warto zlecić zewnętrznym podmiotom zajmującym się marketingiem.

Najbliższe spotkanie z cyklu Dzień Dobry Biznes „RODO 2020 – doświadczenia, które ułatwiają działalność w ramach przepisów” odbędzie się 17 listopada 2020 r. o godzinie 11.00. Można je śledzić bezpośrednio na stronie www.pkobp.pl/dzien-dobry-biznes. Wydarzenie poświęcone będzie doświadczeniom i wnioskom po pierwszym okresie funkcjonowania RODO.

Wszystkie spotkania Dzień Dobry Biznes prowadzone są z Rotundy PKO Banku Polskiego. Aby wziąć nich udział, wystarczy w dniu wydarzenia wejść na wskazaną powyżej stronę internetową. Co ważne – nie trzeba się rejestrować, a podczas transmisji można na bieżąco zadawać pytania ekspertowi.

W ramach webinarów planowane są także spotkania poświęcone: elastyczności pracowników (jak być elastycznym w zarządzaniu personelem, jakie są wyzwania współczesnego przedsiębiorcy i jak z nimi sobie radzić) oraz sukcesji w firmach (m.in. jak zapewnić przyszłość biznesowi, jakie są aspekty podatkowe i prawne przeprowadzania sukcesji).

Kalendarz spotkań

  • 17.11: RODO 2020 – doświadczenia, które ułatwiają działalność w ramach przepisów
  • 2.12: Elastyczność pracowników synonimem efektywności firmy
  • 16.12: Sukcesja – sposób na sukces, na dzisiaj i na jutro

Aleksandra Pietruczuk