Nawet 2000 zł za pomysł na biznes

Podziel się z nami pomysłem na biznes i zgłoś udział w konkursie. Dla autorów najciekawszych odpowiedzi czekają nagrody: 5 x2000 zł i 10 x 500 zł

None

 

Jak grać o nagrody?
- 2000 zł mogą wygrać osoby, które w trakcie trwania Konkursu otworzą konto firmowe i zarejestrują swój biznes w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), składając odpowiedni wniosek w serwisie internetowym iPKO. Zrobisz to bez wychodzenia z domu, przez internet.
- 500 zł mogą wygrać osoby, które założą lub mają aktywny Profil Zaufany w swoim serwisie internetowym iPKO.

Czy wiesz, że:
- Otwarcie konta firmowego i firmy nie były jeszcze nigdy tak proste? Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku w CEIDG, automatycznie załatwiasz kilka spraw na raz: założenie Profilu Zaufanego, rejestrację w Urzędzie Skarbowym i nadanie numeru NIP, nadanie numeru Regon, rejestrację w ZUS, rejestrację firmy, otwarcie rachunku bankowego. Dowiedz się więcej
- Z bezpłatnym Profilem Zaufanym możesz załatwiać sprawy urzędowe swojej firmy bez wychodzenia z domu? Np. zmienić dane firmy, zawiesić działalność gospodarczą, korzystać z wielu usług serwisu PUE ZUS, podpisywać JPK_VAT, zgłosić zbiór danych osobowych do rejestracji GIODO i wiele innych – sprawdź, co Przedsiębiorca może załatwić przez Internet i dowiedz się więcej o Profilu Zaufanym

Grasz o nagrodę? Pamiętaj o dodatkowych warunkach:                           
- Upewnij się, że masz wyrażoną zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego informacji o charakterze marketingowych (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, aktywną aplikację mobilną IKO, powiązaną z kontem w PKO Banku Polskim oraz dostęp do serwisu internetowego iPKO.
- Potwierdź zgłoszenie w Konkursu poprzez kliknięcie w link, który prześlemy Ci w mailu po wypełnieniu przez Ciebie formularza konkursowego.

Konkurs trwa od 26 lutego do 31 marca 2018 r. i jest skierowany do posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim.

Organizatorem Konkursu jest PKO Bank Polski.

Regulamin

Konkurs CEIDG

  1. Jaki jest Twój pomysł na biznes?
  2. Podaj imię:
  3. Podaj nazwisko:
  4. Podaj nr PESEL:

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w powyższym formularzu (w braku odrębnej zgody) będą wykorzystane wyłącznie do udzielenia odpowiedzi przez PKO Bank Polski na niniejszą korespondencję.

captcha