2017.07.21

Konkurs na najciekawszą załogę Tall Ships Races 2017. Wygraj kamerę GoPro

Najpiękniejsze światowe żaglowce zbliżają się do Szczecina! Na początku sierpnia w Szczecinie wezmą udział w finale regat Tall Ships Races. PKO Bank Polski sponsor portowy imprezy ogłasza konkurs na najciekawszą załogę żeglarską biorąca udział w tegorocznej rywalizacji. Do wygrania kamera GoPro oraz gadżety marynistyczne.

 

Zasady konkursu:

  1. #wejdźnapokład i poznaj załogi biorące udział w Tall Ships Races 2017
  2. wybierz najfajniejszą drużynę
  3. wyślij maila na adres bankomania@pkobp.pl – z wybraną drużyną z krótkim uzasadnieniem, dlaczego uważasz ją za naj – lepszą ,ciekawszą, fajniejszą załogą tegorocznych zawodów (maksymalna liczba znaków 1 tys.). W temacie wpisz Konkurs na najciekawszą załogę Tall Ships Races 2017
  4. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 9 sierpnia 2017 r.
  5. Nagrody: główna kamera GoPro oraz pięć dodatkowych w postaci gadżetów marynistycznych
  6. Ogłoszenie wyników do końca sierpnia br.

W tegorocznej rywalizacji TRS bierze udział kilkadziesiąt żaglowców. O prezentacje w finale na Wałach Chrobrego w Szczecinie walczą załogi z całego świata. Wśród nich pierwszy polski żaglowiec Dar Młodzieży Dar Młodzieży (opłynął cały świat), duma portugalskich żeglarzy Santa Maria Manuela  (pierwszy raz w Szczecinie) czy Cisne Branco Cisne Branco wizytówka brazylijskiej marynarki wojennej.

#wejdźnapokład  – poznaj złogi, historię żaglowców, atmosferą na pokładach, pomysły na promocję i życie codzienne. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Zapraszamy!

Największe i najpiękniejsze żaglowce świata po wyczerpujących regatach zawiną do szczecińskiego portu. Będzie można je zobaczyć podczas finału The Tall Ships Races 2017od 5 do 8 sierpnia 2017 roku. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie Andrea Boccelli.

Regulamin konkursu.

Edyta Skorupska
ekspert w PKO Banu Polskim