2017.08.02

#wejdźnapokład „Tall Ship Races 2017” Głosuj na najciekawszą załogę!

Wielka flotylla żaglowców z każdą godziną coraz bardziej zbliża się do Szczecina.

Fascynujący obraz najlepiej uchwycili ze swojego pokładu marynarze rosyjskiego „Sedova”:

W naszej akcji #wejdźnapokład najwyższy czas, żebyśmy zajrzeli na pokłady poszczególnych jednostek. Najpierw czeski (!) „La Grace” – kopia pirackiego statku z XVIII wieku. Jak widać czescy korsarze dzielnie walczą z upałem:


fot. FB

„Pôžitok vo vodičke” oznacza „radość w wodzie”… ale z ostatnich wpisów w dzienniku pokładowym „La Grace” można sądzić, że na jego pokładzie pojawiła się syrena.

Dość tajemnicza istota zaszczyciła swoją obecnością na „kapitanskem vecirku”, czyli „kapitańskim wieczorze”. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy mogli ją podziwiać na finale regat w Szczecinie już pod koniec tego tygodnia!

Do końcowej parady załóg podczas zlotu żaglowców w Szczecinie szykują się już powoli wszystkie jednostki. Wyjątkowe przebrania podpatrzyliśmy u załogi holenderskiego „Eendrachta”:

Miejmy nadzieję, że nie ujdzie z nich powietrze przed szczecińską galą, chociaż sądząc po maskotce sympatycznej holenderskiej załogi wcale nie jest to takie pewne (jak widać zmęczenie wielodniowymi regatami niektórych już dopada):

Jednak same żaglowce cały czas prezentują się zjawiskowo! Oto ostatnie ujęcia potężnego rosyjskiego czteromasztowca „Kruzensztern” w rejsie do Szczecina:

 

Głosuj na najlepszą załogę i wygraj kamerę GoPro.

Zasady konkursu:

  1. #wejdźnapokład i poznaj załogi biorące udział w Tall Ships Races 2017
  2. wybierz najfajniejszą drużynę
  3. wyślij maila na adres bankomania@pkobp.pl – z wybraną drużyną z krótkim uzasadnieniem, dlaczego uważasz ją za naj – lepszą ,ciekawszą, fajniejszą załogą tegorocznych zawodów (maksymalna liczba znaków 1 tys.). W temacie wpisz Konkurs na najciekawszą załogę Tall Ships Races 2017
  4. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 9 sierpnia 2017 r.
  5. Nagrody: główna kamera GoPro oraz pięć dodatkowych w postaci gadżetów marynistycznych
  6. Ogłoszenie wyników do końca sierpnia br.

Czekamy na Wasze głosy!

Tomasz Lipko
Mediastorm 

PKO Bank Polski jest głównym sponsorem portowym The Tall Ships Races 2017, które w tym roku będą trwały od 5 do 8 sierpnia 2017 roku.

loaderek.gifoverlay.png