2018.03.12

Mamy ofertę staży dla studentów – PKO Bank Polski podczas „Dni Kariery” AIESEC w Lublinie

Studia to czas wyboru lub stawiania pierwszych kroków na drodze do kariery zawodowej. O tym, jak ważny jest ten początek, wiedzą organizatorzy tragów pracy, staży i praktyk „Dni Kariery” AIESEC – przygotowanych przez studentów dla studentów. Już 13 marca odbędą się kolejne – w Lublinie.  Podczas targów zaprezentuje się PKO Bank Polski, który od lat aktywnie działa w środowisku akademickim. Bank przygotował bogatą ofertę staży dla studentów i absolwentów.

 

Targi Pracy to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z pracodawcami lub do udziału w warsztatach tematycznych. Wszystkie organizowane podczas targów wydarzenia, to dla młodych ludzi duża pomoc w znajdywaniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania odnośnie rynku pracy, w tym także na temat pracy w finansach. Uczestnicy lubelskich „Dni Kariery” będą mogli nie tylko poznać specyfikę pracy w największym Banku w Polsce, ale też wybrać dla siebie staże i od razu aplikować na interesujące stanowiska. Aktualne oferty publikowane są na bieżąco na stronie: www.pkobp.pl/kariera lub w serwisach studenckich biur karier.

PKO Bank Polski proponuje staże w różnych obszarach banku. Każda oferta gwarantuje zdobycie praktycznej i konkretnej wiedzy przy wsparciu doświadczonych ekspertów Banku. Wśród proponowanych stażowych stanowisk są nie tylko te związane z bankowością i finansami, ale też np. z programowaniem czy analityką danych. Oprócz pracy dla jednego z największych pracodawców w Polsce, stażyści mogą też liczyć na wynagrodzenie oraz  szkolenia i elastyczny czas pracy.

„Dni Kariery”  to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów, organizowane przez studentów – zrzeszonych w AIESEC Polska. Od ponad 25 lat, w 9-ciu największych miastach w Polsce, kolejne pokolenia młodych, ambitnych ludzi stawiają pierwsze kroki na drodze rozwoju zawodowego z „Dniami Kariery”. Podczas każdej edycji, uczestniczy w nich ok. 300. wystawców z wielu branż, takich  jak m.in.  administracja, bankowość, BPO/SSC, e-Commerce, edukacja, farmacja, finanse, FMCG, HR, inżynieria, IT, doradztwo, logistyka, nieruchomości.

Eksperci PKO Banku Polskiego, w marcu i kwietniu br., będą uczestniczyli w największych tragach pracy w całej Polsce. Już 13 marca będą obecni podczas „Dni Kariery” w Lublinie.

PKO Bank Polski na wiosennych targach pracy:

 • 15 marca: Poznań (Absolvent Talent Days)
 • 26 marca: Katowice (AIESEC)
 • 27 marca: Łódź (AIESEC)
 • 27-28 marca: Warszawa (Warszawskie Dni Informatyki)
 • 10 kwietnia: Gdańsk (Absolvent Talent Days)
 • 17 kwietnia: Kraków (Targi 4 sfery kariery)
 • 26 kwietnia: Szczecin (Targi Pracy Szczecin)

Jarosław Melon

  • Z Banku

   02018.12.07

   HackYeah: cztery zespoły, które zaimponowały mentorom PKO Banku Polskiego

   24 godziny – dokładnie tyle czasu na rozwiązanie wybranych problemów miały prawie trzy tysiące programistów biorących udział w HackYeah, największym stacjonarnym hackathonie w Europie. Uczestnicy wydarzenia, którzy zdecydowali się na rozwiązanie zadania PKO Banku Polskiego, jako pierwsi mogli przetestować bankowe API.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.12.07

   #dziendobrykariero z PKO Bankiem Polskim w Gdańsku

   Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z pierwszej ręki mogli dowiedzieć się, jakie wyzwania stoją przed pracownikami i jakie są możliwości rozwoju zawodowego w PKO Banku Polskim. Okazją było spotkanie #dziendobrykariero na gdańskiej uczelni.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.12.06

   Święta pod palmą? Inaczej nie znaczy gorzej

   Święta Bożego Narodzenia najczęściej spędzamy w domu w gronie najbliższych lub wyjeżdżamy w rodzinne strony. Z roku na rok rośnie jednak popularność świątecznych wycieczek w mniej lub bardziej egzotyczne rejony świata.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.12.06

   Cykliczne doładowanie telefonu na kartę – tyle nas łączy

   Rozmowy, SMS-y, kontakt z przyjaciółmi na Facebooku lub konto na Instagramie to normalna sprawa. Telefon komórkowy jest narzędziem, bez którego żaden młody człowiek nie może się obejść. Dlatego, jeśli jest na kartę, musimy zadbać o jego systematyczne doładowanie. To sprawa kluczowa!

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.12.06

   Kup prezenty na święta przez internet – taniej i bez kolejek

   Blisko połowa Polaków kupi w tym roku prezenty pod choinkę przez internet – wynika z najnowszej edycji badania świątecznych zwyczajów konsumenckich przeprowadzonego przez firmę Deloitte. Rosnąca popularność zakupów przez internet przed Bożym Narodzeniem wynika z wygody, łatwości w porównaniu cen oferowanych przez sklepy online oraz oszczędności czasu. Klienci PKO Banku Polskiego za zakupy w sieci mogą zapłacić na kilka sposobów.

   więcej
  • Z Banku

   02018.12.04

   Młode polskie talenty w Londynie

   Trzy dni pełne wrażeń spędziły w stolicy Wielkiej Brytanii dzieci naszych pracowników – laureaci konkursu „Polskie Talenty w Londynie”. Licealiści uczestniczyli m.in. w konferencji Poland 2.0 Summit, zwiedzali miasto oraz mieli okazję poznać doświadczenia Polaków studiujących w Wielkiej Brytanii.

   więcej
  Pokaż więcej