2018.03.12

Mamy ofertę staży dla studentów – PKO Bank Polski podczas „Dni Kariery” AIESEC w Lublinie

Studia to czas wyboru lub stawiania pierwszych kroków na drodze do kariery zawodowej. O tym, jak ważny jest ten początek, wiedzą organizatorzy tragów pracy, staży i praktyk „Dni Kariery” AIESEC – przygotowanych przez studentów dla studentów. Już 13 marca odbędą się kolejne – w Lublinie.  Podczas targów zaprezentuje się PKO Bank Polski, który od lat aktywnie działa w środowisku akademickim. Bank przygotował bogatą ofertę staży dla studentów i absolwentów.

 

Targi Pracy to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z pracodawcami lub do udziału w warsztatach tematycznych. Wszystkie organizowane podczas targów wydarzenia, to dla młodych ludzi duża pomoc w znajdywaniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania odnośnie rynku pracy, w tym także na temat pracy w finansach. Uczestnicy lubelskich „Dni Kariery” będą mogli nie tylko poznać specyfikę pracy w największym Banku w Polsce, ale też wybrać dla siebie staże i od razu aplikować na interesujące stanowiska. Aktualne oferty publikowane są na bieżąco na stronie: www.pkobp.pl/kariera lub w serwisach studenckich biur karier.

PKO Bank Polski proponuje staże w różnych obszarach banku. Każda oferta gwarantuje zdobycie praktycznej i konkretnej wiedzy przy wsparciu doświadczonych ekspertów Banku. Wśród proponowanych stażowych stanowisk są nie tylko te związane z bankowością i finansami, ale też np. z programowaniem czy analityką danych. Oprócz pracy dla jednego z największych pracodawców w Polsce, stażyści mogą też liczyć na wynagrodzenie oraz  szkolenia i elastyczny czas pracy.

„Dni Kariery”  to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów, organizowane przez studentów – zrzeszonych w AIESEC Polska. Od ponad 25 lat, w 9-ciu największych miastach w Polsce, kolejne pokolenia młodych, ambitnych ludzi stawiają pierwsze kroki na drodze rozwoju zawodowego z „Dniami Kariery”. Podczas każdej edycji, uczestniczy w nich ok. 300. wystawców z wielu branż, takich  jak m.in.  administracja, bankowość, BPO/SSC, e-Commerce, edukacja, farmacja, finanse, FMCG, HR, inżynieria, IT, doradztwo, logistyka, nieruchomości.

Eksperci PKO Banku Polskiego, w marcu i kwietniu br., będą uczestniczyli w największych tragach pracy w całej Polsce. Już 13 marca będą obecni podczas „Dni Kariery” w Lublinie.

PKO Bank Polski na wiosennych targach pracy:

 • 15 marca: Poznań (Absolvent Talent Days)
 • 26 marca: Katowice (AIESEC)
 • 27 marca: Łódź (AIESEC)
 • 27-28 marca: Warszawa (Warszawskie Dni Informatyki)
 • 10 kwietnia: Gdańsk (Absolvent Talent Days)
 • 17 kwietnia: Kraków (Targi 4 sfery kariery)
 • 26 kwietnia: Szczecin (Targi Pracy Szczecin)

Jarosław Melon

  • Z Banku

   02018.09.24

   PKO Bank Polski w gronie dużych spółek indeksu FTSE Russell

   PKO Bank Polski wszedł do grupy dużych spółek indeksu rynków rozwiniętych FTSE Russell. Stało się to po wrześniowej reklasyfikacji naszego rynku do statusu rozwiniętego. PKO Bank Polski jest jedyną spośród 37 polskich firm, która trafiła do tej grupy. To wyraz uznania zarówno dla siły polskiej gospodarki i stopnia zaawansowania rozwoju rodzimego rynku kapitałowego, jak i dla wiodącej pozycji największego polskiego banku, jego dotychczasowych sukcesów oraz strategicznego potencjału do dalszego rozwoju.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.09.24

   Akademik, własny pokój czy kawalerka? Dylemat studenta po wakacjach

   Wakacje powoli kończą się również dla studentów. To najwyższy czas, by znaleźć zakwaterowanie na kolejny rok nauki. Do wyboru jest kilka opcji: akademik, kawalerka lub większe mieszkanie, bądź pokój do wynajęcia – każda dostosowana do indywidualnych preferencji i zasobności portfela. Niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku akademickiego sprawdzamy, co rynek nieruchomości ma do zaoferowania studentom i ile każe sobie za to płacić.

   więcej
  • Z Banku

   02018.09.21

   PKO Bank Polski wśród najatrakcyjniejszych pracodawców

   W rankingu Universum Poland po raz kolejny PKO Bank Polski znalazł się w gronie Top 10 najatrakcyjniejszych pracodawców. Innowacje technologiczne, bogaty pakiet świadczeń dla pracowników i działania zgodne z etyką to główne atrybuty Banku, na które studenci szczególnie zwracają uwagę.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.09.21

   Biometria, czyli bankowość za dotknięciem palca. Zapomnij o hasłach!

   Płatności zbliżeniowe, identyfikacja biometryczna, funkcjonalne aplikacje mobilne i ekspresowe przelewy to przykłady innowacji, o których jeszcze kilka lat temu nam się nie śniło, a dziś z coraz większym trudem wyobrażamy sobie zarządzanie finansami bez nich. Eksperci PKO Banku Polskiego na bieżąco śledzą światowe trendy. Jakie nowinki ze świata bankowości i zaawansowanych technologii upowszechnią się w najbliższym czasie?

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.09.20

   Profil godny zaufania

   Gdy nie masz czasu załatwiać formalności w urzędzie, możesz skorzystać z Profilu Zaufanego dostępnego w serwisie iPKO oraz Inteligo. Tak robi już prawie 300 tys. klientów PKO Banku Polskiego. W ten sposób wiele spraw urzędowych załatwisz bez wychodzenia z domu, a do tego szybko i bezpiecznie.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.09.18

   PKO Bank Polski udomowił technologię blockchain

   Po kilku miesiącach intensywnych prac nad zastosowaniem technologii blockchain do potwierdzania autentyczności i niezmienności dokumentów wysyłanych przez bank drogą elektroniczną, PKO Bank Polski dokonał pełnego wdrożenia rozwiązania i rozpoczyna historyczną cyfrową wysyłkę do klientów.

   więcej
  Pokaż więcej