2018.03.12

Mamy ofertę staży dla studentów – PKO Bank Polski podczas „Dni Kariery” AIESEC w Lublinie

Studia to czas wyboru lub stawiania pierwszych kroków na drodze do kariery zawodowej. O tym, jak ważny jest ten początek, wiedzą organizatorzy tragów pracy, staży i praktyk „Dni Kariery” AIESEC – przygotowanych przez studentów dla studentów. Już 13 marca odbędą się kolejne – w Lublinie.  Podczas targów zaprezentuje się PKO Bank Polski, który od lat aktywnie działa w środowisku akademickim. Bank przygotował bogatą ofertę staży dla studentów i absolwentów.

 

Targi Pracy to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z pracodawcami lub do udziału w warsztatach tematycznych. Wszystkie organizowane podczas targów wydarzenia, to dla młodych ludzi duża pomoc w znajdywaniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania odnośnie rynku pracy, w tym także na temat pracy w finansach. Uczestnicy lubelskich „Dni Kariery” będą mogli nie tylko poznać specyfikę pracy w największym Banku w Polsce, ale też wybrać dla siebie staże i od razu aplikować na interesujące stanowiska. Aktualne oferty publikowane są na bieżąco na stronie: www.pkobp.pl/kariera lub w serwisach studenckich biur karier.

PKO Bank Polski proponuje staże w różnych obszarach banku. Każda oferta gwarantuje zdobycie praktycznej i konkretnej wiedzy przy wsparciu doświadczonych ekspertów Banku. Wśród proponowanych stażowych stanowisk są nie tylko te związane z bankowością i finansami, ale też np. z programowaniem czy analityką danych. Oprócz pracy dla jednego z największych pracodawców w Polsce, stażyści mogą też liczyć na wynagrodzenie oraz  szkolenia i elastyczny czas pracy.

„Dni Kariery”  to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów, organizowane przez studentów – zrzeszonych w AIESEC Polska. Od ponad 25 lat, w 9-ciu największych miastach w Polsce, kolejne pokolenia młodych, ambitnych ludzi stawiają pierwsze kroki na drodze rozwoju zawodowego z „Dniami Kariery”. Podczas każdej edycji, uczestniczy w nich ok. 300. wystawców z wielu branż, takich  jak m.in.  administracja, bankowość, BPO/SSC, e-Commerce, edukacja, farmacja, finanse, FMCG, HR, inżynieria, IT, doradztwo, logistyka, nieruchomości.

Eksperci PKO Banku Polskiego, w marcu i kwietniu br., będą uczestniczyli w największych tragach pracy w całej Polsce. Już 13 marca będą obecni podczas „Dni Kariery” w Lublinie.

PKO Bank Polski na wiosennych targach pracy:

 • 15 marca: Poznań (Absolvent Talent Days)
 • 26 marca: Katowice (AIESEC)
 • 27 marca: Łódź (AIESEC)
 • 27-28 marca: Warszawa (Warszawskie Dni Informatyki)
 • 10 kwietnia: Gdańsk (Absolvent Talent Days)
 • 17 kwietnia: Kraków (Targi 4 sfery kariery)
 • 26 kwietnia: Szczecin (Targi Pracy Szczecin)

Jarosław Melon

  • Bankofinanse

   02019.03.26

   Maxi historia Mini Ratki

   Mini Ratkę zna dziś w Polsce każdy, bez względu na to, czy jest Klientem PKO Banku Polskiego. Ta pożyczka gotówkowa ma wieloletnią tradycję i przyjazne oblicze. Polacy lubią taką formę pożyczania. Z danych Związku Banków Polskich wynika, że wartość kredytów konsumpcyjnych z roku na rok rośnie. Najchętniej pożyczamy na zakup samochodu lub sprzętu RTV i AGD, kupno lub remont mieszkania oraz wakacje i podróże.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.25

   Pół miliona Profili Zaufanych w PKO Banku Polskim

   Już pół miliona klientów PKO Banku Polskiego założyło Profil Zaufany korzystając z serwisów transakcyjnych banku. Profil Zaufany pozwala na korzystanie z szerokiego zakresu usług e-administracji, m.in. zweryfikowanie i zaakceptowanie rozliczenia podatkowego na platformie „Twój e-PIT”, składanie wniosków o e-dowód, sprawdzenie liczby punktów karnych czy wysłanie pisma ogólnego do urzędu. Profil Zaufany można założyć bezpiecznie, szybko i całkowicie online w serwisach transakcyjnych iPKO i Inteligo.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.25

   iPKO - centrum zarządzania finansami

   Dostęp do serwisu iPKO ma obecnie 8,2 mln klientów PKO Banku Polskiego, blisko 4 mln z nich loguje się do niego minimum raz w miesiącu. Tą drogą realizują coraz więcej operacji bankowych, ale też załatwiają sprawy, które wcześniej wymagały wizyty w oddziale czy w urzędzie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.03.22

   PKO Bank Polski Etyczną Firmą 2018

   PKO Bank Polski został laureatem 5. edycji konkursu o tytuł Etycznej Firmy. Doceniono praktyki dotyczące uczciwego prowadzenia biznesu z poszanowaniem norm etycznych oraz systemowe podejście do wzmacniania kultury organizacyjnej zgodnej z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Dla PKO Banku Polskiego to kolejne wyróżnienie w tym konkursie.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.22

   Nowe, jubileuszowe wizerunki kart od PKO Banku Polskiego

   Od dziś każdy posiadacz konta w PKO Banku Polskiego może wybrać kartę debetową z nowym wizerunkiem opracowanym z okazji 100-lecia istnienia Banku. Karty wydawane są bez dodatkowych opłat, a już posiadaną można wymienić bezpłatnie na nową, z jubileuszowym wizerunkiem w dowolnym momencie okresu ważności karty.

   więcej
  • Z Banku

   02019.03.22

   Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, wyróżniony nagrodą specjalną Byki i Niedźwiedzie

   Podczas gali wręczenia statuetek Byka i Niedźwiedzia Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, został uhonorowany nagrodą specjalną z okazji jubileuszu 25-lecia „Parkietu”, w kategorii osobowość. Redakcja doceniła jego dokonania w branży finansowej, sukcesy zarządzanego przez niego banku oraz wkład w rozwój rynku kapitałowego. Dom Maklerski PKO Banku Polskiego zwyciężył w kategorii domy maklerskie. O zwycięstwie zdecydowały m.in. liczba oraz wartość transakcji IPO i SPO na rynku kapitałowym oraz bogata oferta usług dla wszystkich grup klientów.

   więcej
  Pokaż więcej