2019.01.17

Statuetka za współpracę z SGH

PKO Bank Polski otrzymał podziękowanie oraz statuetkę za współpracę ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Okazją było 20-lecie istnienia Klubu Partnerów tej uczelni.

W imieniu banku statuetkę odebrał Marcin Bednarski, dyrektor Departamentu Analityki Danych (pierwszy z lewej). Obok prof. dr hab. Hanna Godlewska-Majkowska, prorektor SGH do spraw współpracy z otoczeniem oraz rektor uczelni, dr hab. Marek Rocki, prof. SGH.

Od lat aktywnie współpracujemy ze środowiskiem akademickim, m.in. wymieniamy know-how oraz prowadzimy wspólne projekty. Jednym z ważnych partnerów jest warszawska SGH. Wielu absolwentów tej uczelni buduje swoją karierę właśnie w PKO Banku Polskim.

Studenci i absolwenci

Obecnie jako partner uczelni angażujemy się w projekty, konferencje oraz programy nauczania, które przynoszą wymierne korzyści dla obu stron. Współpraca opiera się również na wsparciu merytorycznym kół naukowych czy organizacji studenckich – mówi Katarzyna Świątek, menedżer zespołu w Departamencie Zarządzania Personelem i Efektywnością. Nasi pracownicy spotykają się z młodymi ludźmi, pokazując praktyczne aspekty pracy w Banku podczas warsztatów kierowanych do różnych grup studentów. Uczestniczymy w uczelnianych wydarzeniach targowych, nasi eksperci HR biorą udział w dniach doradztwa zawodowego, wspierając młodych ludzi w budowaniu ich ścieżki kariery.

Studia podyplomowe

Nasza współpraca z SGH nie ogranicza się jedynie do oferty dla studentów i absolwentów tej uczelni. Bankowi eksperci aktywnie kształcą się na wielu kierunkach. Dodatkowo, w charakterze studiów podyplomowych, realizujemy unikatowy program rozwoju umiejętności z zakresu zaawansowanej analizy danych – „Data Science Program”.

W zajęciach biorą udział pracownicy naszego Banku, a program kształcenia został przygotowany w odpowiedzi na ich potrzeby.

Dawid Pawłowski
specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

PKO Bank Polski najcenniejszą polską spółką

Zamiast budować mury musimy dążyć do integracji bezpieczeństwa z biznesem

Kantor online w PKO Banku Polskim - 680 tys. transakcji na 2,6 mld zł w rok!

 

 

Pliki do pobrania

loaderek.gifoverlay.png