2019.01.17

Statuetka za współpracę z SGH

PKO Bank Polski otrzymał podziękowanie oraz statuetkę za współpracę ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Okazją było 20-lecie istnienia Klubu Partnerów tej uczelni.

W imieniu banku statuetkę odebrał Marcin Bednarski, dyrektor Departamentu Analityki Danych (pierwszy z lewej). Obok prof. dr hab. Hanna Godlewska-Majkowska, prorektor SGH do spraw współpracy z otoczeniem oraz rektor uczelni, dr hab. Marek Rocki, prof. SGH.

Od lat aktywnie współpracujemy ze środowiskiem akademickim, m.in. wymieniamy know-how oraz prowadzimy wspólne projekty. Jednym z ważnych partnerów jest warszawska SGH. Wielu absolwentów tej uczelni buduje swoją karierę właśnie w PKO Banku Polskim.

Studenci i absolwenci

Obecnie jako partner uczelni angażujemy się w projekty, konferencje oraz programy nauczania, które przynoszą wymierne korzyści dla obu stron. Współpraca opiera się również na wsparciu merytorycznym kół naukowych czy organizacji studenckich – mówi Katarzyna Świątek, menedżer zespołu w Departamencie Zarządzania Personelem i Efektywnością. Nasi pracownicy spotykają się z młodymi ludźmi, pokazując praktyczne aspekty pracy w Banku podczas warsztatów kierowanych do różnych grup studentów. Uczestniczymy w uczelnianych wydarzeniach targowych, nasi eksperci HR biorą udział w dniach doradztwa zawodowego, wspierając młodych ludzi w budowaniu ich ścieżki kariery.

Studia podyplomowe

Nasza współpraca z SGH nie ogranicza się jedynie do oferty dla studentów i absolwentów tej uczelni. Bankowi eksperci aktywnie kształcą się na wielu kierunkach. Dodatkowo, w charakterze studiów podyplomowych, realizujemy unikatowy program rozwoju umiejętności z zakresu zaawansowanej analizy danych – „Data Science Program”.

W zajęciach biorą udział pracownicy naszego Banku, a program kształcenia został przygotowany w odpowiedzi na ich potrzeby.

Dawid Pawłowski
specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

PKO Bank Polski najcenniejszą polską spółką

Zamiast budować mury musimy dążyć do integracji bezpieczeństwa z biznesem

Kantor online w PKO Banku Polskim - 680 tys. transakcji na 2,6 mld zł w rok!

 

 

Pliki do pobrania

  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Zakupy 7/24, czyli niedziela handlowa przez cały rok

   Zakaz handlu w niedzielę w sklepach stacjonarnych to duża szansa dla branży e-commerce. Zakupy przez internet oszczędzają czas i są wygodne. Pozwalają spokojnie poszukać tego, co nas interesuje, porównać ceny i przeczytać opinie. A potem zapłacić online. Co istotne, sklepy internetowe działają także w niedzielę.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Cenna przesyłka, czyli bankomat w roli wpłatomatu

   Mamy gotówkę i chcemy zasilić nią konto? Nie trzeba w tym celu odwiedzać oddziału – wystarczy skorzystać z wpłatomatu lub bankomatu z funkcją wpłacania pieniędzy. Obecnie PKO Bank Polski posiada 1000 urządzeń zdolnych do realizowania takich zadać, a liczba ta wciąż rośnie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   PKO Leasing ogłosił kolejne wezwanie na akcje PCM

   PKO Leasing, lider rynku leasingu w Polsce, ogłosił kolejne wezwanie na 100 proc. akcji Prime Car Management. Cena jaką oferuje PKO Leasing za każdą akcję PCM wynosi 23,75 zł. To o 0,5 zł więcej niż cena oferowana w konkurencyjnym wezwaniu, która została oceniona przez zarząd Prime Car Management jako odzwierciedlająca wartość godziwą spółki. Zapisy na akcje PCM będą odbywały się w dwóch etapach. Pierwszy potrwa od 13 maja do 22 maja 2019 r., a drugi od 23 maja do 11 czerwca 2019 r. Jedynym warunkiem wezwania jest objęcie zapisami co najmniej 66 proc. ogólnej liczby akcji.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego Wizjonerem Finansów

   Podczas Wielkiej Gali „Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń” Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, otrzymał nagrodę w kategorii Wizjoner Finansów. Kapituła przyznała ją za realizację ambitnej idei przemiany branży bankowej i kreowanie innowacji, które służą sektorowi, krajowej gospodarce, przedsiębiorczości oraz społeczeństwu.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   100-lecie Banku. Nasze placówki – Oddział 1 w Głownie

   Początki Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Głownie nie były typowe – pracownice pozyskiwały klientów odwiedzając ich w domach i rozmawiając z nimi na ulicy. O pracy w oddziale opowiada jego dyrektor – Ewa Rygiel.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.17

   Sztuka świętowania, czyli jak zorganizować Wielkanoc

   Przygotowania do Wielkanocy bywają nerwowe. Ale tylko wtedy, gdy nie zaplanujemy ich wcześniej. Ponieważ w roku 2019 Święta Wielkanocne wypadają 21 kwietnia, połączymy je zapewne z wiosennymi porządkami i pracami w ogrodzie. Wszystko w jednym czasie. Musimy sobie postawić priorytety i pomyśleć jak sobie poradzić z wydatkami.

   więcej
  Pokaż więcej