2019.01.17

Statuetka za współpracę z SGH

PKO Bank Polski otrzymał podziękowanie oraz statuetkę za współpracę ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Okazją było 20-lecie istnienia Klubu Partnerów tej uczelni.

W imieniu banku statuetkę odebrał Marcin Bednarski, dyrektor Departamentu Analityki Danych (pierwszy z lewej). Obok prof. dr hab. Hanna Godlewska-Majkowska, prorektor SGH do spraw współpracy z otoczeniem oraz rektor uczelni, dr hab. Marek Rocki, prof. SGH.

Od lat aktywnie współpracujemy ze środowiskiem akademickim, m.in. wymieniamy know-how oraz prowadzimy wspólne projekty. Jednym z ważnych partnerów jest warszawska SGH. Wielu absolwentów tej uczelni buduje swoją karierę właśnie w PKO Banku Polskim.

Studenci i absolwenci

Obecnie jako partner uczelni angażujemy się w projekty, konferencje oraz programy nauczania, które przynoszą wymierne korzyści dla obu stron. Współpraca opiera się również na wsparciu merytorycznym kół naukowych czy organizacji studenckich – mówi Katarzyna Świątek, menedżer zespołu w Departamencie Zarządzania Personelem i Efektywnością. Nasi pracownicy spotykają się z młodymi ludźmi, pokazując praktyczne aspekty pracy w Banku podczas warsztatów kierowanych do różnych grup studentów. Uczestniczymy w uczelnianych wydarzeniach targowych, nasi eksperci HR biorą udział w dniach doradztwa zawodowego, wspierając młodych ludzi w budowaniu ich ścieżki kariery.

Studia podyplomowe

Nasza współpraca z SGH nie ogranicza się jedynie do oferty dla studentów i absolwentów tej uczelni. Bankowi eksperci aktywnie kształcą się na wielu kierunkach. Dodatkowo, w charakterze studiów podyplomowych, realizujemy unikatowy program rozwoju umiejętności z zakresu zaawansowanej analizy danych – „Data Science Program”.

W zajęciach biorą udział pracownicy naszego Banku, a program kształcenia został przygotowany w odpowiedzi na ich potrzeby.

Dawid Pawłowski
specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

PKO Bank Polski najcenniejszą polską spółką

Zamiast budować mury musimy dążyć do integracji bezpieczeństwa z biznesem

Kantor online w PKO Banku Polskim - 680 tys. transakcji na 2,6 mld zł w rok!

 

 

Pliki do pobrania

  • Bankofinanse

   02019.02.21

   Zacznij odkładać już dziś na przyszłoroczne ferie

   Powrót po feriach do pracy jest trudny, ale jeszcze trudniej jest wrócić do finansowej równowagi po wyjeździe, który nadszarpnął domowy budżet. Jak nie wpaść w tarapaty przez kilkudniowy wypad w góry? Pomyśl o tym już dziś i zacznij odkładać na przyszłoroczne ferie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.02.19

   PKO Bank Polski i Politechnika Warszawska wspólnie kształcą ekspertów cyberbezpieczeństwa

   Na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej wystartował przedmiot „Praktyczne aspekty cyberbezpieczeństwa”. Podczas wykładów i warsztatów eksperci PKO Banku Polskiego, którzy na co dzień zajmują się cyberbezpieczeństwem i walczą z zagrożeniami w sieci, będą dzielić się swoją praktyczną wiedzą ze studentami. Nowy przedmiot to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.02.19

   Musisz dopłacić do podatku? Zrób przelew podatkowy w serwisie „Twój e-PIT”

   Na portalu podatkowym Ministerstwa Finansów „Twój e-PIT” (podatki.gov.pl) podatnicy mogą zobaczyć już swoje roczne zeznania podatkowe PIT-37 i PIT-38 za 2018 r. Do ich decyzji pozostaje, czy chcą skorzystać z rozliczenia przygotowanego przez administrację skarbową, czy też rozliczyć się samodzielnie. W przypadku wybrania pierwszej opcji i sytuacji gdy jest potrzeba dopłaty podatku, klienci PKO Banku Polskiego oraz Inteligo mogą zlecić przelew podatkowy Paybynet bezpośrednio z serwisu „Twój ePIT”.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.02.19

   Uwaga na oszustów – szkolenia „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów”

   Grupą najbardziej narażoną na próby wyłudzenia pieniędzy z rachunków bankowych są osoby starsze. W wielu miastach pracownicy naszych oddziałów, we współpracy z Departamentem Bezpieczeństwa, uczestniczą w szkoleniach, które mają uczulić seniorów na tego typu zagrożenia. W ostatnim czasie takie seminaria,, odbyły się w Zwoleniu i Lipsku. Kolejne, już niebawem, w Kozienicach.

   więcej
  • Z Banku

   02019.02.15

   40. rocznica wybuchu w Rotundzie. Pamiętamy!

   W 1979 r. w warszawskiej Rotundzie doszło do tragicznego wypadku. Wybuchł gaz, w wyniku czego zginęło 49 osób. Co roku Bank upamiętnia ofiary eksplozji składając kwiaty pod tablicą pamiątkową.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.02.13

   Henryk Gruber – wizjoner swoich czasów

   W latach trzydziestych XX w. Prezes Henryk Gruber tchnął nowoczesność w PKO. Budował jej markę, zaufanie społeczne, potęgę finansową banku i wolnej Polski. Ten kapitał procentował w późniejszych latach.

   więcej
  Pokaż więcej