2017.12.04

Wrocław szuka pracowników. XV Targi Pracy „Szybkie rekrutacje”

Studia to czas, gdy wielu młodych ludzi łączy naukę ze zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych i zaczyna planować karierę. Aby znaleźć atrakcyjną pracę, trzeba śledzić rynek, monitorować dostępne oferty i szybko reagować. Okazją do tego będą XV Targi Pracy „Szybkie rekrutacje”, które już 12 grudnia odbędą się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

None

Dzisiejszy, nowoczesny rynek pracy, według ekspertów nie należy do pracodawcy, a pracownika. To osoby poszukujące zatrudnienia, posiadające odpowiednie kompetencje, mogą przebierać w ofertach, stawiając warunki i oczekując odpowiednich profitów. Praktyka dzisiejszego rynku pracy stawia przed pracodawcami nowe wyzwania. Rekruterzy i specjaliści od HR muszą starać się o pozyskanie odpowiednich pracowników. Jednym z narzędzi poszukiwania kandydatów są wszelkiego rodzaju targi pracy, które pozwalają nie tylko promować firmę wśród aplikantów, ale również proponować im konkretne oferty uzależnione np. od profilu uczelni, która organizuje wydarzenie.

Celem targów pracy jest łączenie dwóch środowisk – studentów, absolwentów i osób szukających pracy z potencjalnymi pracodawcami. Impreza organizowana przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu jest otwarta dla wszystkich osób, nie tylko związanych z naszą uczelnią. To miejsce atrakcyjne także dla pracodawców. Uwzględniając dzisiejszy trudny rynek pracy, który należy w praktyce do pracownika, a nie pracodawcy, takie wydarzenia jak targi dają możliwość pozyskania kandydatów na stanowiska pracy – wyjaśnia Agnieszka Pijaczyńska, Dyrektor Biura Karier w WSB we Wrocławiu.

Wrocław szuka pracowników

Tegoroczna, 15. już edycja akademickich Targów Pracy organizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu, poświęcona będzie tzw. szybkim rekrutacjom. Na targach wystawi się 20 firm działających w branżach m.in.: logistycznej, informatycznej, turystycznej, finansowej i bankowej oraz doradczej. Znają one specyfikę uczelni oraz profil studentów, pod kątem których zostaną przygotowane oferty pracy, praktyk, staży.

Wrocławskie Targi Pracy 2017 odbędą się w trzech specjalnie przygotowanych strefach – wystawienniczej, konsultacyjnej oraz Strefie Aktywności Studenckiej, w której będą prezentować się koła naukowe działające na uczelni. W strefie konsultacji na uczestników targów czekać będą doradcy zawodowi, doradcy ds. przedsiębiorczości oraz specjaliści pomagający planować karierę lub założyć własną firmę. Każdy, kto przyjdzie na imprezę ze swoim CV, będzie mógł skorzystać z ich rekomendacji i poradzić się w kwestiach rozwoju zawodowego.

Zajrzyj do Banku!

Na wydarzeniu nie zabraknie również przedstawicieli PKO Banku Polskiego, który jest partnerem tegorocznych targów. – Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będziemy czekać na osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia czy odbyciem praktyki bądź stażu w PKO Banku Polskim. Tym, którzy rozpoczynają drogę zawodową i poszukują swojej ścieżki kariery, opowiemy o możliwościach rozwoju, jakie daje pracodawca, niezależnie od posiadanego kierunku wykształcenia. Udzielimy też podpowiedzi odnośnie przygotowania profesjonalnego CV oraz będziemy przeprowadzać krótkie rozmowy wstępne z chętnymi na spotkanie z rekruterem – mówi Jolanta Kossak z Departamentu Spraw Pracowniczych PKO Banku Polskiego we Wrocławiu.

Jeśli aktywnie poszukujesz pracy lub interesują cię bardziej dogodne warunki zatrudnienia, nie czekaj – odwiedź akademickie Targi Pracy i znajdź najlepszą dla siebie ofertę! Zapraszamy do Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31.

Bartłomiej Pobocha 

Czytaj także:

Sobota z pracodawcą w bydgoskim oddziale PKO Banku Polskiego

Targi pracy. Łódź wypływa na rynek pracy

PKO Bank Polski na Giełdzie Pracy w Szczecinie. Ponad 1 tys. odwiedzających!

Pliki do pobrania

  • Z Banku

   02017.12.12

   KBC TFI przejęte przez Grupę PKO Banku Polskiego

   Transakcja zakupu 100 proc. akcji KBC TFI od KBC Asset Management NV przez spółkę zależną PKO Banku Polskiego – PKO BP Finat Sp. z o. o. została zamknięta 12 grudnia 2017. Dzięki planowanemu połączeniu PKO TFI i KBC TFI klienci zyskają dostęp do jeszcze bardziej kompleksowej oferty lokowania swoich oszczędności. Oba towarzystwa zarządzają obecnie aktywami o wartości ponad 29 mld zł.

   więcej
  • Z Banku

   02017.12.11

   Rekruterzy PKO Banku Polskiego w warszawskiej SGH!

   By poznać charakter i umiejętności potencjalnych pracowników, nie wystarczy dwuminutowa rozmowa. Do lepszego zrozumienia ich oczekiwań i szerszego zaprezentowania oferty niezbędne jest dłuższe spotkanie i indywidualne podejście. Na takie właśnie rozwiązanie zdecydował się PKO Bank Polski w ramach Tygodnia z doradcami zawodowymi zorganizowanego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

   więcej
  • Bankofinanse

   02017.12.11

   Wszystkie waluty w jednym miejscu! Zalety płatności kartą wielowalutową za granicą.

   Częste podróże i transakcje wykonywane w obcych walutach zwykle wymagają mnóstwa skomplikowanych operacji – wymiany, transferów, wypłat itp. By pozbyć się uciążliwego problemu, wystarczy wybrać odpowiednie konto z kartą wielowalutową PKO Banku Polskiego. Karty wielowalutowe wydawane są do Konta Platinium II oraz Konta Aurum.

   więcej
  • Z Banku

   02017.12.06

   #2milionyIKO

   Nieustannie rozwijane IKO przyciąga coraz więcej klientów – liczba aktywnych aplikacji przekroczyła 2 miliony, najwięcej na rynku. W ciągu ostatniego roku IKO dwukrotnie urosło, a klienci zyskali wiele nowych funkcji i udogodnień, dzięki którym mogą wygodnie zarządzać swoimi finansami z poziomu komórki. Tylko w 2017 roku klienci PKO Banku Polskiego i Inteligo dokonali za pomocą IKO 32 miliony transakcji.

   więcej
  • Bankofinanse

   02017.12.05

   Prawdziwa kontrola nad wydatkami dzięki limitom transakcji na karcie

   Tu kanapka, tam kawa, później bilet do kina i pizza wieczorem. Masz wrażenie, że twoje pieniądze dosłownie znikają z konta? Kilkanaście lat temu, gdy światem rządziła gotówka, widać było, jak ubywa jej w portfelu. Dziś całym twoim portfelem jest karta, a kontrolę nad nią stanowi ustalony przez ciebie limit transakcji bezgotówkowych.

   więcej
  • Z Banku

   02017.12.04

   Wrocław szuka pracowników. XV Targi Pracy „Szybkie rekrutacje”

   Studia to czas, gdy wielu młodych ludzi łączy naukę ze zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych i zaczyna planować karierę. Aby znaleźć atrakcyjną pracę, trzeba śledzić rynek, monitorować dostępne oferty i szybko reagować. Okazją do tego będą XV Targi Pracy „Szybkie rekrutacje”, które już 12 grudnia odbędą się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

   więcej
  Pokaż więcej