2019.01.07

Ciepło domowego ogniska w twoim domu

Duża kanapa, miły koc i ciepło z kominka – tak wygląda idealny zimowy wieczór. Możesz zorganizować go w swoim domu, a nawet mieszkaniu. Z pomocą przychodzi biokominek.

Ekologiczny i uniwersalny – jest alternatywą dla osób, które nie mają domu. Biokominek może być montowany w mieszkaniach, bo nie wymaga instalacji kominowej. Nie wydobywa się z niego ani dym, ani sadza. Jest bezpieczny, przyjazny dla środowiska, łatwy w obsłudze, a wybór wzorów na rynku jest ogromny.

Cena biokominka uzależniona jest od wielkości, designu i materiału, z którego jest wykonany. Najmniejsze modele do postawienia na stole można kupić już za kilkaset złotych. Większe i bardziej okazałe to wydatek przynajmniej 2 tys. zł. Zimowy okres to jednak czas sporych wydatków. Jeśli święta i sylwester pochłonęły już dużą część twojego budżetu, skorzystaj z limitu odnawialnego. Dzięki temu będziesz mieć klimat górskiego schroniska w mieszkaniu, a do tego finanse pod kontrolą.

– Limit odnawialny jest bardzo popularny wśród klientów, którzy aktywnie korzystają z usług bankowych – ma go około połowa posiadaczy kont przychodzących do oddziału – mówi Sylwia Lipka, doradca z 47 Oddziału PKO Banku Polskiego w Warszawie. – Przy tradycyjnym rachunku bankowym limit może wynosić do 100 tys. zł, a w segmencie bankowości osobistej nawet 150 tys. zł. Oczywiście wysokość przyznanego kredytu odnawialnego jest uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej posiadacza rachunku.

Umowę na limit odnawialny w PKO Banku Polskim można podpisać już podczas otwierania rachunku – wystarczy złożyć wniosek o udzielenie kredytu, a pierwsza wpłata na rachunek z tytułu umowy o pracę, renty czy emerytury aktywuje kredyt.

Piotr Dunaj

Czytaj także:

Z myślą̨ o przyszłości

Wszędzie dobrze, a w domach coraz lepiej

Dobry zwyczaj: Pożyczaj z głową!

 

  • Bankofinanse

   02019.01.18

   Karty na narty – czyli wydatki na stoku

   Z finansami na wyjeździe bywa różnie. Czasem to dosłownie kombinacja alpejska, by wystarczyło na wszystko. Raz oszczędzamy, innym razem rzucamy się wir wydatków. Z ich kontrolą bywa szczególnie trudno, kiedy jesteśmy na urlopie. Chcemy odpocząć, spełnić swoje marzenia i zachcianki. Czemu nie – ferie mamy w końcu raz do roku!

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.01.18

   Wczasy w Tajlandii w środku zimy. Minimum wydatków, maksimum przyjemności

   Kiedy za oknem mróz i śnieg, niektórzy wyruszają na zimowe szaleństwo w góry, a inni marzą o wakacjach w ciepłych krajach. Taka wyprawa wydaje się nieprawdopodobnie kosztowna i nieosiągalna – to mit. Jeśli nie szukamy drogich hoteli i potrafimy podróżować z plecakiem, nawet wczasy w Tajlandii są na wyciągnięcie ręki.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.01.18

   Alerty BIK – kompleksowa ochrona przed wyłudzeniami na nasze dane

   W czasach, gdy kradzieże tożsamości stają się coraz bardziej popularne, warto skorzystać z Alertów BIK, które zabezpieczają przed wyłudzeniem kredytu lub pożyczki na nasze dane oraz innymi próbami wykorzystania naszej tożsamości wbrew naszej woli.

   więcej
  • Z Banku

   02019.01.17

   Statuetka za współpracę z SGH

   PKO Bank Polski otrzymał podziękowanie oraz statuetkę za współpracę ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Okazją było 20-lecie istnienia Klubu Partnerów tej uczelni.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.01.16

   Zamiast budować mury musimy dążyć do integracji bezpieczeństwa z biznesem

   Brak spektakularnych ataków w minionym roku cieszy branżę cyberbezpieczeństwa. Czarny scenariusz o tym, że czeka nas epidemia ransomware się nie spełnił. Nie oznacza to jednak, że cyberprzestrzeń stała się spokojniejsza. W tym roku czekają nas nowe wyzwania związane m.in. z dynamicznym rozwojem takich technologii, jak np. aplikacje mobilne, chmury, IoT, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe. Wiele firm wciąż nie jest odpowiednio przygotowana na ataki. Wpływ na to ma dynamika zmian związanych z cyfryzacją w przedsiębiorstwach, pogłębiający się na rynku deficyt wysokiej klasy specjalistów z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz szerszy wachlarz grup zajmujących się cyberprzestępczością.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.01.11

   Kantor online w PKO Banku Polskim - 680 tys. transakcji na 2,6 mld zł w rok!

   Od stycznia 2018 roku klienci PKO Banku Polskiego mogą wymieniać waluty całkowicie zdalnie za pomocą kantoru internetowego w serwisie bankowości elektronicznej iPKO, a od lipca również z poziomu aplikacji mobilnej IKO. Popularność kantoru online stale rośnie – tylko w ostatnim kwartale 2018 roku dokonano ponad 330 tys. transakcji. W ciągu 12 miesięcy zawarto ponad 150 tys. umów oraz dokonano wymiany walut na łączną kwotę 2,6 mld zł. W ostatnim czasie kantor online dostępny jest dodatkowo w trzech wersjach językowych: angielskiej, rosyjskiej i ukraińskiej.

   więcej
  Pokaż więcej