2019.01.07

Ciepło domowego ogniska w twoim domu

Duża kanapa, miły koc i ciepło z kominka – tak wygląda idealny zimowy wieczór. Możesz zorganizować go w swoim domu, a nawet mieszkaniu. Z pomocą przychodzi biokominek.

Ekologiczny i uniwersalny – jest alternatywą dla osób, które nie mają domu. Biokominek może być montowany w mieszkaniach, bo nie wymaga instalacji kominowej. Nie wydobywa się z niego ani dym, ani sadza. Jest bezpieczny, przyjazny dla środowiska, łatwy w obsłudze, a wybór wzorów na rynku jest ogromny.

Cena biokominka uzależniona jest od wielkości, designu i materiału, z którego jest wykonany. Najmniejsze modele do postawienia na stole można kupić już za kilkaset złotych. Większe i bardziej okazałe to wydatek przynajmniej 2 tys. zł. Zimowy okres to jednak czas sporych wydatków. Jeśli święta i sylwester pochłonęły już dużą część twojego budżetu, skorzystaj z limitu odnawialnego. Dzięki temu będziesz mieć klimat górskiego schroniska w mieszkaniu, a do tego finanse pod kontrolą.

– Limit odnawialny jest bardzo popularny wśród klientów, którzy aktywnie korzystają z usług bankowych – ma go około połowa posiadaczy kont przychodzących do oddziału – mówi Sylwia Lipka, doradca z 47 Oddziału PKO Banku Polskiego w Warszawie. – Przy tradycyjnym rachunku bankowym limit może wynosić do 100 tys. zł, a w segmencie bankowości osobistej nawet 150 tys. zł. Oczywiście wysokość przyznanego kredytu odnawialnego jest uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej posiadacza rachunku.

Umowę na limit odnawialny w PKO Banku Polskim można podpisać już podczas otwierania rachunku – wystarczy złożyć wniosek o udzielenie kredytu, a pierwsza wpłata na rachunek z tytułu umowy o pracę, renty czy emerytury aktywuje kredyt.

Piotr Dunaj

Czytaj także:

Z myślą̨ o przyszłości

Wszędzie dobrze, a w domach coraz lepiej

Dobry zwyczaj: Pożyczaj z głową!

 

  • Z Banku

   02019.03.22

   PKO Bank Polski Etyczną Firmą 2018

   PKO Bank Polski został laureatem 5. edycji konkursu o tytuł Etycznej Firmy. Doceniono praktyki dotyczące uczciwego prowadzenia biznesu z poszanowaniem norm etycznych oraz systemowe podejście do wzmacniania kultury organizacyjnej zgodnej z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Dla PKO Banku Polskiego to kolejne wyróżnienie w tym konkursie.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.22

   Nowe, jubileuszowe wizerunki kart od PKO Banku Polskiego

   Od dziś każdy posiadacz konta w PKO Banku Polskiego może wybrać kartę debetową z nowym wizerunkiem opracowanym z okazji 100-lecia istnienia Banku. Karty wydawane są bez dodatkowych opłat, a już posiadaną można wymienić bezpłatnie na nową, z jubileuszowym wizerunkiem w dowolnym momencie okresu ważności karty.

   więcej
  • Z Banku

   02019.03.22

   Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, wyróżniony nagrodą specjalną Byki i Niedźwiedzie

   Podczas gali wręczenia statuetek Byka i Niedźwiedzia Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, został uhonorowany nagrodą specjalną z okazji jubileuszu 25-lecia „Parkietu”, w kategorii osobowość. Redakcja doceniła jego dokonania w branży finansowej, sukcesy zarządzanego przez niego banku oraz wkład w rozwój rynku kapitałowego. Dom Maklerski PKO Banku Polskiego zwyciężył w kategorii domy maklerskie. O zwycięstwie zdecydowały m.in. liczba oraz wartość transakcji IPO i SPO na rynku kapitałowym oraz bogata oferta usług dla wszystkich grup klientów.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.22

   Karty i bankomaty z coraz większymi możliwościami

   Karty płatnicze i bankomaty znamy niemal od 30 lat. Dają nam coraz więcej możliwości. Polubiliśmy je, ale otwieramy się też na jeszcze nowocześniejsze narzędzia: bankowość mobilną i samoobsługową.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.21

   Czysta kalkulacja – wiosenne porządki za niewielkie pieniądze

   Nikt specjalnie nie lubi sprzątać, ale wiosenne sprzątanie jest zupełnie inne. Świeci już słońce, mamy więcej energii, a przy okazji możemy wymienić sprzęty, coś odmalować i zaaranżować taras. Zrób więc raz do roku domową rewolucję!

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.21

   E-urząd w PKO Banku Polskim

   Gdy 100 lat temu powstawała Pocztowa Kasa Oszczędności, nikomu nawet się nie śniło, jak będzie wyglądała rzeczywistość w 2019 r. Bez wychodzenia z domu załatwiamy dziś długą listę spraw urzędowych, a PKO Bank Polski pozostaje liderem budowy polskiego e-państwa.

   więcej
  Pokaż więcej