2019.01.07

Ciepło domowego ogniska w twoim domu

Duża kanapa, miły koc i ciepło z kominka – tak wygląda idealny zimowy wieczór. Możesz zorganizować go w swoim domu, a nawet mieszkaniu. Z pomocą przychodzi biokominek.

Ekologiczny i uniwersalny – jest alternatywą dla osób, które nie mają domu. Biokominek może być montowany w mieszkaniach, bo nie wymaga instalacji kominowej. Nie wydobywa się z niego ani dym, ani sadza. Jest bezpieczny, przyjazny dla środowiska, łatwy w obsłudze, a wybór wzorów na rynku jest ogromny.

Cena biokominka uzależniona jest od wielkości, designu i materiału, z którego jest wykonany. Najmniejsze modele do postawienia na stole można kupić już za kilkaset złotych. Większe i bardziej okazałe to wydatek przynajmniej 2 tys. zł. Zimowy okres to jednak czas sporych wydatków. Jeśli święta i sylwester pochłonęły już dużą część twojego budżetu, skorzystaj z limitu odnawialnego. Dzięki temu będziesz mieć klimat górskiego schroniska w mieszkaniu, a do tego finanse pod kontrolą.

– Limit odnawialny jest bardzo popularny wśród klientów, którzy aktywnie korzystają z usług bankowych – ma go około połowa posiadaczy kont przychodzących do oddziału – mówi Sylwia Lipka, doradca z 47 Oddziału PKO Banku Polskiego w Warszawie. – Przy tradycyjnym rachunku bankowym limit może wynosić do 100 tys. zł, a w segmencie bankowości osobistej nawet 150 tys. zł. Oczywiście wysokość przyznanego kredytu odnawialnego jest uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej posiadacza rachunku.

Umowę na limit odnawialny w PKO Banku Polskim można podpisać już podczas otwierania rachunku – wystarczy złożyć wniosek o udzielenie kredytu, a pierwsza wpłata na rachunek z tytułu umowy o pracę, renty czy emerytury aktywuje kredyt.

Piotr Dunaj

Czytaj także:

Z myślą̨ o przyszłości

Wszędzie dobrze, a w domach coraz lepiej

Dobry zwyczaj: Pożyczaj z głową!