2019.01.07

Ciepło domowego ogniska w twoim domu

Duża kanapa, miły koc i ciepło z kominka – tak wygląda idealny zimowy wieczór. Możesz zorganizować go w swoim domu, a nawet mieszkaniu. Z pomocą przychodzi biokominek.

Ekologiczny i uniwersalny – jest alternatywą dla osób, które nie mają domu. Biokominek może być montowany w mieszkaniach, bo nie wymaga instalacji kominowej. Nie wydobywa się z niego ani dym, ani sadza. Jest bezpieczny, przyjazny dla środowiska, łatwy w obsłudze, a wybór wzorów na rynku jest ogromny.

Cena biokominka uzależniona jest od wielkości, designu i materiału, z którego jest wykonany. Najmniejsze modele do postawienia na stole można kupić już za kilkaset złotych. Większe i bardziej okazałe to wydatek przynajmniej 2 tys. zł. Zimowy okres to jednak czas sporych wydatków. Jeśli święta i sylwester pochłonęły już dużą część twojego budżetu, skorzystaj z limitu odnawialnego. Dzięki temu będziesz mieć klimat górskiego schroniska w mieszkaniu, a do tego finanse pod kontrolą.

– Limit odnawialny jest bardzo popularny wśród klientów, którzy aktywnie korzystają z usług bankowych – ma go około połowa posiadaczy kont przychodzących do oddziału – mówi Sylwia Lipka, doradca z 47 Oddziału PKO Banku Polskiego w Warszawie. – Przy tradycyjnym rachunku bankowym limit może wynosić do 100 tys. zł, a w segmencie bankowości osobistej nawet 150 tys. zł. Oczywiście wysokość przyznanego kredytu odnawialnego jest uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej posiadacza rachunku.

Umowę na limit odnawialny w PKO Banku Polskim można podpisać już podczas otwierania rachunku – wystarczy złożyć wniosek o udzielenie kredytu, a pierwsza wpłata na rachunek z tytułu umowy o pracę, renty czy emerytury aktywuje kredyt.

Piotr Dunaj

Czytaj także:

Z myślą̨ o przyszłości

Wszędzie dobrze, a w domach coraz lepiej

Dobry zwyczaj: Pożyczaj z głową!

 

  • Bankofinanse

   02019.05.22

   Co to jest spread walutowy?

   Spread walutowy to określenie znane każdemu, kto przynajmniej raz wymieniał walutę w banku lub kantorze. Zazwyczaj nie zastanawiamy się jednak, czemu służy, co oznacza i – przede wszystkim – czy można go uniknąć. Jak więc korzystać z obcej waluty, nie tracąc na tym?

   więcej
  • Z Banku

   02019.05.20

   Meet-up Agile Warsaw w PKO Banku Polskim

   Agile, Scrum, zwinne metodyki pracy – to pojęcia, o których coraz częściej słyszymy, ale nie zawsze wiemy, czego dotyczą. Przez najbliższy rok w centrali PKO Banku Polskiego odbędzie się kilkadziesiąt spotkań poświęconych tym zagadnieniom.

   więcej
  • Z Banku

   02019.05.16

   PKO Bank Polski: szukamy pracowników na londyńskich Targach Pracy

   Polacy poszukujący nowych wyzwań zawodowych licznie odwiedzili 9 maja 2019 r. Polskie Targi Pracy w Londynie. Pod jednym dachem zebrały się największe polskie przedsiębiorstwa i międzynarodowe firmy działające w Polsce. Ich celem było przedstawienie rodakom na Wyspach, aktualnych ofert zatrudnienia w kraju. Nie zabrakło również przedstawicieli PKO Banku Polskiego.

   więcej
  • Z Banku

   02019.05.16

   Perły Europy rozdane. W Chorzowie odbyła się uroczysta gala dla przedsiębiorców

   62 lata temu zostały podpisane Traktaty Rzymskie, dające początek współczesnej Unii Europejskiej. Z tej okazji w chorzowskim Teatrze Rozrywki spotkali się przedstawiciele biznesu. Galę z okazji Święta Europy zorganizowała Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Jedną ze statuetek odebrała Katarzyna Durma, Dyrektor Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Chorzowie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.05.16

   Dwucyfrowy wzrost zysku pomimo wysokich obciążeń regulacyjnych

   Pierwszy kwartał 2019 r., pomimo wysokich obciążeń regulacyjnych, zakończył się bardzo dobrymi wynikami Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Zysk netto wyniósł 862 mln zł i był o prawie 14 proc. wyższy niż rok wcześniej. Przyczynił się do tego wzrost skali biznesu oraz poprawa wyniku na działalności biznesowej.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.05.15

   200 milionów transakcji w IKO

   Od początku funkcjonowania na rynku aplikacji mobilnej IKO klienci Banku wykonali z poziomu telefonu łącznie już 200 mln transakcji. Najczęściej zlecają za pomocą IKO przelewy, płacą za zakupy w sklepach internetowych, a także stacjonarnie zbliżeniowo.

   więcej
  Pokaż więcej