2017.01.20

Kredyt na jeden „klik”

Jednoosobowe firmy coraz chętniej korzystają z kredytów w bieżącej działalności. Mikroprzedsiębiorcy ceniący sobie szybkość, elastyczność i wygodę mogą teraz sięgnąć po dodatkowe finansowanie bez wychodzenia z domu czy biura – poprzez serwis iPKO.

Kredyty na jeden klik

Kredyt na jedno kliknięcie to kolejne ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy w ramach przygotowanej przez Bank indywidualnej oferty mogą otrzymać nawet 50 tys. zł Kredytu lub Pożyczki MSP. Umowę można podpisać za pośrednictwem bankowości elektronicznej iPKO, bez przedstawiania dokumentów finansowych, zabezpieczeń i wychodzenia z domu lub biura. Wstępna ocena zdolności kredytowej, na której bazuje indywidualna oferta, szacowana jest na podstawie historii relacji z Bankiem (co najmniej 18 miesięcy).

Kredyt na jeden „klik” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem naszych klientów. Od samego początku obserwujemy duże zainteresowanie tą nowością – mówi Łukasz Siubczyński, ekspert PKO Banku Polskiego.

Dodatkowe finansowanie poprawia płynność, dzięki czemu firma może nie tylko swobodnie regulować swoje zobowiązania, ale także wzmacniać swoją pozycję w negocjacjach z klientami (może im zaproponować np. dłuższe terminy płatności). Zastrzyk dodatkowej gotówki przyda się także w okresie wzmożonych wydatków (np. przedświątecznego zatowarowania sklepu) czy przy inwestycjach w nowoczesne rozwiązania, technologie albo specjalistyczne oprogramowanie, które pozwolą na wzrost produktywności, zwiększenie oferty lub dotarcie do nowych grup odbiorców.

Dostrzegamy pogłębiające się zróżnicowanie potrzeb naszych klientów firmowych. O ile przy złożonych transakcjach wciąż nieocenioną wartość ma wsparcie doradców w oddziałach, o tyle w przypadku prostszych operacji przedsiębiorcy stawiają na szybkość, wygodę, wręcz automatyzm i samoobsługę, możliwe dzięki zdalnym kanałom dostępu, w tym bogatej funkcjonalności serwisu iPKO – podkreśla Łukasz Siubczyński.

Kredyt na jeden „klik” oferowany jest w podejściu multikanałowym. Dzięki temu klient ma swobodę doboru najbardziej dogodnej formy zawarcia umowy kredytowej. Może rozpocząć wnioskowanie o finansowanie w internecie, a dokończyć proces w oddziale lub telefonicznie. I odwrotnie: może wstępnie wyrazić zainteresowanie produktem w oddziale, a następnie na spokojnie przeczytać warunki umowy w domu czy biurze i samodzielnie sfinalizować wniosek. Wszystkie kroki i wybory klienta, niezależnie od kanału, są zapisywane w systemie. To duża wygoda i spora oszczędność czasu.

PKO Bank Polski konsekwentnie poszerza i doskonali ofertę dla firm na każdym etapie ich rozwoju, począwszy od tych jednoosobowych. „Nikt nie wie, jak naprawdę wygląda mój dzień – nikt, nie licząc mojego banku” – mówi bohater najnowszej kampanii PKO Banku Polskiego. Udostępnienie możliwości skorzystania z oferty kredytu w rachunku lub Pożyczki MSP na jedno „kliknięcie” to praktyczna ilustracja podejścia, na które w relacjach z przedsiębiorcami Bank stawia.

Jeden „klik” w kilku krokach

 1. Procedura składania wniosku o finansowanie poprzez serwis iPKO jest prosta i przyjazna.
 2. Po zalogowaniu się do iPKO otrzymamy informację o możliwości skorzystania z przygotowanej przez Bank oferty Kredytu lub Pożyczki MSP.
 3. Wybieramy rozwiązanie, którym jesteśmy zainteresowani (Kredyt lub Pożyczka MSP) i akceptujemy niezbędne oświadczenia.
 4. W przypadku pozytywnej weryfikacji złożonych oświadczeń generowana jest umowa kredytowa. Możemy się z nią zapoznać i podpisać ją, wykorzystując hasło w postaci SMS.
 5. Umowa jest autoryzowana ze strony Banku podpisem kwalifikowanym i… następuje uruchomienie kredytu lub pożyczki.

Małgorzata Remisiewicz

 • Dostęp do finansów z każdego miejsca dzięki iPKO

  • iPKO to usługi bankowości elektronicznej oferowane przez PKO Bank Polski Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom.
  • Korzystając z usług iPKO, możesz w wygodny sposób obsługiwać wybrane przez siebie rachunki za pośrednictwem internetu oraz telefonu. Daje Ci to możliwość zarządzania swoimi środkami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na świecie.
  • Dodatkowo możesz w wygodny sposób płacić za zakupy w internecie lub doładować telefon komórkowy.

  Dowiedz się więcej

Czytaj także:

Pożyczki MSP na miliard złotych w zaledwie osiem miesięcy

Oszczędzaj czas i pieniądze z nowym iPKO

  • Bankofirma

   02017.09.19

   Z garażu na światowe rynki

   Produkty dolnośląskiej spółki Sweet World znane są w blisko 50 krajach na całym świecie. Mimo dużej konkurencji na rynku właściciele firmy myślą o dalszej ekspansji. Oferta najwyższej jakości, gwarancja szybkiej dostawy oraz promocja marki na zagranicznych targach i udział w misjach gospodarczych – to narzędzia, które pozwolą osiągnąć ten cel.

   więcej
  • Bankofirma

   02017.09.04

   Budynki przyjazne dla środowiska

   To jak dużym obciążeniem dla środowiska będzie powstający obiekt, zależy od technologii wykorzystanych przy jego budowie. Przekonanie, że powinniśmy następnym pokoleniom zostawić naszą planetę w możliwie najlepszym stanie skłoniło właścicieli poznańskiej firmy Proeko do poszukiwania rozwiązań, które pozwolą tworzyć możliwie najbardziej energooszczędne instalacje we wszelakiego rodzaju budynkach.

   więcej
  • Bankofirma

   02017.08.01

   Masz firmę? Weź to w leasing. On-line! Bo możesz!

   W leasing możesz wziąć nie tylko auto! PKO Turboleasing to innowacyjny produkt umożliwiający wykorzystanie zalet leasingu przy zakupie wszelkich niezbędnych dla przedsiębiorców przedmiotów i urządzeń dostępnych w sklepach internetowych. Rozwiązanie jest skierowane do firm, które chcą w szybki i łatwy sposób uzyskać leasing na rower, sprzęt IT, urządzenia gastronomiczne, fotele masujące, maszyny budowalne, urządzenia kosmetyczne lub na co tylko chcą!

   więcej
  • Bankofirma

   02017.07.20

   Blisko 40 proc. małych i średnich firm wybiera PKO Bank Polski

   Wg badania Centrum Badań Marketingowych INDICATOR – około 40 proc. małych i średnich firm wybiera PKO Bank Polski jako podstawowy. Tymczasem bank wprowadza kolejne ułatwienie dla przedsiębiorców. Od 7 lipca br. małe i średnie przedsiębiorstwa zyskały możliwość samodzielnego zamawiania oraz obsługi kart kredytowych, wydawanych na zasadach uproszczonych, za pomocą serwisu transakcyjnego iPKO. Podpisanie umowy następuje całkowicie online, z wykorzystaniem kodów autoryzacyjnych. Jednocześnie klienci mogą samodzielnie zmienić warunki umowy w zakresie przyznanego limitu, np. podwyższyć lub obniżyć jego kwotę oraz aneksować lub anulować umowę w procesie analogicznym, jak przy wydawaniu samej karty. Liczba wydanych kart kredytowych dla małych i średnich firm w banku rośnie najszybciej na rynku.

   więcej
  • Bankofirma

   02017.07.19

   Pełna wirtualizacja karty kredytowej PKO Euro Biznes dla firm

   PKO Bank Polski wprowadza kolejne ułatwienie dla przedsiębiorców. Od 7 lipca br. małe i średnie przedsiębiorstwa zyskały możliwość samodzielnego zamawiania oraz obsługi kart kredytowych, wydawanych na zasadach uproszczonych, za pomocą serwisu transakcyjnego iPKO. Podpisanie umowy następuje całkowicie online, z wykorzystaniem kodów autoryzacyjnych. Jednocześnie klienci mogą samodzielnie zmienić warunki umowy w zakresie przyznanego limitu, np. podwyższyć lub obniżyć jego kwotę oraz aneksować lub anulować umowę w procesie analogicznym, jak przy wydawaniu samej karty.

   więcej
  • Bankofirma

   02017.07.11

   Planujesz rozpoczęcie własnej działalności? Z PKO Bankiem Polskim to proste!

   Profil Zaufany (eGO), zakładany za pomocą serwisu iPKO, daje szerokie możliwości nie tylko dla osób indywidualnych. Klienci prowadzący własną działalność, bądź ją rozpoczynający mają możliwość sprawnego załatwiania swoich spraw urzędowych online. Profil Zaufany umożliwia zarejestrowanie działalności gospodarczej w serwisie CEIDG bez wychodzenia z domu! A jeżeli dodatkowo klient otrzyma bezpłatne konto, bezpłatne przelewy internetowe, platformę do prowadzenia księgowości on-line oraz 100 zł za otwarcie konta firmowego to okazuje się, że założenie działalności razem z PKO Bankiem Polskim jest nie tylko łatwe, ale również opłacalne.

   więcej
  Pokaż więcej