Wybieramy polską firmę 100-lecia
Zagłosuj na firmę 100-lecia. Wśród nominowanych jest PKO Bank Polski. Głosowanie trwa do 19 października br.
W plebiscycie „Firma 100-lecia Niepodległości” internauci mogą wybierać polskie przedsiębiorstwa oraz marki, które w ciągu ostatniego wieku wyraźnie zapisały się w naszej historii. Wśród firm, na które można głosować, znalazł się PKO Bank Polski, a wśród marek jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów – PKO.
Jak głosować?
Głosy można oddawać do 19 października poprzez stronę https://gospodarka100.niezalezna.pl/plebiscyt. W pierwszym kroku wybieramy firmę 100-lecia, a w drugim – markę. Głos jest ważny po kliknięciu w link autoryzacyjny wysłany na adres e-mail głosującego. Zagłosować można tylko raz.
Laureatów plebiscytu poznamy w listopadzie.
PKO Bank Polski
Od 100 lat marka PKO pozostaje dla wielu pokoleń Polaków symbolem wiarygodności, siły, stabilności i bezpieczeństwa. Naszym największym kapitałem jest zaufanie milionów Polaków, na które pracujemy nieprzerwanie od 1919 r.
Konsekwentnie dostarczamy klientom nowoczesne rozwiązania finansowe, adekwatne do ich potrzeb i ambicji. Zwiększamy jednocześnie skalę biznesu, wypracowujemy solidne – najwyższe w sektorze bankowym – zyski umacniając tym samym naszą pozycję niekwestionowanego lidera krajowego sektora bankowego. Od lat dynamicznie zwiększamy efektywność inwestycyjną, rozwijamy innowacyjność produktów i usług, umacniamy pozycję na rynku polskim i zaznaczamy obecność na arenie międzynarodowej.
Dominującym motywem strategii rozwoju PKO Banku Polskiego na lata 2016-2020 – „Wspieramy rozwój Polski i Polaków” – jest cyfrowa transformacja, zarówno procesów wewnątrzbankowych, jak i usług dla klientów. Doceniając potencjał innowacyjnych rozwiązań tworzonych przez polskich naukowców i młodych przedsiębiorców intensywnie współpracujemy i wspieramy środowisko rodzimych startupów.
Przejawem naszego społecznego zaangażowania jest także uczestnictwo w istotnych dla Polski projektach inwestycyjnych i cywilizacyjnych – od budowy miasta i portu w Gdyni w okresie międzywojnia po dostarczane dziś firmom i samorządom rozwiązania pozwalające realizować ambitne plany rozwoju.
Zapewnienie najlepszych produktów finansowych i kompleksowej oferty to nie wszystko, co PKO Bank Polski proponuje społeczeństwu. Ważnym elementem naszych działań jest zaangażowanie w projekty społeczne, które wpływają na poprawę jakości codziennego życia milionów Polaków, utrwalają pamięć historyczną i tożsamość narodową.
Agnieszka Skalska
specjalista w PKO Banku Polskim
Czytaj także:
PKO Bank Polski liderem sektora bankowego
PKO Bank Polski w gronie dużych spółek indeksu FTSE Russell
PKO Bank Polski liderem rynku kont i kart kredytowych
Bankofinanse
02019.07.15Dziś Dzień bez Telefonu Komórkowego! Jak go przeżyć?
więcej15 lipca obchodzimy Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego. Co to znaczy dla klientów Banku? Nasze IKO będzie działać, jak zawsze, bez zarzutu.
Z Banku
02019.07.15100-lecie Banku – nasze placówki. Oddział 1 PKO Banku Polskiego w Białymstoku
więcejNajwiększy białostocki oddział PKO Banku Polskiego mieści się w historycznym centrum stolicy Podlasia. Pięknie odrestaurowaną, zabytkową kamienicę przy Rynku Kościuszki 16, w której swoją siedzibę ma Oddział 1, odwiedzają nie tylko stali klienci, ale także wielu turystów.
Z Banku
02019.07.11Filmowy cykl „Bank śmiałych decyzji”: innowacje bankowe
więcejCo Polacy wiedzą o nowych technologiach i nowoczesnej bankowości? Dowiemy się tego oglądając trzeci odcinek cyklu „Bank śmiałych decyzji”.
Bankofinanse
02019.07.11Polacy robią zakupy w internecie. Dołącz do nich i płać z IKO
więcejAż 62 proc. wszystkich polskich internautów dokonuje internetowych zakupów. Oznacza to wzrost w porównaniu z ubiegłym rokiem, gdy w sieci zaopatrywało się 56 proc. ankietowanych – wynika z najnowszego raportu Gemius. Zestawienie pokazuje, że zakupy online to dla nas codzienność i wygoda – także pod względem płatności.
Bankofinanse
02019.07.11e-Paragon – cyfrowe potwierdzenie płatności
więcejTradycyjne dowody płatności wkrótce nie będą nam już potrzebne. Ich cyfrowym odpowiednikiem zostanie e-Paragon, powiązany z naszym kontem bankowym oraz debetową kartą płatniczą. Usługa jest już dostępna w bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego. Aby z niej korzystać, wystarczy zalogować się do konta i uruchomić odpowiednią usługę.
Bankofinanse
02019.07.11Czym się różni kantor internetowy od kantoru stacjonarnego?
więcejMusisz sprzedać lub kupić walutę obcą – co robisz? Jeśli pierwsze, co przychodzi ci do głowy, to udanie się do kantoru stacjonarnego, być może powinieneś poznać praktyczniejszy sposób. To korzystanie z kantoru online. Jak działa i czy jest wygodniejszy?