2018.10.10

Wybieramy polską firmę 100-lecia

Zagłosuj na firmę 100-lecia. Wśród nominowanych jest PKO Bank Polski. Głosowanie trwa do 19 października br.

W plebiscycie „Firma 100-lecia Niepodległości” internauci mogą wybierać polskie przedsiębiorstwa oraz marki, które w ciągu ostatniego wieku wyraźnie zapisały się w naszej historii. Wśród firm, na które można głosować, znalazł się PKO Bank Polski, a wśród marek jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów – PKO.

Jak głosować?

Głosy można oddawać do 19 października poprzez stronę https://gospodarka100.niezalezna.pl/plebiscyt. W pierwszym kroku wybieramy firmę 100-lecia, a w drugim – markę. Głos jest ważny po kliknięciu w link autoryzacyjny wysłany na adres e-mail głosującego. Zagłosować można tylko raz.

Laureatów plebiscytu poznamy w listopadzie.

PKO Bank Polski

Od 100 lat marka PKO pozostaje dla wielu pokoleń Polaków symbolem wiarygodności, siły, stabilności i bezpieczeństwa. Naszym największym kapitałem jest zaufanie milionów Polaków, na które pracujemy nieprzerwanie od 1919 r.

Konsekwentnie dostarczamy klientom nowoczesne rozwiązania finansowe, adekwatne do ich potrzeb i ambicji. Zwiększamy jednocześnie skalę biznesu, wypracowujemy solidne – najwyższe w sektorze bankowym – zyski umacniając tym samym naszą pozycję niekwestionowanego lidera krajowego sektora bankowego. Od lat dynamicznie zwiększamy efektywność inwestycyjną, rozwijamy innowacyjność produktów i usług, umacniamy pozycję na rynku polskim i zaznaczamy obecność na arenie międzynarodowej.

Dominującym motywem strategii rozwoju PKO Banku Polskiego na lata 2016-2020 – „Wspieramy rozwój Polski i Polaków” – jest cyfrowa transformacja, zarówno procesów wewnątrzbankowych, jak i usług dla klientów. Doceniając potencjał innowacyjnych rozwiązań tworzonych przez polskich naukowców i młodych przedsiębiorców intensywnie współpracujemy i wspieramy środowisko rodzimych startupów.

Przejawem naszego społecznego zaangażowania jest także uczestnictwo w istotnych dla Polski projektach inwestycyjnych i cywilizacyjnych – od budowy miasta i portu w Gdyni w okresie międzywojnia po dostarczane dziś firmom i samorządom rozwiązania pozwalające realizować ambitne plany rozwoju.

Zapewnienie najlepszych produktów finansowych i kompleksowej oferty to nie wszystko, co PKO Bank Polski proponuje społeczeństwu. Ważnym elementem naszych działań jest zaangażowanie w projekty społeczne, które wpływają na poprawę jakości codziennego życia milionów Polaków, utrwalają pamięć historyczną i tożsamość narodową.

Agnieszka Skalska
specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

PKO Bank Polski liderem sektora bankowego
PKO Bank Polski w gronie dużych spółek indeksu FTSE Russell
PKO Bank Polski liderem rynku kont i kart kredytowych

  • Z Banku

   02018.12.07

   HackYeah: cztery zespoły, które zaimponowały mentorom PKO Banku Polskiego

   24 godziny – dokładnie tyle czasu na rozwiązanie wybranych problemów miały prawie trzy tysiące programistów biorących udział w HackYeah, największym stacjonarnym hackathonie w Europie. Uczestnicy wydarzenia, którzy zdecydowali się na rozwiązanie zadania PKO Banku Polskiego, jako pierwsi mogli przetestować bankowe API.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.12.07

   #dziendobrykariero z PKO Bankiem Polskim w Gdańsku

   Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z pierwszej ręki mogli dowiedzieć się, jakie wyzwania stoją przed pracownikami i jakie są możliwości rozwoju zawodowego w PKO Banku Polskim. Okazją było spotkanie #dziendobrykariero na gdańskiej uczelni.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.12.06

   Święta pod palmą? Inaczej nie znaczy gorzej

   Święta Bożego Narodzenia najczęściej spędzamy w domu w gronie najbliższych lub wyjeżdżamy w rodzinne strony. Z roku na rok rośnie jednak popularność świątecznych wycieczek w mniej lub bardziej egzotyczne rejony świata.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.12.06

   Cykliczne doładowanie telefonu na kartę – tyle nas łączy

   Rozmowy, SMS-y, kontakt z przyjaciółmi na Facebooku lub konto na Instagramie to normalna sprawa. Telefon komórkowy jest narzędziem, bez którego żaden młody człowiek nie może się obejść. Dlatego, jeśli jest na kartę, musimy zadbać o jego systematyczne doładowanie. To sprawa kluczowa!

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.12.06

   Kup prezenty na święta przez internet – taniej i bez kolejek

   Blisko połowa Polaków kupi w tym roku prezenty pod choinkę przez internet – wynika z najnowszej edycji badania świątecznych zwyczajów konsumenckich przeprowadzonego przez firmę Deloitte. Rosnąca popularność zakupów przez internet przed Bożym Narodzeniem wynika z wygody, łatwości w porównaniu cen oferowanych przez sklepy online oraz oszczędności czasu. Klienci PKO Banku Polskiego za zakupy w sieci mogą zapłacić na kilka sposobów.

   więcej
  • Z Banku

   02018.12.04

   Młode polskie talenty w Londynie

   Trzy dni pełne wrażeń spędziły w stolicy Wielkiej Brytanii dzieci naszych pracowników – laureaci konkursu „Polskie Talenty w Londynie”. Licealiści uczestniczyli m.in. w konferencji Poland 2.0 Summit, zwiedzali miasto oraz mieli okazję poznać doświadczenia Polaków studiujących w Wielkiej Brytanii.

   więcej
  Pokaż więcej