2018.10.10

Wybieramy polską firmę 100-lecia

Zagłosuj na firmę 100-lecia. Wśród nominowanych jest PKO Bank Polski. Głosowanie trwa do 19 października br.

W plebiscycie „Firma 100-lecia Niepodległości” internauci mogą wybierać polskie przedsiębiorstwa oraz marki, które w ciągu ostatniego wieku wyraźnie zapisały się w naszej historii. Wśród firm, na które można głosować, znalazł się PKO Bank Polski, a wśród marek jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów – PKO.

Jak głosować?

Głosy można oddawać do 19 października poprzez stronę https://gospodarka100.niezalezna.pl/plebiscyt. W pierwszym kroku wybieramy firmę 100-lecia, a w drugim – markę. Głos jest ważny po kliknięciu w link autoryzacyjny wysłany na adres e-mail głosującego. Zagłosować można tylko raz.

Laureatów plebiscytu poznamy w listopadzie.

PKO Bank Polski

Od 100 lat marka PKO pozostaje dla wielu pokoleń Polaków symbolem wiarygodności, siły, stabilności i bezpieczeństwa. Naszym największym kapitałem jest zaufanie milionów Polaków, na które pracujemy nieprzerwanie od 1919 r.

Konsekwentnie dostarczamy klientom nowoczesne rozwiązania finansowe, adekwatne do ich potrzeb i ambicji. Zwiększamy jednocześnie skalę biznesu, wypracowujemy solidne – najwyższe w sektorze bankowym – zyski umacniając tym samym naszą pozycję niekwestionowanego lidera krajowego sektora bankowego. Od lat dynamicznie zwiększamy efektywność inwestycyjną, rozwijamy innowacyjność produktów i usług, umacniamy pozycję na rynku polskim i zaznaczamy obecność na arenie międzynarodowej.

Dominującym motywem strategii rozwoju PKO Banku Polskiego na lata 2016-2020 – „Wspieramy rozwój Polski i Polaków” – jest cyfrowa transformacja, zarówno procesów wewnątrzbankowych, jak i usług dla klientów. Doceniając potencjał innowacyjnych rozwiązań tworzonych przez polskich naukowców i młodych przedsiębiorców intensywnie współpracujemy i wspieramy środowisko rodzimych startupów.

Przejawem naszego społecznego zaangażowania jest także uczestnictwo w istotnych dla Polski projektach inwestycyjnych i cywilizacyjnych – od budowy miasta i portu w Gdyni w okresie międzywojnia po dostarczane dziś firmom i samorządom rozwiązania pozwalające realizować ambitne plany rozwoju.

Zapewnienie najlepszych produktów finansowych i kompleksowej oferty to nie wszystko, co PKO Bank Polski proponuje społeczeństwu. Ważnym elementem naszych działań jest zaangażowanie w projekty społeczne, które wpływają na poprawę jakości codziennego życia milionów Polaków, utrwalają pamięć historyczną i tożsamość narodową.

Agnieszka Skalska
specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

PKO Bank Polski liderem sektora bankowego
PKO Bank Polski w gronie dużych spółek indeksu FTSE Russell
PKO Bank Polski liderem rynku kont i kart kredytowych

  • Bankofinanse

   02018.10.15

   Wszędzie dobrze, a w domach coraz lepiej

   Mieszkanie czy dom? Przed takim wyborem staje wiele polskich rodzin, decydujących się na zakup własnego lokum. Polacy coraz chętniej budują domy, a statystyki pokazują, że tak dużej liczby rozpoczętych budów nie obserwowano od lat. Według danych GUS w I połowie 2018 r. oddano do użytku 33 tys. domów – to 40 proc. wszystkich mieszkań oddanych w tym czasie do użytku. Jednocześnie wydano kolejnych 46,5 tys. pozwoleń na budowę domów.

   więcej
  • Z Banku

   02018.10.12

   Zbieramy pamiątki na 100-lecie PKO Banku Polskiego

   Zbliża się setna rocznica istnienia PKO Banku Polskiego. Zachęcamy was do nadsyłania pamiątek związanych z Bankiem, np. archiwalnych fotografii czy dokumentów. Osoby, których materiały zostaną wykorzystane przy okazji świętowania jubileuszu, otrzymają bankowe upominki.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.10.12

   Dobry zwyczaj: Pożyczaj z głową!

   Prawie połowa dorosłych Polaków spłaca kredyt – wynika z danych zgromadzonych przez Związek Banków Polskich. Łączna wartość wszystkich zobowiązań wyniosła na koniec 2017 r. prawie 553 mld zł. Za taką kwotę można by zbudować w co trzecim polskim mieście stadion wielkości PGE Narodowego!

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.10.11

   Giełdowe ABECADŁO

   Giełda – dla jednych to sposób na zdobycie kapitału na rozwój biznesu, dla innych metoda na pomnożenie oszczędności, a jeszcze inni traktują ją jak zabawę w ryzykowną grę.

   więcej
  • Z Banku

   02018.10.10

   Wybieramy polską firmę 100-lecia

   Zagłosuj na firmę 100-lecia. Wśród nominowanych jest PKO Bank Polski. Głosowanie trwa do 19 października br.

   więcej
  • Bankofinanse

   02018.10.10

   Z myślą o przyszłości

   Młodzi ludzie, obserwując jesień życia swoich dziadków, przekonują się, że należy z wyprzedzeniem zadbać o godne życie na emeryturze. Mogą przy tym skorzystać z ulg podatkowych.

   więcej
  Pokaż więcej