2019.02.25

Najlepszy trening na świecie z PKO Kontem dla Młodych

Jesteś młody, żyjesz aktywnie i chcesz mieć swoje finanse pod kontrolą? Jeśli tak, PKO Konto dla Młodych jest idealne. Nowoczesne, internetowe i funkcjonalne – zacznij dobrze!

 

Konto dla Młodych

PKO Konto dla Młodych, przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat, wciąż się zmienia i dostosowuje do potrzeb klientów. To ważne, bo musi spełniać ich oczekiwania. A ci, co wynika chociażby z raportu Związku Banków Polskich (ZBP) „Portfel studenta”, stawiają na nowoczesne formy zarządzania pieniędzmi za pomocą bankowości internetowej i mobilne, nowe metody płatności (szybkie przelewy, płatności SMS-em, przelewy na telefon itp.) i są uczuleni na ukryte opłaty oraz haczyki w regulaminach.

– PKO Konto dla Młodych mam od roku – mówi 19-letni Dawid Kapela. – To co mi się w nim najbardziej podoba, możliwość bankowania przez internet i telefon dzięki iPKO oraz IKO. W oddziale byłem tylko raz, kiedy chciałem wpłacić większą kwotę, choć zwykle robię to przez wpłatomat. Płacę telefonem i zbliżeniowo. BLIK sprawdza się podczas płatności w sklepach internetowych. Gotówki praktycznie nie używam – zdarzało mi się ją zgubić, teraz tym się nie martwię – podsumowuje.

Dzięki PKO Kontu dla Młodych otrzymasz mnóstwo darmowych funkcji: brak opłat za wydanie i prowadzenie karty debetowej oraz opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce i na świecie. Będziesz mógł wykorzystać debet, limit odnawialny i program autooszczędzania, a nawet zaciągnąć kredyt studencki.

Piotr Dziura, doradca w Oddziale 1 w Kraśniku, widzi duży potencjał w tym koncie i docenia jego ciekawe rozwiązania.  Gdy wykonamy przynajmniej cztery operacje w miesiącu, karta debetowa będzie bezpłatna. Jeśli jednak nam się to nie uda, opłata wyniesie tylko 5 zł. Naszą kartę możemy połączyć z kontem walutowym i korzystać z niej jak z karty wielowalutowej. Dzięki temu nie zapłacimy prowizji podczas wypłat z bankomatów oraz transakcji za granicą.

Zwraca uwagę, że zalet jest znacznie więcej. – Konto daje nam również debet do 500 zł na 30 dni. Jeśli potrzebujemy więcej gotówki, to bez prowizji możemy uzyskać limit odnawialny. Normalnie musimy za niego zapłacić 2,5 proc., nie mniej niż 60 zł, jednak przy PKO Koncie dla Młodych prowizję mamy zerową – podkreśla Piotr Dziura.

Od 25 lutego rusza kolejna kampania reklamowa PKO Konta dla Młodych z udziałem Maćka Musiała. W jej ramach zaplanowano m.in. emisję spotów i bannerów reklamowych na stronach www oraz działania w mediach społecznościowych. Kampania została połączona z promocją „Najlepszy trening na świecie”. W czasie jej trwania do wygrania są kody elektroniczne o wartości 150 zł, które można wykorzystać podczas zakupów w stacjonarnych sklepach sportowych 4F. Kampania zakończy się 31 marca 2019 r. Podobnie będzie z promocją, chyba że wcześniej wyczerpie się pula 2000 kodów.

Aleksandra Pietruczuk

Czytaj także:

Walentynki bezgotówkowo. Spędzaj czas w realu, ale płać wirtualnie

Jak robić biznes w 2019 r.? Nowe stawki składek ZUS i zmiany w prawie podatkowym

Miękkie lądowanie, czyli poduszka finansowa

 

 

 

  • Bankofinanse

   02019.05.25

   Mamy sprawy, czyli Dzień Matki z BLIKIEM

   Dzień Matki to wyjątkowa okazja, na którą potrzebujemy nietuzinkowego prezentu. Nie idźmy na żywioł i przygotujmy się wcześniej – zamówmy stolik w ulubionej restauracji, kupmy bilet na wymarzoną sztukę lub wyjedźmy razem na wycieczkę. Pomoże nam w tym jedna z funkcji aplikacji mobilnej.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.05.22

   Co to jest spread walutowy?

   Spread walutowy to określenie znane każdemu, kto przynajmniej raz wymieniał walutę w banku lub kantorze. Zazwyczaj nie zastanawiamy się jednak, czemu służy, co oznacza i – przede wszystkim – czy można go uniknąć. Jak więc korzystać z obcej waluty, nie tracąc na tym?

   więcej
  • Z Banku

   02019.05.20

   Meet-up Agile Warsaw w PKO Banku Polskim

   Agile, Scrum, zwinne metodyki pracy – to pojęcia, o których coraz częściej słyszymy, ale nie zawsze wiemy, czego dotyczą. Przez najbliższy rok w centrali PKO Banku Polskiego odbędzie się kilkadziesiąt spotkań poświęconych tym zagadnieniom.

   więcej
  • Z Banku

   02019.05.16

   PKO Bank Polski: szukamy pracowników na londyńskich Targach Pracy

   Polacy poszukujący nowych wyzwań zawodowych licznie odwiedzili 9 maja 2019 r. Polskie Targi Pracy w Londynie. Pod jednym dachem zebrały się największe polskie przedsiębiorstwa i międzynarodowe firmy działające w Polsce. Ich celem było przedstawienie rodakom na Wyspach, aktualnych ofert zatrudnienia w kraju. Nie zabrakło również przedstawicieli PKO Banku Polskiego.

   więcej
  • Z Banku

   02019.05.16

   Perły Europy rozdane. W Chorzowie odbyła się uroczysta gala dla przedsiębiorców

   62 lata temu zostały podpisane Traktaty Rzymskie, dające początek współczesnej Unii Europejskiej. Z tej okazji w chorzowskim Teatrze Rozrywki spotkali się przedstawiciele biznesu. Galę z okazji Święta Europy zorganizowała Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Jedną ze statuetek odebrała Katarzyna Durma, Dyrektor Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Chorzowie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.05.16

   Dwucyfrowy wzrost zysku pomimo wysokich obciążeń regulacyjnych

   Pierwszy kwartał 2019 r., pomimo wysokich obciążeń regulacyjnych, zakończył się bardzo dobrymi wynikami Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Zysk netto wyniósł 862 mln zł i był o prawie 14 proc. wyższy niż rok wcześniej. Przyczynił się do tego wzrost skali biznesu oraz poprawa wyniku na działalności biznesowej.

   więcej
  Pokaż więcej