2019.02.25

Najlepszy trening na świecie z PKO Kontem dla Młodych

Jesteś młody, żyjesz aktywnie i chcesz mieć swoje finanse pod kontrolą? Jeśli tak, PKO Konto dla Młodych jest idealne. Nowoczesne, internetowe i funkcjonalne – zacznij dobrze!

 

Konto dla Młodych

PKO Konto dla Młodych, przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat, wciąż się zmienia i dostosowuje do potrzeb klientów. To ważne, bo musi spełniać ich oczekiwania. A ci, co wynika chociażby z raportu Związku Banków Polskich (ZBP) „Portfel studenta”, stawiają na nowoczesne formy zarządzania pieniędzmi za pomocą bankowości internetowej i mobilne, nowe metody płatności (szybkie przelewy, płatności SMS-em, przelewy na telefon itp.) i są uczuleni na ukryte opłaty oraz haczyki w regulaminach.

– PKO Konto dla Młodych mam od roku – mówi 19-letni Dawid Kapela. – To co mi się w nim najbardziej podoba, możliwość bankowania przez internet i telefon dzięki iPKO oraz IKO. W oddziale byłem tylko raz, kiedy chciałem wpłacić większą kwotę, choć zwykle robię to przez wpłatomat. Płacę telefonem i zbliżeniowo. BLIK sprawdza się podczas płatności w sklepach internetowych. Gotówki praktycznie nie używam – zdarzało mi się ją zgubić, teraz tym się nie martwię – podsumowuje.

Dzięki PKO Kontu dla Młodych otrzymasz mnóstwo darmowych funkcji: brak opłat za wydanie i prowadzenie karty debetowej oraz opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce i na świecie. Będziesz mógł wykorzystać debet, limit odnawialny i program autooszczędzania, a nawet zaciągnąć kredyt studencki.

Piotr Dziura, doradca w Oddziale 1 w Kraśniku, widzi duży potencjał w tym koncie i docenia jego ciekawe rozwiązania.  Gdy wykonamy przynajmniej cztery operacje w miesiącu, karta debetowa będzie bezpłatna. Jeśli jednak nam się to nie uda, opłata wyniesie tylko 5 zł. Naszą kartę możemy połączyć z kontem walutowym i korzystać z niej jak z karty wielowalutowej. Dzięki temu nie zapłacimy prowizji podczas wypłat z bankomatów oraz transakcji za granicą.

Zwraca uwagę, że zalet jest znacznie więcej. – Konto daje nam również debet do 500 zł na 30 dni. Jeśli potrzebujemy więcej gotówki, to bez prowizji możemy uzyskać limit odnawialny. Normalnie musimy za niego zapłacić 2,5 proc., nie mniej niż 60 zł, jednak przy PKO Koncie dla Młodych prowizję mamy zerową – podkreśla Piotr Dziura.

Od 25 lutego rusza kolejna kampania reklamowa PKO Konta dla Młodych z udziałem Maćka Musiała. W jej ramach zaplanowano m.in. emisję spotów i bannerów reklamowych na stronach www oraz działania w mediach społecznościowych. Kampania została połączona z promocją „Najlepszy trening na świecie”. W czasie jej trwania do wygrania są kody elektroniczne o wartości 150 zł, które można wykorzystać podczas zakupów w stacjonarnych sklepach sportowych 4F. Kampania zakończy się 31 marca 2019 r. Podobnie będzie z promocją, chyba że wcześniej wyczerpie się pula 2000 kodów.

Aleksandra Pietruczuk

Czytaj także:

Walentynki bezgotówkowo. Spędzaj czas w realu, ale płać wirtualnie

Jak robić biznes w 2019 r.? Nowe stawki składek ZUS i zmiany w prawie podatkowym

Miękkie lądowanie, czyli poduszka finansowa

 

 

 

  • Z Banku

   02019.03.22

   PKO Bank Polski Etyczną Firmą 2018

   PKO Bank Polski został laureatem 5. edycji konkursu o tytuł Etycznej Firmy. Doceniono praktyki dotyczące uczciwego prowadzenia biznesu z poszanowaniem norm etycznych oraz systemowe podejście do wzmacniania kultury organizacyjnej zgodnej z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Dla PKO Banku Polskiego to kolejne wyróżnienie w tym konkursie.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.22

   Nowe, jubileuszowe wizerunki kart od PKO Banku Polskiego

   Od dziś każdy posiadacz konta w PKO Banku Polskiego może wybrać kartę debetową z nowym wizerunkiem opracowanym z okazji 100-lecia istnienia Banku. Karty wydawane są bez dodatkowych opłat, a już posiadaną można wymienić bezpłatnie na nową, z jubileuszowym wizerunkiem w dowolnym momencie okresu ważności karty.

   więcej
  • Z Banku

   02019.03.22

   Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, wyróżniony nagrodą specjalną Byki i Niedźwiedzie

   Podczas gali wręczenia statuetek Byka i Niedźwiedzia Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, został uhonorowany nagrodą specjalną z okazji jubileuszu 25-lecia „Parkietu”, w kategorii osobowość. Redakcja doceniła jego dokonania w branży finansowej, sukcesy zarządzanego przez niego banku oraz wkład w rozwój rynku kapitałowego. Dom Maklerski PKO Banku Polskiego zwyciężył w kategorii domy maklerskie. O zwycięstwie zdecydowały m.in. liczba oraz wartość transakcji IPO i SPO na rynku kapitałowym oraz bogata oferta usług dla wszystkich grup klientów.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.22

   Karty i bankomaty z coraz większymi możliwościami

   Karty płatnicze i bankomaty znamy niemal od 30 lat. Dają nam coraz więcej możliwości. Polubiliśmy je, ale otwieramy się też na jeszcze nowocześniejsze narzędzia: bankowość mobilną i samoobsługową.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.21

   Czysta kalkulacja – wiosenne porządki za niewielkie pieniądze

   Nikt specjalnie nie lubi sprzątać, ale wiosenne sprzątanie jest zupełnie inne. Świeci już słońce, mamy więcej energii, a przy okazji możemy wymienić sprzęty, coś odmalować i zaaranżować taras. Zrób więc raz do roku domową rewolucję!

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.21

   E-urząd w PKO Banku Polskim

   Gdy 100 lat temu powstawała Pocztowa Kasa Oszczędności, nikomu nawet się nie śniło, jak będzie wyglądała rzeczywistość w 2019 r. Bez wychodzenia z domu załatwiamy dziś długą listę spraw urzędowych, a PKO Bank Polski pozostaje liderem budowy polskiego e-państwa.

   więcej
  Pokaż więcej