2019.04.02

W realizacji wiosennych planów pomoże pożyczka gotówkowa Mini Ratka

Przyszła wiosna, a wraz z nią wielu z nas przystąpiło do realizacji układanych planów. Inni dopiero je tworzą. Niektórzy myślą o przygotowaniach świątecznych, inni o remoncie mieszkania czy porządkach ogrodzie. Wszystko to wymaga przygotowań i... wydatków. Skąd wziąć na nie środki? Odpowiedzią jest pożyczka gotówkowa Mini Ratka.

Polacy coraz chętniej korzystają z pożyczek. Decydują się na nie także te osoby, które mają oszczędności lub mogłyby pozwolić sobie na sfinansowanie swoich pomysłów z samej pensji. Pożyczka gotówkowa PKO Banku Polskiego pozwala na zakupy bez naruszania oszczędności. Jest również atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają plany, ale nie mają ich z czego sfinansować.

 

Dobry moment na pożyczkę

Pożyczka gotówkowa PKO Banku Polskiego, czyli popularna Mini Ratka, to szybki i wygodny sposób na realizację dowolnych planów zarówno dla posiadających oszczędności, jak i potrzebujących dodatkowej gotówki. Nowa oferta z RRSO 5,11 proc. przy spłacie rozłożonej nawet na 12 rat skierowana jest do osób, które dotychczas nie miały pożyczki lub kredytu gotówkowego w PKO Banku Polskim.

Mini Ratka dostępna jest w kwocie od 1 tys. zł do 120 tys. zł, zarówno w placówkach Banku jak i online za pośrednictwem iPKO oraz do 50 tys. zł w mobilnej aplikacji IKO.

Otrzymanie pożyczki nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wymogami takimi jak posiadanie konta w PKO Banku Polskim, zapewnienie wpływów na konto czy zakup innych produktów Banku. Klienci mogą otrzymać pieniądze już w dniu podpisania umowy, a wnioskując przez aplikację IKO nawet w 30 sekund od zatwierdzenia umowy.

Specjalne warunki oferty dostępne od 1 kwietnia 2019 r.

 • 0 proc. prowizji za udzielenie pożyczki (RRSO 5,11 proc.)
 • Spłata nawet w 12 ratach
 • Umowa w kwocie do 120 tys. zł
 • Dostępna kompleksowo online w serwisie internetowym iPKO lub przez aplikację IKO, w oddziale i przez telefon
 • Brak wymogu posiadania konta w PKO Banku Polskim

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 5,11 proc., całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3245,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3333,89 zł, oprocentowanie zmienne 4,99%, całkowity koszt kredytu 88,89 zł (w tym prowizja 0,00 zł, odsetki 88,89 zł), 12 miesięcznych rat równych po 277,78 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. 

Iwona Radomska
ekspert w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

IKE to tylko kwestia czasu

Pomaganie przez zbliżanie! Podsumowanie akcji

Mamy świetne produkty dla firm

 

  • Bankofinanse

   02019.06.18

   Nie daj się cyberprzestępcom na wakacjach. Sprawdź, jak być bezpiecznym

   Wakacje to wymarzony czas dla cyberprzestępców. Jesteśmy zrelaksowani, skupieni na wypoczynku i to, niestety, usypia naszą czujność. Zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a liczba pułapek zastawionych w sieci jest na tyle duża, że łatwo w którąś wpaść i zepsuć sobie długo wyczekiwany wypoczynek. Są jednak zasady, których przestrzeganie znacznie utrudni zadanie cyberprzestępcom. Do najważniejszych należą: unikanie publicznych sieci wi-fi, dbanie o swój sprzęt, niekorzystanie z kafejek internetowych oraz ogólnodostępnych komputerów, a także dokładne weryfikowanie, komu przesyłamy albo pożyczamy pieniądze.

   więcej
  • Z Banku

   02019.06.17

   Stawiamy klienta w centrum zainteresowania

   Nastała era klienta, w której musimy działać zwinnie. Dla klientów kluczowe jest doświadczenie. Jeżeli chcemy, aby korzystali z naszych produktów, muszą one być łatwo dostępne i wywoływać pozytywne skojarzenia. W PKO Banku Polskim robimy to m.in. w ramach Transformacji Cyfrowej.

   więcej
  • Z Banku

   02019.06.14

   PKO Bank Polski laureatem dwóch Nagród Gospodarczych Polskiego Radia

   PKO Bank Polski zdobył pierwsze miejsce w kategorii Przełomowe Rozwiązanie 2019, w której wyróżniane są najbardziej innowacyjne firmy w Polsce. Kapituła Nagród Gospodarczych Polskiego Radia doceniła Bank za dynamiczny rozwój bankowości internetowej, m.in. za szybkie przelewy oraz usługę e-Prawnik dla firm. W kategorii Ambasador Biznesu RP 2019, Bank zajął drugie miejsce za nowoczesność i ekspansję zagraniczną.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.06.14

   Blik, obywatel świata

   Użytkownicy BLIKA będą mogli wkrótce płacić zbliżeniowo nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Mastercard i Polski Standard Płatności ogłosiły strategiczną współpracę. Za rok będą nim również płacić w Emiratach Arabskich.

   więcej
  • Z Banku

   02019.06.14

   PKO Bank Polski rozwija kompetencje w zakresie tokenizacji i smart kontraktów

   PKO Bank Polski rozpoczął prace badawcze nad usługami tokenizacji oraz usługami wykorzystującymi smart kontrakty. Projekt ma charakter badawczo-rozwojowy. Jego celem jest przede wszystkim zdobycie specjalistycznej wiedzy i wypracowanie rozwiązań, które mogłyby zostać wykorzystane w przyszłości. Projekt potrwa 30 miesięcy i będzie realizowany wspólnie z Politechniką Warszawską. Jego wartość wynosi 13,4 mln zł, z czego 6,6 mln zł to środki z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.06.13

   Mobilne bankomaty – wakacyjny gadżet

   Pusty portfel może nas zaskoczyć wszędzie. Co wtedy? Do akcji wkracza bankomat! W czasie wakacji jest ich więcej, szczególnie w miejscach, gdzie odpoczywamy, a turystów przybywa. Specjalne mobilne urządzenia już czekają na urlopowiczów.

   więcej
  Pokaż więcej