2019.04.02

W realizacji wiosennych planów pomoże pożyczka gotówkowa Mini Ratka

Przyszła wiosna, a wraz z nią wielu z nas przystąpiło do realizacji układanych planów. Inni dopiero je tworzą. Niektórzy myślą o przygotowaniach świątecznych, inni o remoncie mieszkania czy porządkach ogrodzie. Wszystko to wymaga przygotowań i... wydatków. Skąd wziąć na nie środki? Odpowiedzią jest pożyczka gotówkowa Mini Ratka.

Polacy coraz chętniej korzystają z pożyczek. Decydują się na nie także te osoby, które mają oszczędności lub mogłyby pozwolić sobie na sfinansowanie swoich pomysłów z samej pensji. Pożyczka gotówkowa PKO Banku Polskiego pozwala na zakupy bez naruszania oszczędności. Jest również atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają plany, ale nie mają ich z czego sfinansować.

 

Dobry moment na pożyczkę

Pożyczka gotówkowa PKO Banku Polskiego, czyli popularna Mini Ratka, to szybki i wygodny sposób na realizację dowolnych planów zarówno dla posiadających oszczędności, jak i potrzebujących dodatkowej gotówki. Nowa oferta z RRSO 5,11 proc. przy spłacie rozłożonej nawet na 12 rat skierowana jest do osób, które dotychczas nie miały pożyczki lub kredytu gotówkowego w PKO Banku Polskim.

Mini Ratka dostępna jest w kwocie od 1 tys. zł do 120 tys. zł, zarówno w placówkach Banku jak i online za pośrednictwem iPKO oraz do 50 tys. zł w mobilnej aplikacji IKO.

Otrzymanie pożyczki nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wymogami takimi jak posiadanie konta w PKO Banku Polskim, zapewnienie wpływów na konto czy zakup innych produktów Banku. Klienci mogą otrzymać pieniądze już w dniu podpisania umowy, a wnioskując przez aplikację IKO nawet w 30 sekund od zatwierdzenia umowy.

Specjalne warunki oferty dostępne od 1 kwietnia 2019 r.

 • 0 proc. prowizji za udzielenie pożyczki (RRSO 5,11 proc.)
 • Spłata nawet w 12 ratach
 • Umowa w kwocie do 120 tys. zł
 • Dostępna kompleksowo online w serwisie internetowym iPKO lub przez aplikację IKO, w oddziale i przez telefon
 • Brak wymogu posiadania konta w PKO Banku Polskim

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 5,11 proc., całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3245,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3333,89 zł, oprocentowanie zmienne 4,99%, całkowity koszt kredytu 88,89 zł (w tym prowizja 0,00 zł, odsetki 88,89 zł), 12 miesięcznych rat równych po 277,78 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. 

Iwona Radomska
ekspert w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

IKE to tylko kwestia czasu

Pomaganie przez zbliżanie! Podsumowanie akcji

Mamy świetne produkty dla firm

 

  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Zakupy 7/24, czyli niedziela handlowa przez cały rok

   Zakaz handlu w niedzielę w sklepach stacjonarnych to duża szansa dla branży e-commerce. Zakupy przez internet oszczędzają czas i są wygodne. Pozwalają spokojnie poszukać tego, co nas interesuje, porównać ceny i przeczytać opinie. A potem zapłacić online. Co istotne, sklepy internetowe działają także w niedzielę.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Cenna przesyłka, czyli bankomat w roli wpłatomatu

   Mamy gotówkę i chcemy zasilić nią konto? Nie trzeba w tym celu odwiedzać oddziału – wystarczy skorzystać z wpłatomatu lub bankomatu z funkcją wpłacania pieniędzy. Obecnie PKO Bank Polski posiada 1000 urządzeń zdolnych do realizowania takich zadać, a liczba ta wciąż rośnie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   PKO Leasing ogłosił kolejne wezwanie na akcje PCM

   PKO Leasing, lider rynku leasingu w Polsce, ogłosił kolejne wezwanie na 100 proc. akcji Prime Car Management. Cena jaką oferuje PKO Leasing za każdą akcję PCM wynosi 23,75 zł. To o 0,5 zł więcej niż cena oferowana w konkurencyjnym wezwaniu, która została oceniona przez zarząd Prime Car Management jako odzwierciedlająca wartość godziwą spółki. Zapisy na akcje PCM będą odbywały się w dwóch etapach. Pierwszy potrwa od 13 maja do 22 maja 2019 r., a drugi od 23 maja do 11 czerwca 2019 r. Jedynym warunkiem wezwania jest objęcie zapisami co najmniej 66 proc. ogólnej liczby akcji.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego Wizjonerem Finansów

   Podczas Wielkiej Gali „Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń” Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, otrzymał nagrodę w kategorii Wizjoner Finansów. Kapituła przyznała ją za realizację ambitnej idei przemiany branży bankowej i kreowanie innowacji, które służą sektorowi, krajowej gospodarce, przedsiębiorczości oraz społeczeństwu.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   100-lecie Banku. Nasze placówki – Oddział 1 w Głownie

   Początki Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Głownie nie były typowe – pracownice pozyskiwały klientów odwiedzając ich w domach i rozmawiając z nimi na ulicy. O pracy w oddziale opowiada jego dyrektor – Ewa Rygiel.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.17

   Sztuka świętowania, czyli jak zorganizować Wielkanoc

   Przygotowania do Wielkanocy bywają nerwowe. Ale tylko wtedy, gdy nie zaplanujemy ich wcześniej. Ponieważ w roku 2019 Święta Wielkanocne wypadają 21 kwietnia, połączymy je zapewne z wiosennymi porządkami i pracami w ogrodzie. Wszystko w jednym czasie. Musimy sobie postawić priorytety i pomyśleć jak sobie poradzić z wydatkami.

   więcej
  Pokaż więcej