2019.04.02

W realizacji wiosennych planów pomoże pożyczka gotówkowa Mini Ratka

Przyszła wiosna, a wraz z nią wielu z nas przystąpiło do realizacji układanych planów. Inni dopiero je tworzą. Niektórzy myślą o przygotowaniach świątecznych, inni o remoncie mieszkania czy porządkach ogrodzie. Wszystko to wymaga przygotowań i... wydatków. Skąd wziąć na nie środki? Odpowiedzią jest pożyczka gotówkowa Mini Ratka.

Polacy coraz chętniej korzystają z pożyczek. Decydują się na nie także te osoby, które mają oszczędności lub mogłyby pozwolić sobie na sfinansowanie swoich pomysłów z samej pensji. Pożyczka gotówkowa PKO Banku Polskiego pozwala na zakupy bez naruszania oszczędności. Jest również atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają plany, ale nie mają ich z czego sfinansować.

 

Dobry moment na pożyczkę

Pożyczka gotówkowa PKO Banku Polskiego, czyli popularna Mini Ratka, to szybki i wygodny sposób na realizację dowolnych planów zarówno dla posiadających oszczędności, jak i potrzebujących dodatkowej gotówki. Nowa oferta z RRSO 5,11 proc. przy spłacie rozłożonej nawet na 12 rat skierowana jest do osób, które dotychczas nie miały pożyczki lub kredytu gotówkowego w PKO Banku Polskim.

Mini Ratka dostępna jest w kwocie od 1 tys. zł do 120 tys. zł, zarówno w placówkach Banku jak i online za pośrednictwem iPKO oraz do 50 tys. zł w mobilnej aplikacji IKO.

Otrzymanie pożyczki nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wymogami takimi jak posiadanie konta w PKO Banku Polskim, zapewnienie wpływów na konto czy zakup innych produktów Banku. Klienci mogą otrzymać pieniądze już w dniu podpisania umowy, a wnioskując przez aplikację IKO nawet w 30 sekund od zatwierdzenia umowy.

Specjalne warunki oferty dostępne od 1 kwietnia 2019 r.

  • 0 proc. prowizji za udzielenie pożyczki (RRSO 5,11 proc.)
  • Spłata nawet w 12 ratach
  • Umowa w kwocie do 120 tys. zł
  • Dostępna kompleksowo online w serwisie internetowym iPKO lub przez aplikację IKO, w oddziale i przez telefon
  • Brak wymogu posiadania konta w PKO Banku Polskim

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 5,11 proc., całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3245,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3333,89 zł, oprocentowanie zmienne 4,99%, całkowity koszt kredytu 88,89 zł (w tym prowizja 0,00 zł, odsetki 88,89 zł), 12 miesięcznych rat równych po 277,78 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. 

Iwona Radomska
ekspert w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

IKE to tylko kwestia czasu

Pomaganie przez zbliżanie! Podsumowanie akcji

Mamy świetne produkty dla firm

 

loaderek.gifoverlay.png