2018.12.18

E-sklep szyty na miarę

Kompleksowe rozwiązania to wygoda, której tak bardzo potrzebujemy w naszym biznesie. Zarządzanie firmą ma być przecież łatwe i szybkie. PKO Konto Firmowe daje zdecydowanie więcej – możliwość zaprojektowania oraz uruchomienia własnego sklepu internetowego, czyli przeniesienia swojej działalności do globalnej sieci. 

Pracownik doskonały

Dziś sukces w biznesie nieodłącznie wiąże się z nowymi technologiami, których zadaniem jest wspieranie nas w codziennym prowadzeniu firmy. Właśnie dlatego PKO Bank Polski dostosował Konto Firmowe, przeznaczone przede wszystkim dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, do nowych trendów. Wystarczy dostęp do internetu, żeby w pełni wykorzystać możliwości Asystenta firmowego.

To aplikacja połączona z kontem bankowym, która monitoruje wydatki oraz przypomina o  stałe płatności, m.in. takich jak ZUS. Jest wyposażona w kalendarz zintegrowany z płatnościami oraz automatycznie zapisuje kontakty naszych partnerów. To doskonały pracownik, który nie generuje kosztów.

Asystent finansowy jest narzędziem analitycznym, dzięki któremu nie umknie nam żadna operacja finansowa na koncie. Wszystko znajduje się w jednym miejscu mówi Mariola Barbarska, starszy doradca klienta w Oddziale 1 PKO Banku Polskiego w Ostródzie. Klient musi być świadomy co dzieje się w jego finansach, na bieżąco kontrolować wpływy i wydatki.

Sprzedawaj w sieci

Kolejną zaletą produktu jest możliwość założenia e-sklepu na platformie Shoplo wszystko z poziomu bankowości elektronicznej iPKO. Konto firmowe daje nieograniczone możliwości dla tych, którzy zamierzają rozpocząć internetowy handel lub nie są zadowoleni z dotychczasowych rozwiązań. Tu klienci mogą skorzystać z dowolnych szablonów lub stworzyć witrynę według własnego pomysłu. Wszystko jest możliwe.

E-sklep otrzyma bogate wsparcie: od płatności po dostawę, a także ekspertów, którzy na bieżąco będą dbali o jego bezpieczeństwo. Rozwiązanie można bezpłatnie przetestować przez pierwsze 15 dni użytkowania.

Zdecydowałem się na PKO Konto Firmowe ze względu na jego duże możliwości i wszechstronność. Dostałem w pakiecie wszystko czego potrzebowałem mówi Andrzej Ledworowski z Kalisza, który właśnie uruchomił swój pierwszy sklep. Zamiast uczyć się dodatkowych rzeczy, oddałem się w ręce fachowców, a oni przygotowali całość zgodnie z najwyższymi standardami.

PKO Konto Firmowe, które daje możliwość stworzenia e-sklepu, to zupełna nowość na rynku. Jesteśmy prekursorami tego rozwiązania, staramy się rozwijać zgodnie z nowymi technologiami. Współpraca z Shoplo, profesjonalistami w tej dziedzinie, nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej. Klient zostanie poprowadzony za rękę od samego początku do końca. Na pewno jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby założyć biznes, ale nie posiada fachowej wiedzy podkreśla Mariola Barbarska.

Korzyści za zero złotych

PKO Konto Firmowe jest bezpłatne dla rozpoczynających działalność gospodarczą oraz dla klientów aktywnie korzystających z rachunków. Nie płacimy za przelewy internetowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego, przelewy krajowe przez aplikację IKO, za dostęp do bankowości elektronicznej iPKO i aplikacji IKO, wydanie kart debetowych, wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego oraz wyciąg elektroniczny i za powiadomienia SMS przez 3 miesiące od momentu otwarcia rachunku.

Małe i średnie firmy oczekują od banków nie tylko odpowiednio dopasowanej oferty produktowej, ale również wsparcia w codziennym prowadzeniu biznesu. Dlatego cały 2018 rok stał pod znakiem prac nad nowymi rozwiązaniami dla przedsiębiorców. Wprowadziliśmy możliwość rejestracji firmy w CEIDG z poziomu serwisu transakcyjnego iPKO, udostępniliśmy asystenta firmowego i e-sklep oraz aktywnie uczestniczymy w Programie Polska Bezgotówkowa. Od grudnia można także założyć konto firmowe przez serwis iPKO całkowicie zdalnie, a już pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami Łukasz Czech, Departament Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego.

Piotr Dunaj

Czytaj także:

Rusza szał przedświątecznych zakupów – nie odsyłaj swoich klientów z kwitkiem!

Nowe możliwości Platformy Wsparcia Eksportu PKO Banku Polskiego

Karta kredytowa dla firm – twój partner w biznesie

  • Bankofirma

   02019.06.13

   Pensjonat i hotelik w mazurskim stylu. Goście przyjeżdżają nawet trzy razy w roku

   Goście z Europy Zachodniej zamiast dużych hoteli wolą mniejsze i kameralne obiekty, gdzie mają bezpośredni kontakt z właścicielami. Znajdują to u nas w Pensjonaciku Cyklada i Mazurskiej Chacie – przekonuje Jacek Jaworski, który wraz z żoną Izabelą prowadzi obiekty wypoczynkowe na uboczu Mikołajek w okolicach Jeziora Mikołajskiego. Małżeństwo przygotowuje właśnie Pawilon SPA z sauną i jacuzzi, bo ciągle chce rozwijać ofertę dla turystów.

   więcej
  • Bankofirma

   02019.06.11

   Let’s Fintech with PKO Bank Polski – rozumiemy potrzeby innowacyjnych firm

   PKO Bank Polski rozwija projekt Let’s Fintech, dzięki któremu współpracuje ze startupami i angażuje się w wyszukiwanie najbardziej perspektywicznych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku. O pracy zespołu, wdrożeniach i poszukiwaniu kolejnych projektów mówi Grzegorz Pawlicki, dyrektor Biura Innowacji w PKO Banku Polskim

   więcej
  • Bankofirma

   02019.06.07

   Grupa Magnum – hurtownia z materiałami do montażu stolarki dla Polski i Europy

   Przed laty Tadeusz Romański prowadził hurtownię kwiatów, na której stracił duże pieniądze. To był moment, w którym zmienił sposób myślenia. Przebranżowił się, odnalazł swoją pasję i otworzył w Tarnowie Grupę Magnum – hurtownię z materiałami do profesjonalnego montażu stolarki, a także zakład produkcyjny dodatków do okien – moskitier i rolet. Dzięki sprzedaży przez internet, obsługuje dziś firmy z całej Polski i Europy.

   więcej
  • Bankofirma

   02019.06.07

   Zakład Beaty Golińskiej. Dbają o zieleń we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku

   Zakład Usługowo-Handlowy Beata Golińska to firma z Korzeńska, która od 2010 r. zajmuje się zakładaniem i konserwacją zieleni miejskiej we Wrocławiu i regionie. Zatrudnieni w niej pilarze, kosiarze i ogrodnicy terenów zieleni nieprzerwanie realizują zadania wskazane przez Zarząd Zieleni Miejskiej i prywatnych zleceniodawców. Firma świetnie się rozwija, a jej właścicielce zależy, by wkrótce stała się znana w całej Polsce, a może i nawet w Europie.

   więcej
  • Bankofirma

   02019.06.04

   Firma Orbud. Warto postawić wszystko na jedną kartę

   Kiedy przedsiębiorstwo, w któryn pracujesz, zmierza upadkowi, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i założyć swoje. Z takiego założenia wyszedł Andrzej Orzeł, który w 2001 r. stworzył firmę budowlaną Orbud. Przedsiębiorstwo świetnie się rozwija, a dzięki własnemu parkowi maszynowemu jest w pełni elastyczne i gotowe do natychmiastowej realizacji zamówień klientów.

   więcej
  • Bankofirma

   02019.05.31

   Cukiernia Baccate w Gdańsku – ich produkty to prawdziwa uczta dla podniebienia

   Właściciel cukierni Baccate w Gdańsku Robert Antonowicz działa w branży od 25 lat. Dzięki swojej wiedzy, pasji i odwadze w podejmowaniu ryzyka, stworzył firmę, która dba o zaspokojenie smaków wielu mieszkańców Pomorza. Bywają weekendy, w których dostaje zamówienia na 20 tortów ślubnych. Niektóre z nich w ekspresowym tempie dostarcza nawet na dystansie 100 km. W rozmowie z Bankomanią zdradza, jaki jest jego przepis na sukces.

   więcej
  Pokaż więcej