2019.04.18

Koncert jazzowy na wystawie „Sztuka to wartość”

Od 18 kwietnia można pobierać bezpłatne wejściówki na koncert zespołu Jazzpospolita w Muzeum Narodowym. Koncert zaplanowano na 27 kwietnia i będzie to jedno z wielu wydarzeń towarzyszących wystawie „Sztuka to wartość. Z kolekcji PKO Banku Polskiego”.

Jazzpospolita zagra podczas wystawy Sztuka to wartość

Zespół Jazzpospolita wystąpi w Muzeum Narodowym w sobotę 27 kwietnia o godzinie 18.30. Grupa łączy kilka gatunków muzycznych m.in. nu-jazz, post-rock czy elektronikę. Wszystko to tworzy nowe, niepowtarzalne brzmienie. To zasługa czterech muzyków: Stefana Nowakowskiego grającego na gitarze basowej, Michała Załęskiego – na klawiszach, perkusisty Karola Domańskiego oraz gitarzysty – Łukasza Borowickiego. Zespół nagrał 6 płyt i zagrał ponad 300 koncertów, także na tak dużych imprezach jazzowych, jak London Jazz Festival, Copenhagen Jazz Festival czy rockowych, jak Open’er i Męskie Granie.

Teraz grupę będzie można usłyszeć w Muzeum Narodowym. Wstęp wolny. Wystarczy od 18 kwietnia pobrać wejściówkę w kasie Muzeum. Liczba miejsc jest ograniczona. Koncert odbywa się w holu głównym muzeum.

To jedno z wielu wydarzeń towarzyszących wystawie „Sztuka to wartość. Z kolekcji PKO Banku Polskiego”. Szczegółowy program

Ewa Maciejewska
specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

100 miliardów finansowania biznesu – PKO Bank Polski największym bankiem korporacyjnym w kraju

Mamy chęć i siłę pomagania!

Kalendarz 100 lat śmiałych decyzji PKO Banku Polskiego potrójnie nagrodzony