2018.07.16

Nowości w iPKO

Serwis PKO Banku Polskiego rozwija się i wprowadza nowe udogodnienia dla klientów. W iPKO klienci mogą korzystać już z nowego wyglądu formatek najpopularniejszych funkcji serwisu związanych z wykonywaniem płatności. Teraz formularze są bardziej przyjazne i intuicyjne dla klientów.

Nowy wygląd w serwisie internetowym mają formatki przelewu krajowego, podatkowego, zagranicznego, własnego i z karty oraz spłata karty. Nową odsłonę ma też funkcja zleceń stałych i dodawania odbiorców.

Co się zmieniło?

Formularze przelewów są krótsze i bardziej przejrzyste: wszystkie potrzebne informacje są widoczne w 1, a nie w 2 kolumnach.

Nowa prezentacja graficzna: większe czcionki i przyciski, które ułatwiają szybkie wykonanie przelewu, ekrany przeglądania list odbiorców i zleceń stałych są bardziej czytelne

Widok odbiorców w nowoczesnej formie: łatwiejsze dodawanie i kadrowanie zdjęcie odbiorcy oraz dodatkowych personalizacji.

Przejrzysta prezentacja informacji, które pojawiają się podczas zlecania przelewu podatkowego i zagranicznego.

W Odbiorcach zdefiniowanych i płatnościach jest nowy format opcji „Więcej” prezentowany po prawej stronie każdego odbiorcy jako „Trzy kropki”. Aby zrobić przelew:

- wystarczy „kliknąć” w wybranego odbiorcę

- rozwinąć listę, klikając w „trzy kropki” po prawej stronie danego odbiorcy i wybrać w niej opcję „Przelew”

Joanna Fatek
starszy specjalista w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

Kantor wymiany walut w PKO Banku Polskim dostępny 24/7 w iPKO i IKO

Bankuj bezpiecznie przez telefon! Jak korzystać z płatności zbliżeniowych i BLIKA?

Każdy dzień, miesiąc, rok z aplikacją IKO

  • Bankofinanse

   02019.04.24

   Zakupy 7/24, czyli niedziela handlowa przez cały rok

   Zakaz handlu w niedzielę w sklepach stacjonarnych to duża szansa dla branży e-commerce. Zakupy przez internet oszczędzają czas i są wygodne. Pozwalają spokojnie poszukać tego, co nas interesuje, porównać ceny i przeczytać opinie. A potem zapłacić online. Co istotne, sklepy internetowe działają także w niedzielę.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Cenna przesyłka, czyli bankomat w roli wpłatomatu

   Mamy gotówkę i chcemy zasilić nią konto? Nie trzeba w tym celu odwiedzać oddziału – wystarczy skorzystać z wpłatomatu lub bankomatu z funkcją wpłacania pieniędzy. Obecnie PKO Bank Polski posiada 1000 urządzeń zdolnych do realizowania takich zadać, a liczba ta wciąż rośnie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   PKO Leasing ogłosił kolejne wezwanie na akcje PCM

   PKO Leasing, lider rynku leasingu w Polsce, ogłosił kolejne wezwanie na 100 proc. akcji Prime Car Management. Cena jaką oferuje PKO Leasing za każdą akcję PCM wynosi 23,75 zł. To o 0,5 zł więcej niż cena oferowana w konkurencyjnym wezwaniu, która została oceniona przez zarząd Prime Car Management jako odzwierciedlająca wartość godziwą spółki. Zapisy na akcje PCM będą odbywały się w dwóch etapach. Pierwszy potrwa od 13 maja do 22 maja 2019 r., a drugi od 23 maja do 11 czerwca 2019 r. Jedynym warunkiem wezwania jest objęcie zapisami co najmniej 66 proc. ogólnej liczby akcji.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego Wizjonerem Finansów

   Podczas Wielkiej Gali „Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń” Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, otrzymał nagrodę w kategorii Wizjoner Finansów. Kapituła przyznała ją za realizację ambitnej idei przemiany branży bankowej i kreowanie innowacji, które służą sektorowi, krajowej gospodarce, przedsiębiorczości oraz społeczeństwu.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   100-lecie Banku. Nasze placówki – Oddział 1 w Głownie

   Początki Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Głownie nie były typowe – pracownice pozyskiwały klientów odwiedzając ich w domach i rozmawiając z nimi na ulicy. O pracy w oddziale opowiada jego dyrektor – Ewa Rygiel.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.17

   Sztuka świętowania, czyli jak zorganizować Wielkanoc

   Przygotowania do Wielkanocy bywają nerwowe. Ale tylko wtedy, gdy nie zaplanujemy ich wcześniej. Ponieważ w roku 2019 Święta Wielkanocne wypadają 21 kwietnia, połączymy je zapewne z wiosennymi porządkami i pracami w ogrodzie. Wszystko w jednym czasie. Musimy sobie postawić priorytety i pomyśleć jak sobie poradzić z wydatkami.

   więcej
  Pokaż więcej