2018.07.10

Bankomaty mobilne - gotówka na urlopie zawsze pod ręką

Zastanawiasz się, ile pieniędzy zabrać na urlop w górach, nad jeziorem lub morzem? Z kartą płatniczą PKO Banku Polskiego nie musisz szczegółowo planować wakacyjnego budżetu. Dostęp do jednej z największych sieci bankomatów w Polsce pozwoli ci podczas urlopu pobrać gotówkę w dowolnym miejscu i czasie. Do dyspozycji masz prawie 3,2 tys. bankomatów PKO BP na terenie całego kraju. W sezonie letnim, w miejscowościach cieszących się największą popularnością wśród urlopowiczów, Bank dodatkowo uruchamia bankomaty mobilne zlokalizowane w pobliżu plaży i innych atrakcji turystycznych.

Większość bankomatów dostępna jest dla klientów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Urządzenia, poza wypłatami gotówki, mają szereg innych funkcji, przydatnych na co dzień. Korzystając z bankomatu PKO BP możesz doładować telefon, sprawdzić saldo rachunku, zmienić PIN lub pobrać pieniądze przesłane przelewem Western Union. Wypłata gotówki w bankomacie, dzięki aplikacji mobilnej IKO, możliwa jest również za pomocą telefonu komórkowego.

Coraz więcej bankomatów dostosowanych jest do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących. Posiadają opisy w alfabecie Braille’a oraz gniazdo słuchawkowe z regulacją głośności. Oprogramowanie maszyn zostało zaprojektowane również z myślą o najmłodszych klientach PKO Banku Polskiego. Dzieci korzystające z kart przedpłaconych PKO Junior widzą na ekranie komunikaty, które dzięki atrakcyjnej szacie graficznej przyciągają uwagę i pomagają maluchom przejść przez procedurę towarzyszącą wypłacie kieszonkowego.

Ponad tysiąc bankomatów PKO Banku Polskiego posiada też funkcję wpłatomatu. Możesz w nich szybko i bezpiecznie ulokować nadmiar gotówki na własnym rachunku bankowym. Wpłatomaty są przydatnym rozwiązaniem szczególnie w czasie wakacyjnej beztroski. Jak wiadomo, zrelaksowani turyści zbyt często padają ofiarą grasujących w kurortach kieszonkowców. Dlatego zaleca się, by podczas urlopu mieć przy sobie tylko tyle gotówki, ile w danym momencie nam potrzeba. Pieniądze na koncie są bezpieczniejsze, a dzięki rozbudowanej sieci bankomatów pobranie dodatkowych środków jest niemal tak proste jak sięgnięcie do portfela.

Mobilne bankomaty PKO Banku Polskiego znajdziesz w Juracie, Jastrzębiej Górze, Władysławowie, Łebie, Krynicy Morskiej, Helu, Jastarni, Karwii, Włodawie, Pobierowie, Dziwnowie, Rewalu, Międzyzdrojach, Mielnie, Świnoujściu oraz Ustroniu Morskim. Pełna lista placówek i bankomatów PKO Banku Polskiego dostępna jest na stronie internetowej Banku.

Tomasz Sobkowicz

 

Czytaj także:

Bankuj bezpiecznie przez telefon! Jak korzystać z płatności zbliżeniowych i BLIKA?

Banko(mato)mania

Nowoczesny konsumencie uważaj, co aplikujesz!

  • Bankofinanse

   02019.03.20

   PKO Bank Polski na targach pracy w Polsce

   Targi pracy to idealne miejsce, gdzie studenci i absolwenci mogą porozmawiać z pracodawcą twarzą w twarz. Podczas tegorocznych edycji największych wydarzeń rekrutacyjnych nie zabraknie PKO Banku Polskiego.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.19

   IKO to najlepszy mobilny bank

   Od 2013 r. aplikacja IKO pozwala zarządzać kontem z telefonu. Można m.in. wykonywać przelewy, wypłacać gotówkę z bankomatów, skanować i opłacać faktury, złożyć wniosek o otwarcie konta czy płacić zbliżeniowo.

   więcej
  • Z Banku

   02019.03.18

   Sto lat śmiałych decyzji

   Jesteśmy już liderem bankowej ekstraklasy, ale cały czas szlifujemy formę przed kolejnymi rozgrywkami, ćwiczymy nowe zagrania. Bo jest jeszcze wiele pucharów do zdobycia w kraju i… za granicą. Wierzę, że w kolejnych dekadach wygramy niejedne mistrzostwa – mówi Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.18

   #zajmijstanowisko, czyli PKO Bank Polski na targach pracy

   Wiosenne targi pracy, które odbywają się w całej Polsce, to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z rekruterami oraz pracownikami firm. Skorzystały z niej setki osób, które odwiedziły warszawską edycję Absolvent Talent Days na PGE Narodowym.

   więcej
  • Z Banku

   02019.03.18

   Siódma edycja konferencji CEE Capital Markets

   W Londynie rozpoczyna się siódma edycja konferencji CEE Capital Markets. 18 i 19 marca czterdzieści spółek z Polski i innych krajów z regionu EŚW spotka się z ponad czterdziestoma zagranicznymi inwestorami instytucjonalnymi. Organizatorem konferencji jest PKO Bank Polski. Jest to największe tego typu wydarzenie organizowane poza Polską.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.03.15

   Dzień dobry w pracy! Wiosenne spotkania z kandydatami na imprezach targowych

   Za nami pierwsze spotkania wiosennej rundy targów pracy. PKO Bank Polski wziął udział m.in. w imprezie na Wojskowej Akademii Technicznej, skierowanej do studentów i absolwentów informatyki oraz cyberbezpieczeństwa. To specjalności w coraz większym stopniu poszukiwane przez Bank.

   więcej
  Pokaż więcej