2018.03.01

PKO Bank Polski Instytucją Roku 2017

W III edycji rankingu Instytucja Roku prowadzonego przez portal Mojebankowanie.pl, PKO Bank Polski został uhonorowany statuetkami w dwóch kategoriach: „Przyjazne otwarcie konta firmowego” i „Przyjazne otwarcie konta przez internet” – dla klientów indywidualnych. Nagrodę specjalną otrzymało także Biuro Prasowe PKO Banku Polskiego.

PKO Bank Polski od lat wdraża nowe technologie pomagające przedsiębiorcom rozwijać swój biznes. Nagroda w kategorii „Przyjazne otwarcie konta firmowego” to dowód, że jesteśmy partnerem dla firm, cechuje nas kompleksowa oferta, wysoka jakość obsługi oraz przyjazna i nowoczesna bankowość elektroniczna, za co ceni nas już ponad 438 tys. polskich przedsiębiorstw. Swoim klientom oferujemy nie tylko kompleksowe usługi finansowe, ale także profesjonalne doradztwo i szereg usług dodatkowych, ułatwiających codzienną pracę w firmie – mówi Anna Podgórska, dyrektor Departament Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw w PKO Banku Polskim.

PKO Bank Polski skutecznie wspiera polską przedsiębiorczość i umacnia pozycję czołowego partnera dla mikro, małych i średnich firm. Już co piąta firma zmieniająca bank, decyduje się na PKO Bank Polski, gdzie może liczyć, m.in. na korzystne warunki pożyczek oraz kredytów obrotowych i inwestycyjnych. Analizując potrzeby rynkowe w ostatnim czasie, Bank włączył do oferty nowe produkty – Leasing na Start oraz Pożyczkę na Start.

PKO Bank Polski prowadzi obecnie ponad 7 mln rachunków dla klientów indywidualnych. To efekt zróżnicowanej oferty dostosowanej do preferencji klientów oraz ułatwień w ich zakładaniu – zarówno w oddziale, jak i przez internet.

W PKO Banku Polskim szybko reagujemy na trendy. Naszym celem jest systematyczne zwiększanie komfortu korzystania z usług i produktów oraz stałe podnoszenie poziomu obsługi. Jednym z tego przejawów jest oferowanie możliwości zakładania konta przez internet. Przyznanie nam nagrody za tę funkcjonalność, potwierdza fakt, że nasze rozwiązania doceniają zarówno klienci, jak i eksperci z branży – mówi Paweł Placzke, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego w PKO Banku Polskim.

W rankingu Instytucja Roku 2017, portal mojebankowanie.pl wyróżnił nagrodą specjalną także Biuro Prasowe PKO Banku Polskiego. Doceniono je za  jakość i atrakcyjność informacji prasowych, tempo reakcji na potrzeby mediów – tradycyjnych i społecznościowych oraz kulturę kontaktów z dziennikarzami.

Ranking Instytucja Roku to badanie przedsiębiorstw z branż bankowej, ubezpieczeniowej i telefonii. Niezależni eksperci dokonują oceny i nagradzają firmy za rozwiązania przyjazne klientom. W ubiegłym roku, PKO Bank Polski otrzymał tytuł Instytucja Roku 2016 w kategorii specjalnej za najlepszą jakość obsługi na infolinii. 

Edyta Skorupska
ekspert w PKO Banku Polskim

Czytaj także:

PKO Bank Polski z najlepszym Biurem Prasowym Roku 2017

Podsumowanie Roku Giełdowego 2017 - nagrody dla PKO Banku Polskiego

PKO Bank Polski Pracodawcą Godnym Zaufania

  • Bankofinanse

   02019.02.21

   Zacznij odkładać już dziś na przyszłoroczne ferie

   Powrót po feriach do pracy jest trudny, ale jeszcze trudniej jest wrócić do finansowej równowagi po wyjeździe, który nadszarpnął domowy budżet. Jak nie wpaść w tarapaty przez kilkudniowy wypad w góry? Pomyśl o tym już dziś i zacznij odkładać na przyszłoroczne ferie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.02.19

   PKO Bank Polski i Politechnika Warszawska wspólnie kształcą ekspertów cyberbezpieczeństwa

   Na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej wystartował przedmiot „Praktyczne aspekty cyberbezpieczeństwa”. Podczas wykładów i warsztatów eksperci PKO Banku Polskiego, którzy na co dzień zajmują się cyberbezpieczeństwem i walczą z zagrożeniami w sieci, będą dzielić się swoją praktyczną wiedzą ze studentami. Nowy przedmiot to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.02.19

   Musisz dopłacić do podatku? Zrób przelew podatkowy w serwisie „Twój e-PIT”

   Na portalu podatkowym Ministerstwa Finansów „Twój e-PIT” (podatki.gov.pl) podatnicy mogą zobaczyć już swoje roczne zeznania podatkowe PIT-37 i PIT-38 za 2018 r. Do ich decyzji pozostaje, czy chcą skorzystać z rozliczenia przygotowanego przez administrację skarbową, czy też rozliczyć się samodzielnie. W przypadku wybrania pierwszej opcji i sytuacji gdy jest potrzeba dopłaty podatku, klienci PKO Banku Polskiego oraz Inteligo mogą zlecić przelew podatkowy Paybynet bezpośrednio z serwisu „Twój ePIT”.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.02.19

   Uwaga na oszustów – szkolenia „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów”

   Grupą najbardziej narażoną na próby wyłudzenia pieniędzy z rachunków bankowych są osoby starsze. W wielu miastach pracownicy naszych oddziałów, we współpracy z Departamentem Bezpieczeństwa, uczestniczą w szkoleniach, które mają uczulić seniorów na tego typu zagrożenia. W ostatnim czasie takie seminaria,, odbyły się w Zwoleniu i Lipsku. Kolejne, już niebawem, w Kozienicach.

   więcej
  • Z Banku

   02019.02.15

   40. rocznica wybuchu w Rotundzie. Pamiętamy!

   W 1979 r. w warszawskiej Rotundzie doszło do tragicznego wypadku. Wybuchł gaz, w wyniku czego zginęło 49 osób. Co roku Bank upamiętnia ofiary eksplozji składając kwiaty pod tablicą pamiątkową.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.02.13

   Henryk Gruber – wizjoner swoich czasów

   W latach trzydziestych XX w. Prezes Henryk Gruber tchnął nowoczesność w PKO. Budował jej markę, zaufanie społeczne, potęgę finansową banku i wolnej Polski. Ten kapitał procentował w późniejszych latach.

   więcej
  Pokaż więcej