2018.03.28

Twórz najlepsze na świecie aplikacje bankowe. Dołącz do zespołu programistów PKO Banku Polskiego

Jak wygląda praca w największym Banku w Polsce? O tym opowiadali kandydatom eksperci PKO Banku Polskiego podczas Warszawskich Dni Informatyki i Giełdy Pracy IT. Odkryli także tajniki powstawania i funkcjonowania systemu bankowości elektronicznej iPKO.

Warszawskie Dni Informatyki na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży IT. 27 i 28 marca Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odwiedziły tysiące osób poszukujących pracy w sektorze. 

Giełda Pracy IT jest wydarzeniem towarzyszącym Warszawskim Dniom Informatyki. To największe targi pracy IT w kraju. Gromadzą rokrocznie blisko 50 pracodawców z Polski i zagranicy – mówi Michał Bijata z Warszawskich Dni Informatyki. 

PKO Bank Polski poszukuje do swojego zespołu specjalistów IT, którzy pracują z pasją, nie boją się wyzwań, umieją funkcjonować w zespole i myśleć wielotorowo. Osoby, które wybiorą karierę w Banku, będą miały okazję pracować m.in. przy rozwoju IKO - najlepszej aplikacji mobilnej na świecie, systemach bankowości elektronicznej iPKO i wielu innowacyjnych rozwiązaniach, które wdrażane są w sektorze finansów. 

Giełda Pracy IT wyróżnia się spośród pozostałych targów pracy. Skupia osoby o konkretnym profilu, zainteresowaniach i umiejętnościach. Możemy zaproponować im wyjątkowe oferty pracy – mówi Paulina Otachel, Partner biznesowy ds. personalnych w PKO Banku Polskim.

Tego, jak wygląda praca programisty w PKO Banku Polskim, uczestnicy WDI mogli dowiedzieć się podczas wykładu Jak zbudowałem serwis bankowości elektronicznej?. Wygłosili go podczas wydarzenia eksperci Banku: Bartłomiej Kaźmierczak, Dawid Grzegorczyk i Arkadiusz Trojanowski.

Warto spotkać się z ekspertami PKO Banku Polskiego na kolejnych tragach pracy w Polsce:

  • 10 kwietnia: Gdańsk (Absolvent Talent Days)
  • 17 kwietnia: Kraków (Targi 4 sfery kariery)
  • 26 kwietnia: Szczecin (Targi Pracy Szczecin)

Osoby, które nie zdążyły porozmawiać z ekspertami PKO Banku Polskiego na targach, mogą znaleźć więcej informacji o pracy w PKO Banku Polskim na stronie internetowej w zakładce kariera

Jarosław Melon 

Czytaj także: 

Kredyt na klik – Big Data w scoringu kredytowym 

Data Science Program – inwestycja w rozwój zawodowy pracowników 

Sztuczna inteligencja w bankowości za chwilę? Nie, teraz!

Pliki do pobrania