2018.03.28

Twórz najlepsze na świecie aplikacje bankowe. Dołącz do zespołu programistów PKO Banku Polskiego

Jak wygląda praca w największym Banku w Polsce? O tym opowiadali kandydatom eksperci PKO Banku Polskiego podczas Warszawskich Dni Informatyki i Giełdy Pracy IT. Odkryli także tajniki powstawania i funkcjonowania systemu bankowości elektronicznej iPKO.

Warszawskie Dni Informatyki na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży IT. 27 i 28 marca Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odwiedziły tysiące osób poszukujących pracy w sektorze. 

Giełda Pracy IT jest wydarzeniem towarzyszącym Warszawskim Dniom Informatyki. To największe targi pracy IT w kraju. Gromadzą rokrocznie blisko 50 pracodawców z Polski i zagranicy – mówi Michał Bijata z Warszawskich Dni Informatyki. 

PKO Bank Polski poszukuje do swojego zespołu specjalistów IT, którzy pracują z pasją, nie boją się wyzwań, umieją funkcjonować w zespole i myśleć wielotorowo. Osoby, które wybiorą karierę w Banku, będą miały okazję pracować m.in. przy rozwoju IKO - najlepszej aplikacji mobilnej na świecie, systemach bankowości elektronicznej iPKO i wielu innowacyjnych rozwiązaniach, które wdrażane są w sektorze finansów. 

Giełda Pracy IT wyróżnia się spośród pozostałych targów pracy. Skupia osoby o konkretnym profilu, zainteresowaniach i umiejętnościach. Możemy zaproponować im wyjątkowe oferty pracy – mówi Paulina Otachel, Partner biznesowy ds. personalnych w PKO Banku Polskim.

Tego, jak wygląda praca programisty w PKO Banku Polskim, uczestnicy WDI mogli dowiedzieć się podczas wykładu Jak zbudowałem serwis bankowości elektronicznej?. Wygłosili go podczas wydarzenia eksperci Banku: Bartłomiej Kaźmierczak, Dawid Grzegorczyk i Arkadiusz Trojanowski.

Warto spotkać się z ekspertami PKO Banku Polskiego na kolejnych tragach pracy w Polsce:

 • 10 kwietnia: Gdańsk (Absolvent Talent Days)
 • 17 kwietnia: Kraków (Targi 4 sfery kariery)
 • 26 kwietnia: Szczecin (Targi Pracy Szczecin)

Osoby, które nie zdążyły porozmawiać z ekspertami PKO Banku Polskiego na targach, mogą znaleźć więcej informacji o pracy w PKO Banku Polskim na stronie internetowej w zakładce kariera

Jarosław Melon 

Czytaj także: 

Kredyt na klik – Big Data w scoringu kredytowym 

Data Science Program – inwestycja w rozwój zawodowy pracowników 

Sztuczna inteligencja w bankowości za chwilę? Nie, teraz!

Pliki do pobrania

  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Zakupy 7/24, czyli niedziela handlowa przez cały rok

   Zakaz handlu w niedzielę w sklepach stacjonarnych to duża szansa dla branży e-commerce. Zakupy przez internet oszczędzają czas i są wygodne. Pozwalają spokojnie poszukać tego, co nas interesuje, porównać ceny i przeczytać opinie. A potem zapłacić online. Co istotne, sklepy internetowe działają także w niedzielę.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.19

   Cenna przesyłka, czyli bankomat w roli wpłatomatu

   Mamy gotówkę i chcemy zasilić nią konto? Nie trzeba w tym celu odwiedzać oddziału – wystarczy skorzystać z wpłatomatu lub bankomatu z funkcją wpłacania pieniędzy. Obecnie PKO Bank Polski posiada 1000 urządzeń zdolnych do realizowania takich zadać, a liczba ta wciąż rośnie.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   PKO Leasing ogłosił kolejne wezwanie na akcje PCM

   PKO Leasing, lider rynku leasingu w Polsce, ogłosił kolejne wezwanie na 100 proc. akcji Prime Car Management. Cena jaką oferuje PKO Leasing za każdą akcję PCM wynosi 23,75 zł. To o 0,5 zł więcej niż cena oferowana w konkurencyjnym wezwaniu, która została oceniona przez zarząd Prime Car Management jako odzwierciedlająca wartość godziwą spółki. Zapisy na akcje PCM będą odbywały się w dwóch etapach. Pierwszy potrwa od 13 maja do 22 maja 2019 r., a drugi od 23 maja do 11 czerwca 2019 r. Jedynym warunkiem wezwania jest objęcie zapisami co najmniej 66 proc. ogólnej liczby akcji.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego Wizjonerem Finansów

   Podczas Wielkiej Gali „Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń” Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, otrzymał nagrodę w kategorii Wizjoner Finansów. Kapituła przyznała ją za realizację ambitnej idei przemiany branży bankowej i kreowanie innowacji, które służą sektorowi, krajowej gospodarce, przedsiębiorczości oraz społeczeństwu.

   więcej
  • Z Banku

   02019.04.18

   100-lecie Banku. Nasze placówki – Oddział 1 w Głownie

   Początki Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Głownie nie były typowe – pracownice pozyskiwały klientów odwiedzając ich w domach i rozmawiając z nimi na ulicy. O pracy w oddziale opowiada jego dyrektor – Ewa Rygiel.

   więcej
  • Bankofinanse

   02019.04.17

   Sztuka świętowania, czyli jak zorganizować Wielkanoc

   Przygotowania do Wielkanocy bywają nerwowe. Ale tylko wtedy, gdy nie zaplanujemy ich wcześniej. Ponieważ w roku 2019 Święta Wielkanocne wypadają 21 kwietnia, połączymy je zapewne z wiosennymi porządkami i pracami w ogrodzie. Wszystko w jednym czasie. Musimy sobie postawić priorytety i pomyśleć jak sobie poradzić z wydatkami.

   więcej
  Pokaż więcej