Jest i ona!

Po wielu tygodniach pracy nad projektem, z dumą ogłaszamy, że oficjalna koszulka 7. PKO Biegu Charytatywnego jest już gotowa!
około min czytania

Motywem koszulki jest wspaniała, rodzinna atmosfera towarzysząca wszystkim PKO Biegom Charytatywnym. Jednocześnie przedstawia zdrową, sportową rywalizację i radość płynącą z aktywności fizycznej. Grafika umieszczona na koszulce odzwierciedla sztafetowy charakter biegu, odbywającego się na dwunastu stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce. Ta wyjątkowa koszulka trafi do wyjątkowych biegaczy, czyli wszystkich uczestników 7. PKO Biegu Charytatywnego.

Partnerem technicznym 7. PKO Biegu Charytatywnego jest polska firma Rough Radical. Marka podkreśla, że sport to nie tylko rywalizacja czy trening. To sposób na życie, który kształtuje charakter i uczy pokonywania własnych słabości. Odzież sportowa Rough Radical jest dopasowana do uprawiania wielu dyscyplin: od biegania i kolarstwa po trening siłowy czy wyprawy górskie. Marka na co dzień wykorzystuje innowacyjne technologie – w tym technologie Ultra dry, które poprawiają komfort i wydajność podczas aktywności fizycznej. W kolekcjach Rough Radical każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno klasyczne, minimalistyczne wzory, jak i odważne, z charakterystycznymi detalami, które dodają energii i pewności siebie podczas każdego treningu.

7 PKO Bieg Charytatywny odbędzie się 23 września o godzinie 10:00 w dwunastu miastach Polski. Zapisy na wydarzenie rozpoczną się 23 sierpnia. Bieg ma charakter sztafetowy i uczestniczą w nim 5-osobowe drużyny. Każdy z jej członków musi pokonać co najmniej jedno okrążenie. Limit przypadający na jedno miasto to sto drużyn.

Biegacze, do zobaczenia na starcie. Pomagamy z każdym krokiem!