O nas

Bankomania.pkobp.pl to ogólnopolski portal informacyjno-edukacyjny dedykowany wszystkim chcącym poznać bliżej świat finansów. Jego celem jest zwiększenie dostępności do informacji z zakresu finansów osobistych i firmowych, edukacja ekonomiczna, przeciwdziałanie wykluczeniu finansowemu czy dbanie o bezpieczeństwo klientów.

Publikowane materiały pisane są prostym, przystępnym językiem, a uzupełniają je grafiki, zdjęcia czy filmy. Artykuły przygotowywane przez profesjonalnych dziennikarzy oraz ekspertów bankowych poruszają bieżące tematy, omawiają aktualne zjawiska i informują o nowych trendach w kraju i zagranicą.

Newsowe, poradnikowe i edukacyjne treści na portalu są pogrupowane w zakładkach tematycznych: Finanse, Firma, Kultura i nauka, Sport, Wydarzenia oraz Rotunda Spotkań. W każdym z obszarów portal angażuje czytelników proponując quizy, konkursy czy sondy.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom user experience, serwis odpowiada na potrzeby bardzo szybko ewoluującego użytkownika internetu. Portal cieszy się zainteresowaniem internautów oraz uznaniem branży o czym świadczą przyznawane portalowi nagrody, m.in. Power of Content Marketing Awards Szpalty Roku. W konkursie agencji Agape Bankomania.pkobp.pl została uznana za najlepszy zewnętrzny portal firmowy 2019 roku.

Materiały zamieszczone na portalu nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje o produktach oraz Taryfa prowizji i opłat bankowych są dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego i na stronie internetowej www.pkobp.pl

ORGANIZACJA PROJEKTU

Magda-onas (1).jpg

Magdalena Kopcińska
Kierownik w Departamencie Komunikacji Korporacyjnej
magdalena.kopcinska@pkobp.pl

Edyta-nas-1 (1).jpg

Edyta Skorupska
Ekspert w Departamencie Komunikacji Korporacyjnej
edyta.skorupska@pkobp.pl