Mistrzynie olimpijskie pobiegną z nami

Od środy 23 sierpnia trwają zapisy do 7. PKO Biegu Charytatywnego. Mistrzynie olimpijskie w sztafecie mieszanej 4x400 metrów dołączyły do grona ambasadorów tego wydarzenia. Justyna święty-Ersetic spotka się z biegaczami w Rudzie śląskiej, a Iga Baumgart-Witam w Opolu.
około min czytania

Obie panie to bardzo doświadczone i utytułowane lekkoatletki. Justyna Święty-Ersetic to multimedalistka olimpijska, mistrzyni olimpijska w sztafecie mieszanej 4 × 400 metrów, wicemistrzyni olimpijska w sztafecie 4 × 400 metrów. Srebrna i brązowa medalistka mistrzostw świata w sztafecie 4 × 400 metrów. To przede wszystkim mistrzyni Europy w biegu na 400 metrów i w sztafecie 4 × 400 metrów. Wszyscy uczestnicy 7. PKO Biegu Charytatywnego w Rudzie Śląskiej będą mogli spotkać się z biegaczką, zrobić pamiątkowe zdjęcie czy chwilę porozmawiać.

Z kolei sztafety biorące udział w wydarzeniu w Opolu, będą mogli liczyć na wsparcie Igi Baumgart-Witan. To również mistrzyni olimpijska w sztafecie mieszanej 4 × 400 metrów, wicemistrzyni olimpijska w sztafecie 4 × 400 metrów. To także srebrna i brązowa medalistka mistrzostw świata oraz mistrzyni Europy w sztafecie 4 × 400 metrów. 

Wierzymy, że w takim towarzystwie będzie biegało się jeszcze przyjemniej. Przypominamy, że 23 sierpnia ruszyły zapisy na 7. PKO Bieg Charytatywny we wszystkich dwunastu lokalizacjach. W danym mieście może wystartować tylko 100 drużyn, także kto pierwszy, ten lepszy. Szykujcie formę, sztafetę i do zobaczenia 23 września w całej Polsce!

Pomagamy z każdym krokiem!