Sofia Ennaoui i Joanna Jóźwik niezmiennie razem z nami

Bez tych dwóch utytułowanych lekkoatletek, 7. PKO Bieg Charytatywny nie mógłby się odbyć. Ambasadorki programu PKO Biegajmy Razem – Sofia Ennaoui oraz Joanna Jóźwik i w tym roku będą wspierać biegaczy z całej Polski. Biegaczki pojawią się w Białymstoku i w Zielonej Górze.
około min czytania

W województwie lubuskim towarzyszyć biegaczom będzie dwukrotna medalistka mistrzostw Europy na dystansie 1500 metrów – Sofia Ennaoui. W stolicy Podlasia – Białymstoku, motywować do startu wszystkie sztafety będzie Joanna Jóźwik – brązowa medalistka mistrzostw Europy na dystansie 800 metrów. Nasze ambasadorki doskonale znają smak wszystkich wydarzeń biegowych wspieranych przez PKO Bank Polski. Wspólnie towarzyszą biegaczom przez cały sezon, podczas sportowych wyzwań na mapie całej Polski. Dzielnie wcielają się w role prowadzących rozgrzewki, dają znak do startu biegu, chętnie pozują do wspólnych zdjęć i dumnie wręczają medale wszystkim tym, którzy przekraczają linię mety.

Nie inaczej będzie podczas 7. PKO Biegu Charytatywnego już 23 września. To ostatnia szansa, aby spotkać się z naszymi ambasadorkami oraz zgłosić do rywalizacji swoją 5-osobową drużynę. Zapisy trwają do 21 września, do godziny 10:00.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Link do zapisów.