Wielkie serca kibiców!

6. PKO Bieg Charytatywny za nami. Tysiące osób pobiegło w dwunastu miastach Polski, by aktywnie spędzić czas i pomagać najbardziej potrzebującym. Pokonane okrążenia zostały przeliczone na złotówki i dzięki temu Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na rzecz psychiatrii i psychologii dziecięcej.
około min czytania

Jednym z miast debiutujących w roli gospodarza było Zakopane. Obok biegaczy rywalizujących na stadionie COS-u, w świetną zabawę i pomoc charytatywną zaangażowali się także kibice. W konkursie „Kibicuj i zdobądź 10 tysięcy złotych”, najliczniejszą, najgłośniejszą i najbarwniejszą grupą została drużyna pracowników Oddziału 1 w Nowym Targu.

6. PKO Bieg Charytatywny był dla pracowników naszego oddziału sposobem na spędzenie aktywnie czasu wraz ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Przygotowania barwnej Strefy Kibica, trening oraz start w biegu bardzo nas zintegrowały. Oczywiście głównym celem było wsparcie psychiatrii i psychologii dziecięcej,  jednak możliwość wygrania 10 tysięcy złotych przez kibiców i dzięki temu wsparcia wskazanej przez nas placówki, dodatkowo nas zmotywowała – podsumował Daniel Sewielski – dyrektor oddziału 1. w Nowym Targu.

Nagroda za najlepszy doping podczas biegu, czyli 10 tysięcy złotych, drużyna „Pięknych i Bestii” przeznaczyła na pomoc wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1. w Nowym Targu.

Od wielu lat zarówno pracownicy naszego jak i zaprzyjaźnionych oddziałów w regionie, bardzo aktywnie wspierają ten ośrodek. Regularnie uczestniczą w zbiórkach na prezenty okolicznościowe lub bieżące potrzeby wychowanków. Chciałbym przy tej okazji wszystkim za to serdecznie podziękować. - podsumował Daniel Sewielski.

Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie we wspólną pomoc.

Natalia Bąk
ekspert w PKO Banku Polskim