Cykliczne doładowanie telefonu na kartę – tyle nas łączy

Rozmowy, SMS-y, kontakt z przyjaciółmi na Facebooku lub konto na Instagramie to normalna sprawa. Telefon komórkowy jest narzędziem, bez którego żaden młody człowiek nie może się obejść. Dlatego, jeśli jest na kartę, musimy zadbać o jego systematyczne doładowanie. To sprawa kluczowa!
około min czytania

W ciągłym kontakcie

– Kiedyś musiałem pamiętać o doładowaniu telefonu na kartę. Wciąż monitorować stan konta i martwić się, jeśli wyładował się, gdy późno wracałem z koncertu lub byłem z przyjaciółmi poza miastem – mówi Szymon Gawerk z Białegostoku. – W takich sytuacjach muszę mieć kontakt z domem.

Teraz to nie problem. W iPKO możemy w bardzo prosty sposób ustanowić systematyczne doładowanie telefonu – szybko, pewnie i bezpiecznie. Usługa jest dostępna dla telefonów w sieci: Orange, NJU MOBILE, T-Mobile, heyah, Play, Simplus, MixPlus, 36i6, Plush, Sami Swoi oraz Virgin Mobile. To wygoda, o którą warto zadbać. Tym bardziej, że da się to zrobić w kilku krokach.

Zawsze na czas

Najpierw wskazujemy datę rozpoczęcia i zakończenia doładowania cyklicznego. Oczywiście data pierwszego nie może być wcześniejsza niż data utworzenie cyklicznych doładowań. To właściwie wszystko, co powinniśmy wiedzieć. Co do zakończenia usługi – nie ma żadnych ograniczeń. O tym decydujemy sami albo wybieramy ją po prostu bezterminowo. Podobnie jest z częstotliwością doładowań. iPKO daje nam wiele możliwości skonfigurowania tej opcji: od 1 do 360 dni.

Gotowy na zmiany

Ale co, jeśli będziemy chcieli zmienić nasze ustawienia? Nic prostszego. Wystarczy w iPKO skonfigurować doładowania cykliczne raz jeszcze lub po prostu je usunąć. Warto wiedzieć, że operacje: założenia, modyfikacji i usunięcia doładowania cyklicznego są bezpieczna i zawsze potwierdzamy je kodem jednorazowym z aktywnego narzędzia autoryzacji.

Warto pamiętać również o tym, że jednorazowo telefon doładować można w aplikacji IKO oraz wszystkich bankomatach z logo PKO Banku Polskiego.

Piotr Dunaj