Otwórz zdalnie PKO Konto Dziecka i zdobądź 100 zł

Klienci PKO Banku Polskiego, którzy chcą otworzyć konto swoim dzieciom, mogą to zrobić zdalnie za pośrednictwem serwisu iPKO i aplikacji mobilnej IKO. W jednym wniosku można również zamówić kartę debetową PKO Junior z odrębnym rachunkiem. Prowadzenie PKO Konta Dziecka jest bezpłatne i stanowi element kompleksowej oferty finansowo-edukacyjnej PKO Junior. Osoby, które do 30 września otworzą swojemu dziecku rachunek oraz zamówią kartę płatniczą mogą otrzymać 100 zł do wykorzystania na Allegro.
około min czytania

W jednym wniosku można również zamówić kartę debetową PKO Junior z odrębnym rachunkiem. Prowadzenie PKO Konta Dziecka jest bezpłatne i stanowi element kompleksowej oferty finansowo-edukacyjnej PKO Junior. Osoby, które do 30 września otworzą swojemu dziecku rachunek oraz zamówią kartę płatniczą mogą otrzymać 100 zł do wykorzystania na Allegro.

  • PKO Bank Polski umożliwia zdalne otwieranie konta dla dziecka: zarówno w serwisie internetowym iPKO, jaki i w aplikacji mobilnej IKO.
  • Bezpłatne PKO Konto Dziecka jest elementem kompleksowej oferty finansowo-edukacyjnej PKO Junior.
  • W jednym wniosku razem z kontem dla dziecka rodzic może zamówić również kartę debetową.

Obecnie już nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważna jest edukacja finansowa już od najmłodszych lat. Dzieci szybko dojrzewają, rozumieją nawet najbardziej skomplikowane procesy, a z elektroniki korzysta już zdecydowana większość kilkulatków.  Nasza oferta skierowana do najmłodszych zawiera wszystkie najpotrzebniejsze dziecku instrumenty, aby zrozumiało złożony świat finansów – od konta, kartę, rachunek oszczędnościowy, aż po aplikację mobilną i materiały edukacyjne. Nasi klienci od dawna wybierają głównie zdalne sposoby kontaktu z bankiem, dlatego systematycznie poszerzamy listę możliwości, które pozwalają na załatwianie swoich spraw bez konieczności wizyty w placówce. Możliwość zdalnego założenia PKO Konta Dziecka dla dzieci do 13. roku życia oraz wnioskowania o kartę płatniczą w naszej bezkonkurencyjnej aplikacji mobilnej IKO jest jednym z nich – podkreśla Paweł Placzke, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego w PKO Banku Polskim.

PKO Konto Dziecka przeznaczone dla dzieci do 13. roku życia jest elementem kompleksowej oferty finansowo-edukacyjnej PKO Junior. Dziecko posiadające rachunek może zarządzać swoim kontem i oszczędnościami przez serwis internetowy i aplikację mobilną PKO Junior. Dzięki tym narzędziom uczy się stawiać pierwsze kroki w bankowości pod okiem dorosłych: sprawdza stan swoich środków, inicjuje przelewy (każdorazowo wymagana jest akceptacja przelewu przez rodzica) i doładowania karty PKO Junior, zakłada wirtualne skarbonki i określa cel, na jaki zbiera pieniądze, korzysta z kalkulatora, który pozwala obliczyć, ile potencjalnie można zaoszczędzić, uwzględniając wysokość i regularność wpłat. Właściciel PKO Konta Dziecka może również korzystać z karty PKO Junior, dzięki której można płacić za drobne zakupy i bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów PKO Banku Polskiego.

WPROWADŹ DZIECKO W ŚWIAT FINANSÓW I ZGARNIJ 100 ZŁ NA ALLEGRO

Otwórz PKO Konto Dziecka i zamów kartę PKO Junior, a w promocji możesz otrzymać kod o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.

Promocja trwa od 22.08.2022 r. do 30.09.2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 700 nagród.

Do 30 września w PKO Banku Polskim trwa promocja, w której za otwarcie PKO Konta Dziecka, zamówienie karty PKO Junior i spełnienie prostych warunków promocji można otrzymać kod o wartości 100 zł to wykorzystania na Allegro. Szczegóły promocji dostępne są TUTAJ

W ramach oferty PKO Junior rodzice mogą również założyć swojemu dziecku konto oszczędnościowe, które jest bezpłatne i atrakcyjnie oprocentowane. Do 30 listopada oprocentowanie zmienne wynosi nawet do 6 proc. w skali roku do kwoty 10 tys. zł przy systematycznym oszczędzaniu. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.