#SKO: Zagłosuj na najlepszą pracę szkoły!

Trwa głosowanie na najlepszą prezentację zgłoszoną w Konkursie SKO PKO Banku Polskiego. Internauci zdecydują, która szkoła wygra 10 tys. zł.
około min czytania

Głosowanie jest częścią corocznego Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli podzielonego na etap regionalny oraz krajowy. Ma na celu nagrodzenie najlepszych szkół podstawowych aktywnie uczestniczących w programie edukacyjnym Szkolnych Kas Oszczędności.

O nagrodę internautów w wysokości 10 tys. zł rywalizuje 10 placówek, których elektroniczne prezentacje zdobyły najwyższą punktację w etapie regionalnym. Jury brało pod uwagę m.in. organizację wydarzeń szkolnych ukierunkowanych na promocję przedsiębiorczości i oszczędzania, aktywne prowadzenie bloga na platformie SzkolneBlogi.pl, czy wyniki internetowego Testu wiedzy SKO.

Oprócz nagrody internautów, komisja konkursowa etapu krajowego zdecyduje, która szkoła zdobędzie 20 tys. zł, 15 tys. zł i 10 tys. zł (odpowiednio za trzy pierwsze miejsca w konkursie).

Zapoznaj się z pracami szkół i wybierz najlepszą! Głosowanie potrwa do 10 września 2022 r. do godz. 13:00.

Oddaj głos TUTAJ.

SKO

Szkolne Kasy Oszczędności PKO Banku Polskiego to największy, najstarszy i najnowocześniejszy program edukacji finansowej w Polsce. Przez cały rok szkolny, dzieci w wieku 5-13 lat, pod okiem Nauczycieli-Opiekunów SKO oraz przy wsparciu pracowników oddziałów banku zdobywają wiedzę dotyczącą przedsiębiorczości, ekologii i oszczędzania zasobów naturalnych, zdrowego stylu życia, niemarnowania żywności, cyberbezpieczeństwa oraz korzystania z produktów i usług bankowych (konto, serwis internetowy).

Aleksandra Andrusiewicz
Biuro Młodego Klienta