Gratka dla nastolatka

PKO Konto Pierwsze to przede wszystkim nauka bezpiecznego bankowania. Pod dyskretnym okiem rodzica Młodzi-Nastoletni nabywają pierwszych doświadczeń tak jak lubią: w praktyce i z duchem czasu.
około min czytania

W ramach konta otrzymują do ręki nie tylko kartę płatniczą, ale również bank w telefonie - aplikację mobilną IKO. Nie są narażeni na brak środków, bo rodzice mogą w każdej chwili zasilać ich szybkim przelewem, bez obaw, że gotówka wypadnie z kieszeni.

Do 6 grudnia 2019 r. dodatkową atrakcją jest to, że aktywacja PKO Konta Pierwszego (dla nastolatków w wieku od 13 do 17 lat) – nagradzana jest dodatkowo e-kartami na zakupy w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym H&M – o łącznej wartości 100 zł. Co należy zrobić, aby po nie sięgnąć?

Wystarczy:

  1. Otworzyć dziecku PKO Konto Pierwsze z kartą do konta Visa.
  2. Wyrazić odpowiednią zgodę marketingową. Sprawdź, jak to zrobić online.
  3. Zgłosić swój udział w promocji, rejestrując się przez formularz.
  4. Zrobić minimum 1 płatność bezgotówkową kartą wydaną do PKO Konta Pierwszego.

Nagrodami w promocji są dwie e-karty (w formie kodów elektronicznych) o wartości 50 zł każda na zakupy w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym H&M (e-karty są ważne do 30 czerwca 2020 r.).

Pamiętaj - uczestnikiem promocji jest rodzic i to jemu przekażemy nagrodę, dlatego też na moment wydania nagrody również rodzic musi mieć rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy w PKO Banku Polskim oraz dostęp do serwisu internetowego iPKO.

Po więcej szczegółów zajrzyj na stronę promocji i zapoznaj się z jej regulaminem. Promocja trwa do 6.12.2019 r. albo wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Kody do H&M otrzymasz w swoim serwisie internetowym iPKO.

Porażyńska Anna

ekspert w PKO Banku Polskim