Oferta specjalna dla służb mundurowych w PKO Banku Polskim

Służby mundurowe to szczególna grupa klientów, która dba o bezpieczeństwo Polski. Z myślą o tych osobach PKO Bank Polski wprowadził specjalną ofertę dla osób czynnie służących w Siłach Zbrojnych RP, Policji, Straży Granicznej, Służbie Celnej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojskowej Ochronie Przeciwpożarowej.
około min czytania

W ramach oferty klienci mogą skorzystać z darmowego przez rok PKO Konta bez Granic oraz preferencyjnych warunków limitu odnawialnego, karty kredytowej, pożyczki gotówkowej, czy kredytu hipotecznego. Oferta specjalna dostępna jest do 31 stycznia 2024 roku w oddziałach PKO Banku Polskiego.

Osoby w czynnej służbie mundurowej to szczególny rodzaj klientów, którym chcemy zapewnić dostęp do dopasowanych produktów bankowych, finansowania na specjalnych warunkach oraz wygodnych rozwiązań, jakie daje aplikacja mobilna IKO i serwis internetowy iPKO. PKO Konto bez Granic, które proponujemy w ramach specjalnej oferty przez rok bez opłaty za prowadzenie, to m.in. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz karta wielowalutowa do płatności zagranicznych i internetowych. Obok dopasowanego rachunku służby mundurowe mogą skorzystać z pożyczki gotówkowej, czy kredytu hipotecznego na specjalnych warunkach. Kompleksowo podchodzimy do każdego rodzaju klienta dając mu dopasowane produkty, doradztwo oraz narzędzia ułatwiające codzienne bankowanie, czy załatwienie codziennych spraw: od zakupów przez internet, przez wybór ubezpieczenia, czy opłacenie parkowania lub przejazdu autostradą. Wszystko to i wiele innych zrobi przez aplikację IKO – podkreśla Tomasz Frąckowiak, dyrektor Pionu Klienta Detalicznego w PKO Banku Polskim.

W ramach specjalnej oferty dla osób w czynnej służbie mundurowej dostępne jest: PKO Konto bez Granic, limit odnawialny (nawet do 150 tys. zł), Przejrzysta karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, kredyt hipoteczny oraz lokata.

PKO Konto bez Granic umożliwia darmową wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, darmowe wpłaty i wypłaty w placówkach banku, a właściciele korzystają z karty debetowej z funkcją wielowalutową do płatności zagranicznych i internetowych bez opłaty za obsługę karty. Klienci, którzy zdecydują się na Przejrzystą kartę kredytową mogą zyskać limit do 20 tys. zł i skorzystać z okresu bezodsetkowego, który trwa do 55 dni. Dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy nie pobierzemy opłaty za obsługę karty kredytowej. Prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego w ramach oferty specjalnej to 0 proc. pod warunkiem skorzystania z oferowanego przez PKO Bank Polski ubezpieczenia na życie. Z oferty można skorzystać w oddziałach PKO Banku Polskiego. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/oferta-specjalna/ 

Online i mobilnie – nowoczesne rozwiązania PKO Banku Polskiego

W PKO Banku Polskim klienci korzystają z nowoczesnych metod płatności. Karta płatnicza, BLIK, płatność zbliżeniowa telefonem, Apple Pay, Google Pay, a na zegarkach Garmin Pay i SwatchPay! To sposoby, dzięki którym w wygodny i szybki sposób klient banku zapłaci za zakupy stacjonarne lub internetowe, a środki od razu trafiają na konto odbiorcy. Za pomocą serwisu transakcyjnego iPKO można zlecić przelew, sprawdzić saldo, czy zamówić kartę debetową, ale to nie wszystko. iPKO daje także możliwość wymiany waluty w kantorze internetowym, doładowania telefonu, kupna biletu na mecz oraz karty podarunkowej (np. doładowującą PlayStation czy Spotify!) oraz zakupu ubezpieczenia mieszkaniowego czy zastrzeżenia karty. Lista spraw, które można załatwić poprzez serwis transakcyjny nie kończy się jednak na bankowych. W iPKO można złożyć wniosek o 500+, Dobry Start, dofinansowanie pobytu w żłobku dla dziecka, czy zalogować się do PUE ZUS. Dzięki aplikacji mobilnej IKO w szybki sposób można zrealizować każdy przelew oraz kupić bilet na przejazd komunikacją miejską oraz zapłacić za parkowanie, a w trasie za przejazd płatnymi odcinkami autostrad. W IKO można również podpiąć sobie konta z innych banków, dzięki czemu klient ma dostęp do finansów w jednym miejscu.

Małgorzata Witkowska
Komunikacja oferty bankowości detalicznej, inwestycyjnej i dla firm
PKO Bank Polski