Promocja PKO Banku Polskiego dla kibiców Ekstraklasy

Nowa odsłona programu partnerskiego to kolejny etap współpracy między PKO Bankiem Polskim, a klubami ekstraklasy.
około min czytania

Tym razem sponsor tytularny najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce zdecydował umocnić współpracę z klubami i kibicami, wprowadzając na rynek specjalną promocję, dzięki której zyskają jedni i drudzy. Dodatkowo 9 klubów w sezonie 2022/2023 zdecydowało się na zmianę wizerunku Oficjalnej Karty Ekstraklasy.

Program Partnerski to szereg korzyści dla klubu, kibiców i banku. Polega na zaangażowaniu klubu w promocję produktów bankowych i otrzymaniu za to odpowiedniej prowizji. Środki mogą zostać przeznaczane na rozbudowę infrastruktury, kształcenie młodych piłkarskich talentów, innowacje sportowe lub na inne działania prorozwojowe w klubach.

Na czym polega promocja?

Wystarczy założyć jedno z trzech kont osobistych przez stronę internetową ulubionego klubu. To tam można dowiedzieć się o szczegółach i warunkach promocji.

Po podpisaniu umowy z PKO Bankiem Polskim, każdy otrzyma voucher do internetowego Sklepu Kibica, a na konto Klubu wpłynie prowizja za daną usługę. Dzięki temu każdy kibic może przyczynić się do rozwoju klubu.

Produkty objęte promocją to:

  • PKO Konto dla Młodych (18-26 lat)
  • PKO Konto za Zero (od 18 roku życia, 0 złotych za prowadzenie konta),
  • PKO Konto bez Granic (stałe miesięczne opłaty i wiele korzyści).

Promocja trwa do 31 grudnia 2022 roku.