Wyniki konkursu „Bezpieczne podróże”

Lubicie podróżować i chętnie dzielicie się wrażeniami z wypraw. Egipt, Maroko, Monako, Indie, ale i swojskie Ustrzyki czy nadbałtyckie plaże. Cel jest mniej istotny. Ważne są wrażenia. W konkursie „Bezpieczne podróże” udział wzięło ponad 900 osób.
około min czytania

Konkurs polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytania dotyczące płatności za granicą oraz krótkie opisanie tych podróży lub miejsc, którzy uczestnicy konkursu wspominają najmilej.

Wasze opowieści dowodzą, że podróże mogą mieć wiele różnych form, od ekstremalnych wypraw po kameralne wycieczki. Zwiedzanie Andaluzji kamperem, nurkowanie w Egipcie, podziwianie islandzkich gejzerów, bądź odwiedziny w Muzeum Chleba nie cieszyłyby tak bardzo, gdyby wypadło podróżować samotnie. Wiele osób podkreśliło bowiem, że nie jest ważne, gdzie się jedzie, ale by podróżować w towarzystwie bliskich osób. W licznych odpowiedziach przewinął się też wątek ubezpieczenia podróżnego. Niejedna osoba wspomniała, że gdyby nie takie ubezpieczenie wymarzona wyprawa mogłaby zamienić się w kosztowny koszmar. Trudno się nie zgodzić.

Wybraliśmy dwadzieścia osób, które otrzymają walizkę marki Wittchen:

Tomasz Apanowicz

Paulina Bizior

Alina Ciepłowska

Dorota Domzał-Wadowska

Tomasz Drozd

Agnieszka Grenda

Karolina Kozicka

Marta Krzyżoszczak

Katarzyna Majewska

Dorota Matuszna

Władysław Nowicki

Kinga Pawłowska

Marcin Pilch

Katarzyna Rączkowiak

Barbara Rosołowska

Edyta Stanisz

Mariola Strzebińczyk

Bartosz Szymczyk

Dawid Świtała

Agata Zając-Czarny

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Z laureatami skontaktujemy się indywidualnie.

A przy okazji

Planujecie wakacyjną wyprawę? Kupiliście już bilety lotnicze i zarezerwowaliście hotel, ale czy na pewno wiecie, jak płacić za granicą, by nie przepłacić? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w artykule „8 rzeczy, które musisz wiedzieć o płaceniu za granicą”.

Pamiętajcie także, że mamy dla was Pakiet walutowy idealny dla podróżników i ubezpieczenia podróżne, przydatne zarówno podczas krajowych eskapad, jak i zagranicznych wycieczek.

PAKIET WALUTOWY IDEALNY DLA PODRÓŻNIKÓW:

  • karta wielowalutowa umożliwiającą płatność w różnych walutach bez przewalutowania,
  • konto walutowe obsługujące dziewięć różnych walut,
  • czynny całą dobę i przez siedem dni w tygodniu kantor internetowy oferujący wymianę walut po atrakcyjnych kursach.
  • Posiadacz takiego pakietu oszczędza na prowizjach za przewalutowanie, unika niekorzystnych kursów walut, ma pewność, że pieniądze są bezpieczne.